گفتگو با خدا

لایک ها
15
[font=Arial,sans-serif]اینو تو هر چه دل تنگت می خواد وشتم ولی فکر کردم اینجا بهتر اگه تکراری ببخشید[/font]
[font=Arial,sans-serif]گفتگو با خدا :[/font]

[font=Arial,sans-serif]خواب دیدم در خواب با خدا گفتگویی داشتم [/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا گفت پس می خواهی با من گفتگو کنی ؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]گفتم :اگر وقت داشته باشید .[/font]

[font=Arial,sans-serif]خدا لبخند زد و گفت وقت من ابدی است . چه سوالاتی در ذهن داری که می خواهی بپرسی؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا پاسخ داد...........[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که انها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند.[/font]
[font=Arial,sans-serif]عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کود کی را می خورند.[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که سلامتشان را صرف به دست اوردن پول می کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]و بعد پول شان را خرج حفظ سلامتی می کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که با نگرانی نسبت به اینده زمان حال فراموششان می شود[/font]
[font=Arial,sans-serif]انچنان که دیگر نه در اینده زندگی می کنند ونه در حال [/font]
[font=Arial,sans-serif]وچنان می میرند که گویی هرگز زنده نبوده اند[/font]
[font=Arial,sans-serif]خداوند دست های مرا در دست گرفت و مدتی هر دو ساکت ماندیم [/font]

[font=Arial,sans-serif]بعد پرسیدم.............[/font]
[font=Arial,sans-serif]به عنوان خالق انسان ها می خواهید انها چه درس هایی از زندگی را یاد بگیرند ؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا با لبخند پاسخ داد[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که نمی توان دیگران را مجبور به دوست داشتن کرد [/font]
[font=Arial,sans-serif]اما می توان محبوب دیگران شد.[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که خوب نیست خود را با دیگران مقایسه کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که ثروتمند کسی نیست که دارایی بیشتری دارد [/font]
[font=Arial,sans-serif]بلکه کسی است که نیلز کمتری دارد [/font]

[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که ظرف چند ثانیه می توانیم زخمی عمیق در دل کسانی که دوستشان داریم ایجاد کنیم[/font]
[font=Arial,sans-serif]و سال ها وقت لازم خواهد بود ان زخم التیام یابد[/font]
[font=Arial,sans-serif]با بخشیدن بخشش یاد بگیرند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یادبگیرند کسانی هستند که انها را عمیقاً دوست دارند [/font]
[font=Arial,sans-serif]اما بلد نیستند احساس شان را ابراز کنند یا نشان دهند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که میشود دو نفر به یک موضوع واحد نگاه کنند و ان را متفاوت ببینند[/font]

[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که همیشه کافی نیست دیگران انها را ببخشند بلکه خودشان هم باید خود را ببخشند [/font]
[font=Arial,sans-serif]و یاد بگیرند من اینجا هستم [/font]
[font=Arial,sans-serif]همیشه.[/font]
[font=Arial,sans-serif]«ریتا استریکلند»[/font]

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
کم پیش میاد من نوشته هایی از این قبیل که تو این قسمت سایت گذاشته میشه رو بخونم...

و اگه بخونم خوشم بیاد...ودر حدی خوشم بیاد که دکمه تشکر رو بزنم....ولی با این پستت اونقد حال کردم که دلم نیومد فقط به تشکر بسنده کنم!

دمت گرم..

لایک ها
600
mmardanshahi گفت
[font=Arial,sans-serif]اینو تو هر چه دل تنگت می خواد وشتم ولی فکر کردم اینجا بهتر اگه تکراری ببخشید[/font]
[font=Arial,sans-serif]گفتگو با خدا :[/font]

[font=Arial,sans-serif]خواب دیدم در خواب با خدا گفتگویی داشتم [/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا گفت پس می خواهی با من گفتگو کنی ؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]گفتم :اگر وقت داشته باشید .[/font]

[font=Arial,sans-serif]خدا لبخند زد و گفت وقت من ابدی است . چه سوالاتی در ذهن داری که می خواهی بپرسی؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]چه چیز بیش از همه شما را در مورد انسان متعجب می کند؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا پاسخ داد...........[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که انها از بودن در دوران کودکی ملول می شوند.[/font]
[font=Arial,sans-serif]عجله دارند که زودتر بزرگ شوند و بعد حسرت دوران کود کی را می خورند.[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که سلامتشان را صرف به دست اوردن پول می کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]و بعد پول شان را خرج حفظ سلامتی می کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]این که با نگرانی نسبت به اینده زمان حال فراموششان می شود[/font]
[font=Arial,sans-serif]انچنان که دیگر نه در اینده زندگی می کنند ونه در حال [/font]
[font=Arial,sans-serif]وچنان می میرند که گویی هرگز زنده نبوده اند[/font]
[font=Arial,sans-serif]خداوند دست های مرا در دست گرفت و مدتی هر دو ساکت ماندیم [/font]

[font=Arial,sans-serif]بعد پرسیدم.............[/font]
[font=Arial,sans-serif]به عنوان خالق انسان ها می خواهید انها چه درس هایی از زندگی را یاد بگیرند ؟[/font]
[font=Arial,sans-serif]خدا با لبخند پاسخ داد[/font]
[font=Arial,sans-serif]ی[HIGHLIGHT=#fdeada]اد بگیرند که نمی توان دیگران را مجبور به دوست داشتن کرد[/HIGHLIGHT] [/font]
[font=Arial,sans-serif]اما می توان محبوب دیگران شد.[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که خوب نیست خود را با دیگران مقایسه کنند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که ثروتمند کسی نیست که دارایی بیشتری دارد [/font]
[font=Arial,sans-serif]بلکه کسی است که نیلز کمتری دارد [/font]

[HIGHLIGHT=#ccc1d9][font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که ظرف چند ثانیه می توانیم زخمی عمیق در دل کسانی که دوستشان داریم ایجاد کنیم[/font][/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#ccc1d9][font=Arial,sans-serif]و سال ها وقت لازم خواهد بود ان زخم التیام یابد[/font][/HIGHLIGHT]
[font=Arial,sans-serif]با بخشیدن بخشش یاد بگیرند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یادبگیرند کسانی هستند که انها را عمیقاً دوست دارند [/font]
[font=Arial,sans-serif]اما بلد نیستند احساس شان را ابراز کنند یا نشان دهند[/font]
[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که میشود دو نفر به یک موضوع واحد نگاه کنند و ان را متفاوت ببینند[/font]

[font=Arial,sans-serif]یاد بگیرند که همیشه کافی نیست دیگران انها را ببخشند بلکه خودشان هم باید خود را ببخشند [/font]
[font=Arial,sans-serif]و یاد بگیرند من اینجا هستم [/font]
[font=Arial,sans-serif]همیشه.[/font]
[font=Arial,sans-serif]«ریتا استریکلند»[/font]
محشر بود!
خیلی زیاد!
ممنون!
دستت درد نکنه

بالا