گزینه دو و امتحان دینی

azfandak

New Member
لایک ها
4
میگن گزینه دو گفته که سوالی که جوابش میشده مشروعیت مقبولیت رو اگه عادل باتقوا و زمان شناس نوشته باشید درسته
و
سوالی که جوابش میشده دو پشتوانه ائمه و قران رو اگه تعریف ولی فقیه و ولایت فقیه رو هم نوشته باشید درسته

این که خیلی گند و بده

اگه اینجوریه پس باید سوالی رو که گفته بود ویژگی های اسلام که سبب انطباق شده و.......رو هم تعریف قوانین تنظیم کننده دریت بگیرن

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

گزینه دو کی گفته؟ کجا گفته؟ تو برنامش؟

بعدشم مگه مصحح های امتحانات ما تو شهرمون به حرف گزینه 2 گوش میدن؟؟؟؟ اونا ملاکشون کلیده!!!!

اگه اینجور بشه خوبه یه سوال به نفع من میشه!!!

azfandak

New Member
لایک ها
4
خوش به حالت اما من کاملا مخالف این جور جواب دادناشونم
چون من سوال ....... انطباق .........رو غلط دارم
........شونو ببرن

miladkvr

New Member
لایک ها
841

نگران نباش اونا ملاکشون کلیده....یعنی هرچی نوشته باشیم و تو کلید نباشه کشک....باور کن...حداقل تو ناحیه ما اینطوریه!!!!
وای به حال آدم اگه برگش دست مصحح های زنم بیفته...اگه رو 20 تخمین زده باشه میشه 15 ......

معلمون تعریف میکرد میگفت زنا تو حوزه برای امتحان جبر برای عبارت: طبق اصل لانه کبوتری 25 صدم نمره گذاشته بودن پارسال.....دیگه خودت بیبن این مصحح های زن چی هستن!!!!!

azfandak

New Member
لایک ها
4
من دینی مو حفظ حفظ بودم
نباید این جوری تصحیح کنند چون اون وقت حق اونایی که مثل من حفظ بودن و جوابا رو مثل پاسخنامه دادن ضایع می شه

chemlover

New Member
لایک ها
0
واقعا که!
اون سوالایی که گزینه 2 گفته واقعا اون جواب ها هم درسته نه به خاطر این که یکی اشتباه نوشته که اون وقت چون شما اشتباه نوشتی بیان جواب شمارم درست بگیرن.

شما نوشتی : پشتوانه : قرآن و سنت
اونها نوشتند : با توجه به آیات روایات و موازین عقل احکام را در می آورند.
اگه نگاه کنی هم به قرآن اشاره شده هم به سیره

من خودم هر دوتاشو درست نوشتم ولی این درست نیست که آدم اگه خودش درست نوشته بخواد حق بقیه ضایع بشه.درسته؟

miladkvr

New Member
لایک ها
841
azfandak گفت
من دینی مو حفظ حفظ بودم
نباید این جوری تصحیح کنند چون اون وقت حق اونایی که مثل من حفظ بودن و جوابا رو مثل پاسخنامه دادن ضایع می شه

کاملا بات موافقم.....چون باید فرقی باشه بین کسی که باعشق و برای رسیدن به هدفش درس میخونه و کسایی که اصلا نمیدونن درس چیه و میخوان کشکی نمره بگیرن....
شکر خدا بچه های گل این سایت همه از گروه اولن و من وقتی این انرژی رو میبینم واقعا روحیه میگیرم....

هرچند به نظرم سوالات دینی و امتحانش بسیار بسیار بد بود و واقعا سازمان چندش (سنجش) و آموزش و پرورش بسیار بد امتحانات رو شروع کردن اما به هرحال امتحان دادیم و نتیجه با خداست....
آموزش کشور ما برای افرادی که با عشق درس میخونن چی داره؟ هیچی....حتی سمپاد رو هم منحل کردن.....
نمیخوام بحث ادامه پیدا کنه...این کشور ماست و ما هم بعد از 11 سال درس خوندن به این اوضاع عادت کردیم و به قول آنتونی رابینز: بزرگترین دشمن آدم عادت های غلط اوست!!!!!!

azfandak

New Member
لایک ها
4
من نمی گم جواب من که اشتباهه رو بیان درست بگیرن.
من میگم طبق همون جوابایی که تو سایت زدن تصحیح کنن نه اینکه بیان بگن علاوه بر اینا اونا هم درسته
چون اگه همین افرادی که این سوالا رو غلط نوشتن چند نمونه سوال خونده بودن می فهمیدن بیشترش تکراری بود و جوابایی که درسته رو می فهمیدن

chemlover

New Member
لایک ها
0
یه جوری می گی انگار اونی که به جای مقبولیت نوشته عادل بودن از درس پرته و با عشق درس نخونده و اهل درس نیست.
این سوال به برداشتت بستگی داشت نه اطلاعاتت.

miladkvr

New Member
لایک ها
841
chemlover گفت
یه جوری می گی انگار اونی که به جای مقبولیت نوشته عادل بودن از درس پرته و با عشق درس نخونده و اهل درس نیست.

