only physics

New Member
لایک ها
2,386
من الان دوماهه دارم روزي 12 ساعت واسه المپياد فيزيك ميخونم و تازه دو روزه كه خبردار شدم،افرادي كه در رشته ي تجربي تحصيل ميكنن،نمي تونن درالمپياد فيزيك شركت كنن.
همتون قبول دارين كه حق من ضايع شده؟
چون مسلما اگه اين دوماه رو صرف المپياد نميكردم و واسه كنكور ميخوندم،بيشتر به نفعم بود...
مسئول برگزاري المپياد فيزيك كيه؟
من ميخوام پيگيري كنم...
چون درغير اينصورت حقم ضايع ميشه.
اين اصلا انصاف نيست.
چطور بايد پيگيري كنم؟
فقط خواهشا آيه ي ياس نخونيد.
بايد پيگيري كرد،شايد يه فرجي شد...

Moonlight

New Member
لایک ها
533
پاسخ : گله از مسئولين برگزاري المپياد

من الان دوماهه دارم روزي 12 ساعت واسه المپياد فيزيك ميخونم و تازه دو روزه كه خبردار شدم،افرادي كه در رشته ي تجربي تحصيل ميكنن،نمي تونن درالمپياد فيزيك شركت كنن.همتون قبول دارين كه حق من ضايع شده؟چون مسلما اگه اين دوماه رو صرف المپياد نميكردم و واسه كنكور ميخوندم،بيشتر به نفعم بود...مسئول برگزاري المپياد فيزيك كيه؟من ميخوام پيگيري كنم...چون درغير اينصورت حقم ضايع ميشه.اين اصلا انصاف نيست.چطور بايد پيگيري كنم؟فقط خواهشا آيه ي ياس نخونيد.بايد پيگيري كرد،شايد يه فرجي شد...
دوست عزیزم نمیخوام نآمیدت کنم ولی احتمالن از اعتراضت این پاسخو میگیری: لطفن پیش از انجام یک کار دربارش تحقیق کنید که البته به نظرم منطقیه این گناه مسءولین نیست که شما پیش از آغاز کارتون دربارش تحقیق نکردید موفق باشید

لایک ها
326

خب تقصر خودتونم هست ............شما اوا باید در مورد این مسئله یه تحقیق میکردین ، حالا هم که دچار مشکل شدین باید با باشگاه تماس بگیرین (البته اگه تهران هستین حضوری برین بهتره ) ببینین چی کار میتونین بکنید ......البته یه راه دیگه هم دارین و اینم اینه که تغییر رشته بدین برین ریاضی و بعد از المپیاد بازم تغییر رشته بدین بیاین تجربی

MEA76

New Member
لایک ها
860

درکتون می کنم می دونم سخته و نمی خوامم نا امیدتون کنم ولی...

خوب شما که هنوز واسه کنکور خیلی وقت دارید!به این فکر کنید که خیلی از هم پایه ای های شما(رقبای شما در کنکور)این وقتی رو که برای المپ گذاشتید هدر دادن.

حداقل اینه که شما تو این مدت به علاقتون(فیزیک)رسیدید و لذت بردید.این چیز کمی نیست!

این رو هم بدونید که تجربه حداقل به خود من نشون داده که هیچ چیزی نیست که یاد بگیری و یه روزی به کارت نیاد.شاید این دوماهی که رو فیزیک وقت گذاشتید تو کنکور یا دانشگاه به دادتون برسه.خدا رو چه دیدید!

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

دوست من اكه كسي رو يافتي ب منم بكو تا منم بيكيري كنم شايد فرجي شد تونستيم شركت كنيم!
موفق باشي!

abrang

New Member
لایک ها
748

منم می خوام المپیاد ریاضی بدم................رشته م انسانیه......................:20::184:.....................خدایا کمکم کن.

