khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

مدت‌ها بود حجم بازدیدهای آیریسک فراتر از پیش‌بینی بود و با توجه به هزینه‌های کلان، مشکل سرور و کمبود امکانات مانع ایجاد آپلودسنتر! (یعنی فارسی‌تر از این نمی‌شد) مختص دانش‌آموزان المپیادی شده بود.
هم اینک این مشکل برطرف شده و همه‌ی کاربران آیریسک می‌توانند از مرکز آپلود! اختصاصی همین‌جا بهره ببرند و با خیال آسوده از تصاویر اضافه شده توسط خودشان در متن‌ها استفاده کنند. این کار به ویژه نوشتن فرمول در تالارها را به سهولت امکان‌پذیر می‌کند. [آموزش فرمول نویسی در تالارها]

در ادامه فقط اگر در این باره نظری هست بفرمایید تا بررسی شود.

موفق و پیروز باشید:53:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : راه‌اندازی مرکز آپلود در آیریسک

با توجه به پیشنهاد خوب کاربران، علاوه بر امکان آپلود تصاویر با فرمت‌های png، jpg و gif امکان آپلود فایل‌های متنی pdf نیز اضافه گردید.

لایک ها
2,256
پاسخ : راه‌اندازی مرکز آپلود در آیریسک

با توجه به پیشنهاد خوب کاربران، علاوه بر امکان آپلود تصاویر با فرمت‌های png، jpg و gif امکان آپلود فایل‌های متنی pdf نیز اضافه گردید.
بسیار عالی..فقط کاش افزونه ای چیزی اضافه میکردین تا در این ویرایشگر متن موقع نوشتن متن به راحتی میشد عکس رو پیوست کرد...
(یه چیز مثل قسمت ارسال پست در cms وردپرس)
میگردم افزونه ای برای این انجمن ساز پیدا کردم خدمتتون معرفی میکنم...
البته فقط در حد یه پیشنهاد بود
متشکرم

faridfaridy

New Member
لایک ها
0
پاسخ : ■ آموزش آپلود فایل و عکس در آیریسک ■

با سلام.چرا وقتی روی کادر آبی رنگ در تاپیک اول که نوشته
[
آموزش فرمول نویسی در تالارها
] کلیک می کنم می نویسه (
این موضوع وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از وجود این لینک اطمینان دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس بگیرید.)
؟

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683
پاسخ : ■ آموزش آپلود فایل و عکس در آیریسک ■

با سلام.چرا وقتی روی کادر آبی رنگ در تاپیک اول که نوشته
[
آموزش فرمول نویسی در تالارها
] کلیک می کنم می نویسه (
این موضوع وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از وجود این لینک اطمینان دارید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت تماس بگیرید.)
؟
سلام،
فعلا سرور فرمول‌نویسی به ایران خدمات ارایه نمی‌کند و این بخش غیرفعال است.

imenbazar

New Member
لایک ها
0
چرا روی ایکون ها کلیک میکنیم مینویسد موضوعی وجود ندارد

teniie3

New Member
لایک ها
0
As the number of Irisk visitors for a while exceeded expectations, upload center was unable to be established owing to high prices, server issues, and a lack of facilities . That was just for Olympiad competitors since it couldn't be more Persian than this.

teniie3

New Member
لایک ها
0
Training to upload files and photos in Irisk involves learning how to use the platform's interface to select, upload and manage files. It also includes understanding the different types of files that can be uploaded, the maximum file size limits, and the various features that Irisk offers to enhance file sharing and collaboration .

بالا