[JUSTIFY]دوست عزیز مثل اینکه شما منظور من رو غلط برداشت کردی....من خودم نوشتم عادل بودن و..... و مشروعیت و مقبولیت رو ننوشتم...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]به قول شما برداشت من از این سوال این بود.......[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اما من میگم تو بعضی موارد که جوابها کاملا درسته میان و کلید رو عوض میکنن و اونوقت اون کسی که جواب کامل و درست رو نوشته با اون کسی که ناقص نوشته و پرت یکسان نمره میگیرن....به نظرت نباید تفاوتی بین این دو باشه؟؟؟[/JUSTIFY]

azfandak

New Member
لایک ها
4
دو ویژگی کسی که شایستگی رهبری جامعه اسلامی رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟/
خب مسلما میشه مشروعیت و مقبولیت و اون بقه ها رو اگه دقت کرده باشید اومده تو توضیحات بیشتر مشروعیت و مقبولیت نوشته یعنی دو ویژگی اساسی مشروعیت و مقبولیته نه چیز دیگه

CallofDuty

New Member
لایک ها
0
milad_imo09 گفت
chemlover گفت

[JUSTIFY]دوست عزیز مثل اینکه شما منظور من رو غلط برداشت کردی....من خودم نوشتم عادل بودن و..... و مشروعیت و مقبولیت رو ننوشتم...[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]به قول شما برداشت من از این سوال این بود.......[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]اما من میگم تو بعضی موارد که جوابها کاملا درسته میان و کلید رو عوض میکنن و اونوقت اون کسی که جواب کامل و درست رو نوشته با اون کسی که ناقص نوشته و پرت یکسان نمره میگیرن....به نظرت نباید تفاوتی بین این دو باشه؟؟؟[/JUSTIFY]
به نظر من عادل و.... نوشتن یا تو اون یکی سوال تعریف ولایت فقیه رو نوشتن اصلا پرت نیست! اگه روی سوال رو بخونین میبینین که دقیقا به قول دوستمون به برداشت ربط داره نه چیز دیگه. بی انصافیه که تو اینجور جاها نمره کسر بشه که البته بعیده که نشه

azfandak

New Member
لایک ها
4
ok

azfandak

New Member
لایک ها
4
<?xml:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /><v:shapetype id=_x0000_t75 stroked="f" filled="f" path="m@4@5l@4@11@9@11@9@5xe" o:preferrelative="t" o:spt="75" coordsize="21600,21600"> <v:stroke joinstyle="miter"></v:stroke><v:formulas><v:f eqn="if lineDrawn pixelLineWidth 0"></v:f><v:f eqn="sum @0 1 0"></v:f><v:f eqn="sum 0 0 @1"></v:f><v:f eqn="prod @2 1 2"></v:f><v:f eqn="prod @3 21600 pixelWidth"></v:f><v:f eqn="prod @3 21600 pixelHeight"></v:f><v:f eqn="sum @0 0 1"></v:f><v:f eqn="prod @6 1 2"></v:f><v:f eqn="prod @7 21600 pixelWidth"></v:f><v:f eqn="sum @8 21600 0"></v:f><v:f eqn="prod @7 21600 pixelHeight"></v:f><v:f eqn="sum @10 21600 0"></v:f></v:formulas><v:path o:connecttype="rect" gradientshapeok="t" o:extrusionok="f"></v:path><?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shapetype><v:shape id=Picture_x0020_0 style="VISIBILITY: visible; WIDTH: 450.75pt; HEIGHT: 638.25pt" alt="6Bina200NoneFron0001.tif" type="#_x0000_t75" o:spid="_x0000_i1025"><v:imagedata o:title="6Bina200NoneFron0001" src="file:///C:\DOCUME~1\Teacher\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.png"></v:imagedata></v:shape>این سوالا

azfandak

New Member
لایک ها
4
اصلا من نمی دونم خود مصححا می دونن باید چه ... بکنن

badgirl

New Member
لایک ها
14
اشکال از ماها نیست سوالا به شدت مشکل داشت سوالاش چند جوابی بود و به قول شماها بستگی داشت ازش چی برداشت کنی .
بیخیال سخت نگیرید اگه نمره دادن که دستشون درد نکنه اگه ندادنم ما می تونیم چه کار کنیم ؟؟؟؟بهتره به فکر جبرانش باشیم با خوندن بقیه ی درسامون.
یا حق

azfandak

New Member
لایک ها
4
اون سوالم دقیقا میگه
در دوره غیبت وظایف مربوط به مرجعیت علمی و حکومت اسلامی به چه کسانی سپرده می شود و چگونه انجام میشود؟
نه اینکه بیان بگن خصوصیا فقیه چیه یا کیه که بگید با موازین عقلی و ..........

azfandak

New Member
لایک ها
4
امیدوارم قانع شده باشید

azfandak

New Member
لایک ها
4
اگه سر سوال دیگه ای هم بحث دارید فکر کنم بتونم بازم باحاتون بحث کنم

azfandak

New Member