pirate17

New Member
لایک ها
40
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:).................................................................................................................................................................................................................. :)
:)................................................. اینایی که می نویسم به نقل از دلمه!تو یکی از پر اشوب ترین روزای عمرم(امتحان نهایی-المپیاد-کنکور).................................... :)
:).................................................... این حرفا منو اروم می کنه!نمی دونم چرا ولی می نیویسمش شاید یکی از شماهارم اروم کنه!!! ...................................... :)
:)...............زندگی یه 1000 راهه اس که هدف واقعیش وسطشه!المپیاد یه راهه کنکور یه راهه کلا درس خوندن یه راهه واسه این که ما به وسطش برسیم!................. :)
:).............................................................................. خیلی از راهایی که توشه واسه ما بن بستن............................................................................ :)
:)........................................................ خیلی از راه هایی که جلومونه تنگن باید ریسک کنیم ببینیم می تونیم ازشون رد شیم یا نه........................................... :)
:).... ولی هر راهی رو که می ریم باید اینو یادمون باشه که ما زندگی می کنیم فقط وفقط واسه این که به هدف وسط 1000 راهه برسیم و کل عمرمونو وقت داریم برسیم!... :)
:)........................................ طول راهی که هر کی می ره متفاوته!بستگی داره که چقد عمرشه!شاید این عمر زود تموم شه!شاید همین فردا!............................. :)
:) ...............................................................................باید یادمون باشه اگه ما به هدف نرسیم باختیم!....................................................................... :)
:)........................................................ هر کی یه راهیو انتخاب می کنه واسه این که برسه!کسیم مطمئن نیس با اون راه می رسه یا نه!................................ :)
:) .....................................................خیلی از ماها الان یه راه تنگو انتخاب کردیم که شاید همین فردا معلوم شه می تونیم ازش رد شیم یا نه!........................... :)
:)................................................ولی باید یه چیزی یادمون باشه....شاید این راهی که می ریم بی راهس!شاید فقط راه رسیدن به هدفو زیاد می کنه!................. :)
:)................................................. و تنها کسی که اینو می دونه خداست! که همه ی کارامونو راهامونو می بینه و تو بهتریناش بهمون کمک می کنه!.................... :)
:)................................................. پس اگه تو یه راهی به بن بست خوردیم....از یه راهی نتونستیم رد شیم....باید یادمون باشه شاید این صلاحمونه!.................... :)
:) ..........................................................................عمرمون کوتاهه و رسیدن به هدف صرفا گذر از هر راهی نیس!.......................................................... :)
:) ...................چون عمر کوتاهه فقط کسایی موفق می شن به هدف برسن که بعد هر شکست...توی هر بن بست مدتی به خاطر خورد شونشون وای نستن.............. :)
:)................................ یا واسه ناامیدی....هر کی زمین خورد باید زود پا شه و باز ادامه بده شاید راه بعدی که انتخاب کنه راه درست باشه :wink:............................. :)
:)....................................................... پس تو انتخاب راهامونم باید ظرفیتمونو در نظر بگیریم!وا نریم ... تو هر چی نشکنیم چون ما تازه اول راهیم :).................... :)
:)................................................................................................................................................................................................................. :)
:)................................................................................................................................................................................................................. :)
:) ....................................................................................بلاخره هر اغازی پایانی داره و هر اومدنی رفتنی!................................................................ :)
:) .................................................من 10 اسفند به این سایت اومدم و فک می کنم دیگه کم مونده که برم یا لاقل دیگه کم تر میام :)................................... :)
:)............................................................................................ پس جا داره یه چیزایی رو بگم................................................................................ :)
:).................. از همتون ممنونم به خاطر چیزایی که بهم یاد دادید....به خاطر این که تحملم کردید....وبه خاطر این که دوستای خوبی واسم بودید :) ........................ :)
:)........................................................... شاید دیگه pirate17 رو تو لیست اعضا نبینید...شاید کم تر ببینید ..................................................................... :)
:)....................................................... می دونم خیلی اذیتتون کردم....از همتون خواهش می کنم حلالم کنید :).......................................... .................. :)
:)..................................................... و جا داره از اقای خلینا یه تشکر ویژه کنم....واسه این همه دوست خوب ..... و واسه این همه کمک :) .......................... :)
:) .............................................................................اگر بار گران بودیم داریم می ریم اگر نامهربان بودیم بازم داریم می ریم :).......................................... :)
:) ................................................................................................................................................................................................................. :)
:) ....................................................................................واسه هتون فقط ارزوی موفقیت دارم و بس!!! :)................................................................ :)
:).................................................................................................................................................................................................................. :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

