یه چیزایی رو باید نشنید...

Maryam-M

New Member
لایک ها
423
چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند.

بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است به دو قورباغه دیگر گفتند: که دیگر چاره ای نیست شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرفها را نشنیده گرفتند و با تمام توانشان کوشیدند که از گودال بیرون بپرند. اما قورباغه های دیگر مدام می گفتند: که دست از تلاش بردارند چون نمی توانند از گودال خارج شوند و خیلی زود خواهند مرد. بالاخره یکی از دو قورباغه تسلیم گفته های دیگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت. سر انجام به داخل گودال پرت شد و مرد.

اما قورباغه دیگر با تمام توان برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد. هر چه بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که تلاش بیشتر فایده ای ندارد او مصمم تر می شد تا اینکه بالاخره از گودال خارج شد. وقتی بیرون آمد. بقیه قورباغه ها از او پرسیدند: مگر تو حرفهای ما را نمی شنیدی؟

معلوم شد که قورباغه ناشنواست. در واقع او در تمام مدت فکر می کرد که دیگران او را تشویق می کنند.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
پاسخ : یه چیزایی رو باید نشنید...

اميدوارم ما هم در مقابل حرفاي نااميدكننده ي ديگران مث اون قورباغه ي نا شنوا باشيم!...

لایک ها
3,082

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253
پاسخ : یه چیزایی رو باید نشنید...

به نام خداوند دانا و توانا

سلام بر همگی

امیدوارم انشاا... خوب و خوش و سلامت باشید

دوستان عزیز، اگر اینجا یک سایتی بود که امکان پست دادن در صفحه ی یکدیگر را به شما نداده بود. شما می توانستید این اعتراض بکنید

و بگید من دوست داشتم با نوشته از دوستانم تشکر کنم. ولی آخه دوستان شما می تونید در صفحه ی دوست خودتون پیغام بدید.

ناچارا پست هایتون رو پاک می کنم. شما می توانید در صفحه ی دوستتون از اون تشکر کنید و بقیه ببینند. اینجا می توانید. نتیجه گیر هاتون رو

بنویسید. و در آخر تشکر کنید. و الا جای نوشتن مطلب صرفا برای تشکر در صفحه ی خود شخص بهترین جا هست. البته اگر قول بدید که

از الان به بعد نتیجه گیری هاتون رو(( نه اینکه نتیجه گیری ها یکسان باشه . بلکه اگر متفاوت بود)) اینجا بنویسید و در آخر تشکر و قدر دانی

کنید مطلب های بعدیتون رو در این پست پاک نمی کنم

(( تمام کسانی که مطلبشون رو پاک کردم حق اعتراض دارند. و با حذف مطلباشون مطمئن باشن نمره منفی براشون ثبت نمی

شه))

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا