گشت های رصدی

H_Taeb

New Member
لایک ها
33
سلام بچه ها!

خیلی وقته دنبال تور رصدی میگردم،شما جایی رو سراغ ندارین که ببرن کویر برای رصد؟کلا جایی که تور های رصدی داشته باشه؟

لایک ها
2,054
پاسخ : گشت های رصدی

اگه تهرانید یه هفته دیگه من یکیو سراغ دارم ....فقط تور نیست و مطمئن نیستم قبول کنه!

H_Taeb

New Member
لایک ها
33

میشه بگین؟بله تهرانم.اگه تور نیست پس چیه؟

لایک ها
2,054

اوکی تور که نیست چند تا از بچه های المپیادمونو میخوان ببرن برای رصد از طرف چند تا استاد میرن اونا هم جا دارن فکرکنم..البته اگر اصلا بخواید اینجوری برید

H_Taeb

New Member
لایک ها
33

کجا میرن و کی میرن؟

Ali.rg

New Member
لایک ها
3

با عرض از آقايون رصدي ولي من هر چي سعي ميكنم نميتونم تناسبي بين گشت رصدي و نجوم كروي پيدا كنم. فك كنم بهتره اينجور مسائل تو بحث آزاد مطرح بشه.

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

با عرض از آقايون رصدي ولي من هر چي سعي ميكنم نميتونم تناسبي بين گشت رصدي و نجوم كروي پيدا كنم. فك كنم بهتره اينجور مسائل تو بحث آزاد مطرح بشه.
به نام خداوند دانا و توانا
سلام بر همگي
حق با شماست و اين تاپيك درباره ي مساله اي يا مطلبي در مورد خود مبحث نجوم كروي نيست، اما نتيجه ي اين
تاپيك ((يعني آوردن اطلاعات حاصل از رصد)) مي تونه ربط داشته باشه كه البته باز بهتره در بخش تحليل داده هاي رصدي
اين موارد انجام بشه
اما اين تاپيك عموميت داره و مربوط به نجوم هست و با اجازه از همگي در بخش نجوم آماتوري قرار دادم. چون گشت
هاي رصدي هم حالت عمومي داره و هم مربوط به نجوم هست
در صورت درنظر داشتن مكاني مناسب براي تاپيك لطفا به يكي از ناظمين پيغام خصوصي بديد((البته با ذكر دليل لطفا))

موفق باشيد

H_Taeb

New Member
لایک ها
33

من اون موقع داشتم تو تاپیکا میگشتم،دنبال سایتی هم برای رصد بودم که به فکر تاپیک زدن اینجا افتادم.اصلا اون موقع حواسم به اینکه تو کروی دارم تاپیک میذارم نبود. مرسی که گفتین و عوضش کردین

بالا