یکی کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

yasmin

New Member
لایک ها
0
سلام .
من یه هفته هست که زده به سرم ! تازه تازه داشتم واسه المپیاد شیمی می خوندم که فکر کنکور افتاد تو سرم! یه هفته هست که فکر می کنم نکنه اگه برا المپیاد بخونم نتونم از رشته ی مورد علاقم( پزشکی یا داروسازی) قبول شم . این فکر نمی ذاره چیزی بخونم!
کمکم کنین تا تو دو راهی گیر نکنم!
شما هم فکر می کنین اگه واسه شیمی بخونم ، امکان قبولیم از رشته هایی که می خوام ،کم شه؟؟؟!!!!

nassim

New Member
لایک ها
10
سلام. من هم دقیقا مثل شما هستم! عاشق پزشکی! من اصلا قصد نداشتم المپیاد شرکت کنم . ولی وقتی سوال های المپیاد رو نگاه کردم دیدم همه رو بلدم! ما معلم شیمی خیلی خوبی داریم. ایشون انقدر خوب به ما درس دادن که من وقتی تصمیم گرفتم برای المپیاد شرکت کنم هیچ مشکلی نداشتم! همه ی کتاب های دبیرستان رو بلد بودم. همه ی سوالات دوره های قبل رو حل کردم و همه رو هم بالای 90% زدم.( بی شوخی! :) ) زمان رو هم رعایت کردم. همیشه وقت اضافه میاوردم. ولی سر جلسه وقت کم آوردم! 8O اگه اینطور نمیشد خیلی بهتر میدادم. ولی 81% زدم. حالا که میخوام برای مرحله 2 بخونم اسامی کتاب ها رو که میبینم میترسم!!! راستش با خودم میگم که اصلا قبول شدم و رفتم دوره. بعد چی؟ اگه طلا نگرفتم چی؟اون وقت باید برای کنکور بخونم و یه تابستون رو هم از دست دادم!
یه مدت میخواستم فقط برای المپیاد بخونم و کتاب هم خریدم. ولی دوباره دلسرد شدم! وقتی میبینم بقیه چقدر بلدن خیلی ناامید میشم! 8O راستش من اصل رو برای خودم کنکور گذاشتم! من عاشق کنکورم! امروز از آینده سازان یه سکه طلا گرفتم! من نفر اول کمکور سراسری میشم! ( مطمءن باشید! :wink: )

chortke

New Member
لایک ها
0
به نظر من المپياد همين يه ساله اگه نخوني هيچ تاثيري به حالت نداره . اما اگه از اين فرصت براي كنكور استفاده نكني ، آينده خودتو از دست ميدي . :?

mohamad313

New Member
لایک ها
0
سلام.من از وضعیتت خبر ندارم که نظری بدم ولی.....
اول توکل به خدا که یادش ارامش بخش قلبهاست
دوم هیچ وقت یه دانش اموز عادی نباش سعی کن فرا تر بیاندیشی.موفق باشی . :arrow: :arrow: :arrow:

afshin

New Member
لایک ها
71
برای رسیدن به هدف های بزرگ باید هدف های کوچک را فدا کرد... :evil:

masomeh

New Member
لایک ها
1
فکر می کنم خوندن برای کنکور خیلی عاقلانه تر باشه

hessam

New Member
لایک ها
2
اولا چرا فکر شکست می کنیم اینجوری شانس پیروزی میاد پایین
دوما یه ریسکه ، به جای فکر کردن به این که شاید نشه به این فکر کن اگه بشه چی میشه
:arrow: :arrow:

بالا