rfshb

New Member
لایک ها
0
ایول خیلی باحاله!!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
خودتون هی می گید تشکر کنید ممنون می شم!حالا خصیصیتون میاد یه تشکر بزنید؟ :wink:

kavosh

New Member
لایک ها
75
اینم یه تشکر برای خانوم خطرناک ! :!: :wink:

astronaut

New Member
لایک ها
0
tha......................................................................................nks :lol:

pirate17

New Member
لایک ها
40
اخطار:
:!: این جا یه دکمه ی تشکر هست :!:
حالا که دیگه دارم از این سایت می رم 8O
بذارید لاقل ایندگان ببینن تشکرم زیاد بوده :wink:

rfshb

New Member
لایک ها
0
باشه بابا تشکر کردم!
چرا میزنی؟!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pirate17

New Member
لایک ها
40
چون دیشب 15 دقیقه طول کشید اینو این شکلی کنم!:arrow:
باور ندارید یه بار امتحان کنید :wink:

afshin

New Member
لایک ها
71
توسط خودم حذف شد :lol: 8)

..........
............
......

مخلصیم!

afshin

New Member
لایک ها
71
می دونم دوست نداری تو تاپیکی که درست کردی چیزی بنویسم :cry:

ولی به هر حال!

rfshb

New Member
لایک ها
0
pirate17 گفت
چون دیشب 15 دقیقه طول کشید اینو این شکلی کنم!:arrow:
باور ندارید یه بار امتحان کنید :wink:
فک نمی کنی 15 دقیقه کم باشه!!
خداییش اگه من بخوام یه همچین چیزی درس کنم 2-3 ساعت طول میکشه!!!!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
rfshb جان اخه من یه نمه عاشقه این چیزام تازه دیروز مامانم هی می گفت بسه دیگه عربیم مونده بود واسه همون نهایت تلاشمو کردم زودتر درس کنم
ادم یه کم تمرین کنه می تونه حتی عرض 5 دیقه درس کنه :wink:
اقای گفتاری عزیز دیشب اصلا حالم خوب نبود واسه همون امکان داره غلط نگارشی مخصوصا تو فعلام زیاد داشته باشم و فک می کنم شما بیشتر از دست من ناراحت باشید تا من از شما :wink:
من الان از هیچ کسی ناراحت نیستم هر چیم تو این تاپیک می خواید نظر بذارید
و راجع به غلطام الان وقت دارم توضیح بدم:
بودید چون احتمالا بعد نتایج دیگه نیام یا اگه بیامم اونقد کم می مونم که به درد دوستی نمی خوره
راجع به مخفی و اینا
اگه بریم تو پروفایل یه ادم مخفی معلوم می شه انلاینه یا نه پس این مخفی مخصوصا وقتی ادم فضولی مثل من پیدا می شه به درد نمی خوره!تازه دوستای من اونقد خوب هستن که ولم نکنن پس به مخفی کردن احتییاجی ندارم تا دل کسی به حالم بسوزه!دلیله این اینه که همه جا واقعا خودم بودم!سعی نکردم کس دیگه ای باشم!
راجع به کاغذ: من وقتی با خودم ....تو دلم...با خدا حرف می زنم اروم می شم احتیاجی به کاغذ نیس!شمام یه بار امتحان کنید بد نیس!
شکستن شکستنه این ورو اون ور نداره:معمولا وقتی جوونا می شکنن با فکر این که فرصتشون بیشتره راحت تر بلند میشن!راحت تر خودشونو جمع می کنن!چون می دون هنوز فرصت دارن تا به ته 1000 راهه برسن ولی کسی که از اول راهو کج رفته به سختی می تونه خودشو عوض کنه! :wink:
به قول خودتون زندگی تابع مسیره!پس هممون باید سعی کنیم از راه کوتاه بریم!تا زودتر به هدف برسیم! :)