من به همه همین الان قول می دم انشاالله ده سال دیگه که من مسیول اصلی تمام المپیاد ها شدم اولین کاری که می کنم رشته های المپیادی رو برای تمام رشته ها آزاد می ذارم جوری که بچه های انسانی م بتونن به جز ادبی المپیاد های دیگه رم بدن و همینطور بقیه بچه ها. بعد می یام تو همین جا اعلام می کنم که به قولم عمل کردمو همون abrang ، آشنای قدیمی م .(البته اگه سایت منقرض نشدده باشه)

البته خب اگه منو تو تلویزیون دیدید :173: شک نکنید حتما اعلام می کنم abrang م. :4: نگران نباشید همه چی درست می شه......................:105::105::161:

آخرین ویرایش توسط مدیر

only physics

New Member
لایک ها
2,386

خب تقصر خودتونم هست ............شما اوا باید در مورد این مسئله یه تحقیق میکردین ، حالا هم که دچار مشکل شدین باید با باشگاه تماس بگیرین (البته اگه تهران هستین حضوری برین بهتره ) ببینین چی کار میتونین بکنید ......البته یه راه دیگه هم دارین و اینم اینه که تغییر رشته بدین برین ریاضی و بعد از المپیاد بازم تغییر رشته بدین بیاین تجربی
نه تهران نيستم......:224:

ميشه لطف كنيد و شماره ي باشگاه رو به من بدين؟؟؟؟؟
درواقع شماره ي جايي رو بديد كه بيشتر تاثير داشته باشه........
ممنون....

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

منم می خوام المپیاد ریاضی بدم................رشته م انسانیه...........................................خدایا کمکم کن.

من به همه همین الان قول می دم انشاالله ده سال دیگه که من مسیول اصلی تمام المپیاد ها شدم اولین کاری که می کنم رشته های المپیادی رو برای تمام رشته ها آزاد می ذارم جوری که بچه های انسانی م بتونن به جز ادبی المپیاد های دیگه رم بدن و همینطور بقیه بچه ها. بعد می یام تو همین جا اعلام می کنم که به قولم عمل کردمو همون abrang ، آشنای قدیمی م .(البته اگه سایت منقرض نشدده باشه)

البته خب اگه منو تو تلویزیون دیدید شک نکنید حتما اعلام می کنم abrang م. نگران نباشید همه چی درست می شه......................
ریاضی رشته ی انسانی دیگه آخرش لگاریتم و یه سری چیزای ساده است که کلش در حد دو فصل ریاضی 2 هم شاید نباشه .

abrang

New Member
لایک ها
748

ریاضی رشته ی انسانی دیگه آخرش لگاریتم و یه سری چیزای ساده است که کلش در حد دو فصل ریاضی 2 هم شاید نباشه .
بله می دونم. ( خیلی ببخشیدا دیگه تا اینقدر راجع به رشته ها می دونم . خودم امسال که اول بودم کتاب ریاضی 2 رو کار می کردم) منظورم این بود که خودم کتابای بچه های رشته ی ریاضی و کتابایی که برای منابع اعلام می شه رو کار کنم. من یه تنه حاضر بودم ................. (((((((((((حتی بدون معلم)))))))))))).................... ولی این واقعا بی انصافیه.:186::177:

آخرین ویرایش توسط مدیر

daryab

New Member
لایک ها
163

ببینید اصولا شما که تجربی هستید چرا واسه فیزیک می خونیدشاید بهتر باشه واسه شیمی یا زیست می خوندید یا اگه فیزیک دوست دارید بهتر نبود ریاضی بر می داشتید؟:39::115::126:

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

واقعن رياضي رشته ي انساني در اين حدهس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!:13::13::13:
خب اين جوري ك بجه هاي انساني هلاك مي شن تا بخوان خودشونو ب ي رياضي-فيزيكي معمولي برسونن!!!!
خدايي واقعن رياضيشون در اين حده ه ه ه......؟!

physics

New Member
لایک ها
104

شما که اینقدر فیزیکو دوست دارید ، خب تغییر رشته بدید ! میتونید امسال برید ریاضی ، بعد اگر طلا شدید ، مدرک پیش دانشگاهیتون رو تجربی بگیرید تا بتونید پزشکی و ... رو بخونید ، اگر هم خدای نکرده کنکوری شدید ، سال پیش دانشگاهی برید تجربی !

فکر نکنم با تلفن و این حرفا کارتون درست بشه ! آخرش میگن قانونه دیگه ! مگر اینکه یه جوری ثابت کنید که وجودتون برای پیشرفت فیزیک و المپیاد فیزیک این کشور حیاتیه ... مثلا میتونید تو مرحله2 فول مارک بشید !!! نمیدونم تا الان کسی بوده یا نه ! :3:

برای مرحله2 هم تا جایی که یادمه ، یه کارنامه با مهر و امضای مدیر مدرسه باید بدید ... البته مطمئن نیستم کارنامه باشه ، اما چیزیه که رشته ت مشخص میشه .

