کمک به بزرگان آینده ی شیمی

لایک ها
14
سلام شیمیایی های عزیز
به زهنم رسید یه تاپیک باز کنیم برا دوسای کوچیک ترمون که تازه شروع کردن تا این سایت برا اونام مفید باشه
درسه ما هنوز خدمون کوچیک شیمی ایم (ای جااااااااااااااان
)اما کوچیک ترا هم به کمک ما نیاز دارن همون جوری که ما به کمک نیاز داشتیم و داریم...
پس یا علی

FATIMAH

New Member
لایک ها
84
چرا خودتون شروع نمیکنین؟

kiarash5000

New Member
لایک ها
22
خوب يا علي ... ك30 كمك ميخواد ... ؟؟؟ الان يكم احساس بزرگي كردم ...

لایک ها
14
بلههههه خب اول باید براشون یه سری منابع خوب نام ببریم....
اسن می تونیم یه کاری کنیم...
یه گروه شیم هر کدوممون هدایت 2 یا 3 نفر از این بزرگان آینده را بر عهده بگیریم
براشون برنامه ریزی کنیم...اشکالاتشون رو رفع کنیم
اما قبل از هر چیز باید بیان ابراز وجود کنن که بشناسیمشون

لایک ها
15
اقلا وایسیم مرحله 2 قبول شیم، که خودمون بزرگ شیمی باشیم، بعد به بزرگای آینده کمک کنیم

لایک ها
14
vorooojak خب من منزورم بود که به سال پایینی هامون کمک کنیم اما خب...اگه شما کمک می خای اگه مرتیمر رو نخوندی اونو بخون اگه نه که کتاب اسول مبانی کاربرد رو...
در زمن این مراقب ها کله ات رو میکنن ها انگلیسی تایپ نکن اگه از جونت سیر نشدی و می خای مرهله 2 بدی

voroojak290

New Member
لایک ها
0
من جدی به شما گفتم بزرگ!قصدم رد کردن حرفتون نبود که!به هر حال ببخشید اگه منظورمو بد بیان کردم!
مورتیمر نخوندم از همون شروع میکنم اما راهنمایی دقیق تر میخوام.توی این مرحله از 5 تا غلطی که داشتم 3 تاش از ترکیبای آلی بود(کلا 4 تا سوال از آلی ها زدم که فقط یکیش درست بود!!!!!)این مشکلمو چطوری حل کنم؟آخه ترکیبای آلی خیلی حفظی داره منم حوصله حفظ کردن ندارم!

لایک ها
14
نه نه نه اسلن اشتباه نکن آلی هفز کردنی هاش واقعن کمه با کتاب شیمی آلی بهروز بهنام شروع کن بفد شیمی آلی علی سیدی... هالا اینو بخون تا بعد

لایک ها
6
kiana74 گفت
اقلا وایسیم مرحله 2 قبول شیم، که خودمون بزرگ شیمی باشیم، بعد به بزرگای آینده کمک کنیم
یعنی بزرگ شیمی یعنی این؟ بزرگ شیمی کسیه که در راه شیمی خدمت کنه.

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
مگه مسجده كه خادم داشته باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لایک ها
6
من منظورم اینه که مهم نیست چقدر تونسته باشی بزرگ شده باشی( البته این حرف رو باید از یه ادم موفق شنید نه از مای ناموفق) نظرم اینه..شاید کمکی بتونی بکنی به اون ادم از هرکس دیگه ای بهتر باشه..شاید کاری کنی تا به خود شیمی و علمش( نه المپیادش) کمک شه

لایک ها
15
شاید از حرف من اشتباه برداشت شده من اصلا منظورم این چیزایی که گفتید نبود و مرحله دو آخر دنیا نیست ولی ما هنوز اونقدر تجربه نداریم که بتونیم دست کسی رو بگیریم بعد از مرحله 2 هم دانشمون بیشتر میشه هم تجربمون حداقل من درباره ی خودم اینجور فکر میکنم شایدم کم بینی باشه این نظرم!!!
من که خودمو خیلی بچه تر از این میدونم که بگم خادم راه شیمیم

amirrezas

New Member
لایک ها
17
سلام

هستیم خدمتتون

بالا