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
ممنون رسا جووووووووونم که همیشه بهتیرن پستا رو مینویسی
امیدوارم همه ی بچه هایی که 2-3 سال واسه المپیاد خوندن و قبول نمیشن(یا احتمال قبولیشون کمه) خدا یه دل بزرگ بهشون بده که بتونن بقیه ی راهو ادامه بدن :p
بالاخره ما تو این مدت خیلی زحمت کشیدیم.......از خیلی چیزا گذشتیم.حتی از نمره ی درسای دیگمون......ولی
ولی نباید یادمون بره که ما این کارا رو واسه دلمون کردیم.به خاطر عشقی که به شیمی (یا هر درسه دیگه ایی که بود )داشتیم
تو این راه خیلی چیزا یاد گرفتیم...... یاد گرفتیم که واسه هدفمون باید تا میتونیم تلاش کنیم و به هم دیگه کمک کنیم...
اگه من یک بار دیگه به دنیا بیام بازم همین راهو انتخاب میکنم چون .....عشق یعنی همه چیز :oops: :p :p

afshin

New Member
لایک ها
71
البته pirate17 قبول می شه.................................... :evil:
من مطمئنم

pirate17

New Member
لایک ها
40
اولا شما از کجا می دونید؟مگه جای من امتحان دادید یا نمرمو دیدید؟
ثانیا یه خبر بد واسه هممون:

من دوتا نزدم ولی تشریحی هارو عالی نوشتم چون همش فیزیک بود
امسال سوالا خیلی آسون بوده احتمالا 30 نفر اول باید کامل شده باشن،من از بچه های سمپاد تهران خبر دارم خیلی خوب دادن...ولی بازم امیدی هست!

اون 3 سطر بالا به نقل از یکی از سایت های سمپاد بودواینم لینکش:
http://www.nodets.com/thread-2282.html

کلا هر کی خوب داده....هر کی قراره بره دوره....جای مارم اونجا خالی کنه 8O

afshin

New Member
لایک ها
71
من از اینکه قبول نمی شم ناراحت نیستم چون
امتحانی که من دادم
اصلا المپیاد نبود :D
حتی امتحان نهایی هم نبود :) :twisted:

پس به اعتبار علمی من لطمه ای نمی خوره.................... :lol:

pirate17

New Member
لایک ها
40
با ارزوی موفقیت برای همتون (قبول شده ها و نشده ها)
بچه ها امروزو هستم چون تا 5 دیقه از نت می رم گریم می گیره ولی شاید از فردا کم بیام
هیییییییییییییییییییییی این مدت خیلی خوش گذشت :)
از همتون خواهش می کنم مطلب صفحه ی اولو بخونید!!!همونی که کادرم داره :wink:

yoyo

New Member
لایک ها
7
بی خیال بابا :D مگه چی شده خوب قبول نشدین این نشد یه راه دیگه اون نشد یه راه دیگه به قول آقای خلینا ( بن بست معنا ندارد یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت )
اگه میتونین برین مسافرت بعد از اون هم بشینیم کنکور بخونیم این سایت هم بهترین سایتی بود که من تا به حال دیدم هرچی تو دلم بود گفتم حتی بعضی هاشو نمیتونستم به داداشم هم بگم راستی یه وقت به سرتون نزنه بگین المپیاد که تموم شد دیگه سایت المپیاد برم چی کار :( حیف این سایت رو با بچه هاش ول کنیم خوب المپیاد یه تجربه ای شد واسه ما
همیشه موفق و سربلند باشید :twisted:

bihamta

New Member
لایک ها
345
آره واقعا من تو این سایت من دوستایی پیدا کردم که از برادر بهم نزدیک تر بودن.
منم با yoyo موافقم.سایت ول نکنیم

arezu

New Member
لایک ها
4
فوق العاده بود رسا جونم !!‌

ولی می دونی !! من که خوندمش یه کمی استرس گرفتم ... !!!!! 8O

در هر صورت ممنون به خاطر این تاپیک !! :p :p ببخش که یه کم خیلی دیر اومدم !! :lol: ( تقصیر خودمم نبود .. می دونی که اوضاع نت چطور شده .. )

بالا