کمیکار

tikhoo

New Member
لایک ها
2
سلام؛
اگه میشه درباره طرز ساخت ماشین های شیمیایی یکم توضیح بدین

tikhoo

New Member
لایک ها
2
پاسخ : کمیکار

خب چرا هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

این ماشینا با ی واکنش ک خود ب خود شروع میشه و خود ب خود بعده پیمودن مسیر خاص با ی واکنش دیگه می ایسته حرکت میکنن و باید ی بار مشخص رو چند متر طی کنن بعد اون چند متر باید وایسه اگه بیشتر بره شاه کار نیس

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

الان میگین چرا طرز ساختو نمیگم ...اصولن ب تجارب قبلیتون بر میگرده.......
ودر نهایت موتور راکتی نزاری....قبول ندارن.....واکنش دود زا و خطر ناک و انفجاری نباشه.....
دیگه خیلی راهنمایی کردم.....بسه:)

tikhoo

New Member
لایک ها
2

این ماشینا با ی واکنش ک خود ب خود شروع میشه و خود ب خود بعده پیمودن مسیر خاص با ی واکنش دیگه می ایسته حرکت میکنن و باید ی بار مشخص رو چند متر طی کنن بعد اون چند متر باید وایسه اگه بیشتر بره شاه کار نیس

مرسی. قانوناشو میدونم فقط درباره اینکه واکنشش چ باشه و مخزنی ک بتونه اون انرژیو تحمل کنه میخاستم تحقیق کنم
(البته امروز واکنش H2O2+ KMNO4 رو امتحان کردیم انرژی زیادی تولید کرد بجز اون و درباره مخزنه؟)

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

مرسی. قانوناشو میدونم فقط درباره اینکه واکنشش چ باشه و مخزنی ک بتونه اون انرژیو تحمل کنه میخاستم تحقیق کنم
(البته امروز واکنش H2O2+ KMNO4 رو امتحان کردیم انرژی زیادی تولید کرد بجز اون و درباره مخزنه؟)
من زیاد قوانین فیزیکی شو نمیدونم چون باید سطح جاده بدونی اصطکاکش چقدره چگالی تک تک اجزای ماشینو ی سری چیزا......

اگه برنامه مدل سازیش باشه سرچ کنین خوبه.....وگرنه آزمایشگاه دقیق میخاد....ولی میشه با آزمون وخطا انجامش بدین...خودمن روی راکت آماتوری تحقیق میکردم تونستم بعده چند بار خراب شدن راکت ی راکتو عینهو بچه آدم پرتاب کنم......بعد طراحی موتور هم مهمه ک چقد روان باشه و.....بعدش فک نکنم موتور نازلی بزارن درس کنین اینو دقیق نمیدونم

tikhoo

New Member
لایک ها
2

من زیاد قوانین فیزیکی شو نمیدونم چون باید سطح جاده بدونی اصطکاکش چقدره چگالی تک تک اجزای ماشینو ی سری چیزا......

اگه برنامه مدل سازیش باشه سرچ کنین خوبه.....وگرنه آزمایشگاه دقیق میخاد....ولی میشه با آزمون وخطا انجامش بدین...خودمن روی راکت آماتوری تحقیق میکردم تونستم بعده چند بار خراب شدن راکت ی راکتو عینهو بچه آدم پرتاب کنم......بعد طراحی موتور هم مهمه ک چقد روان باشه و.....بعدش فک نکنم موتور نازلی بزارن درس کنین اینو دقیق نمیدونم
مرسی واقعا. نمیدونین دیگه چ واکنش هایی میشه انجام داد ک انرژیش زیاد باشه؟

لایک ها
127

چرا تالارگفتمان المپیادها حذف شده؟

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

sadaf-kh

New Member
لایک ها
17

برای کمیکار میشه ب دو صوت ماشینو راه انداخت یکی سوخت شیمیاییه که با ی واکنش انجام میشه راه دومش ساختن پیل هستش که با اسید و کاتد و اند کار میکنه البته پیل امتیاز بیشتری داره(قابل ذکره ک بستگی ب محل برگزاری مسابقه هم داره)

بالا