موفق باشید

لایک ها
326

نه تهران نيستم......:224:

ميشه لطف كنيد و شماره ي باشگاه رو به من بدين؟؟؟؟؟
درواقع شماره ي جايي رو بديد كه بيشتر تاثير داشته باشه........
ممنون....
چشم شماره روبط عمومی باشگاه رو میدم بهت میدم ولی فکر نکنم تلفنی تاثیر داشته باشه .................

abrang

New Member
لایک ها
748

واقعن رياضي رشته ي انساني در اين حدهس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!:13::13::13:
خب اين جوري ك بجه هاي انساني هلاك مي شن تا بخوان خودشونو ب ي رياضي-فيزيكي معمولي برسونن!!!!
خدايي واقعن رياضيشون در اين حده ه ه ه......؟!
من با اینکه رشته م انسانیه ولی کتاب ریاضی سوم انسانی رو هنوز نخوندم که بدونم در چه حدیه(چون دوم انسانی فقط آمار داره و ریاضی نداره ." البته من امسال تازه می رم دوم منظورم پیش خوانی بود") ولی برای چی هلاک بشن وقتی کم کم از همون اول با علاقه پیش برند مطمین باشید از بچه های خود ریاضی می زنن جلوتر....

این عدالت نیست، تنها چیزی که من از عدالت می دونم اینه که هرکی شایسته تره انتخاب بشه.....

only physics

New Member
لایک ها
2,386

چشم شماره روبط عمومی باشگاه رو میدم بهت میدم ولی فکر نکنم تلفنی تاثیر داشته باشه .................
ممنون........
منتظرم...........
بازم خدا بزرگه...........
هرچي خودش قسمت كنه............
ايشا.درست ميشه.........
شماهم دعاكنيد.........

Helya

New Member
لایک ها
16

من الان دوماهه دارم روزي 12 ساعت واسه المپياد فيزيك ميخونم و تازه دو روزه كه خبردار شدم،افرادي كه در رشته ي تجربي تحصيل ميكنن،نمي تونن درالمپياد فيزيك شركت كنن.
همتون قبول دارين كه حق من ضايع شده؟
چون مسلما اگه اين دوماه رو صرف المپياد نميكردم و واسه كنكور ميخوندم،بيشتر به نفعم بود...
مسئول برگزاري المپياد فيزيك كيه؟
من ميخوام پيگيري كنم...
چون درغير اينصورت حقم ضايع ميشه.
اين اصلا انصاف نيست.
چطور بايد پيگيري كنم؟
فقط خواهشا آيه ي ياس نخونيد.
بايد پيگيري كرد،شايد يه فرجي شد...
یه سوال حاشیه ای: چون فیزیک رو دوست دارید اینقدر زیاد میخوندید؟

sinaghodsy

New Member
لایک ها
0

بی فکری از خودتونه.تو المپیادی شرکت کن که تو دانشگاه و آیندت به دردت بخوره المپیاد که بچه بازی نیست.اگه از فیزیک خوشت میومد و روزی 12 ساعت واسش میخونی بهتر بود رشته ی ریاضی برمیداشتی.البته با عرض پوزش

amideoxy

New Member
لایک ها
400

فک کنم بهتره دیدمونو یکمی عوض کنیم

حالا فقط فیزیک رو نمیدونم

ولی یکی از دوستام هست که به زور فرستادنش تجربی

ولی مخ فیزیکه این بشر

واقعا شاید مجبور باشه یکی بره تجربی ولی فیزیک یا ریاضی دوس داشته باشه

مثه خودم که عاشق ریاضی ام...

بهتره با دید باز تری نسبت به مسایل فکر کنیم

لایک ها
2,386

كي اين تاپيك رو آورد بالا؟

من اين تاپيكو تابستون زدم ، 7 ماه رد شده ، ديگه خواهشا دوباره بازش نكنيد.

مراجعه كنيد به " يه كم درد و دل المپيادي...!‌ "

ممنون

موفق باشيد

بالا