peyman shimi

New Member
لایک ها
226
سلام دوستان
امروز با آفبا تماس گرفتم گفتن پک زیستشون که دوم و سومش فرهادیان و پیس یک عمارلو و پیش دو چلاجوره حدود 600 تومن
میخواستم ببینم شما دوستان هیچکدوم تهیه کردین؟
نظرتون راجع بهش چیه؟
ممنون

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : Dvdهای زیست آفبا

سلام دوستان تدریس دکتر فرهادیان خیلی خوبه استاد عمارلو هم کتابشو خوندم ولی کتابای آقای چلاجور رو نخوندم زمین شناسی شونو دیدم درکل خوبن ولی اگه همش دکتر فرهادیان بود عالی بود
البته دکتر فرهادیان با یه مؤسسه دیگه هم برای دی وی دی زیست گیاهی وژنتیک همکاری داشتن که اونم مفید و خوبه.موفق باشید

peyman shimi

New Member
لایک ها
226

سلام دوستان تدریس دکتر فرهادیان خیلی خوبه استاد عمارلو هم کتابشو خوندم ولی کتابای آقای چلاجور رو نخوندم زمین شناسی شونو دیدم درکل خوبن ولی اگه همش دکتر فرهادیان بود عالی بود
البته دکتر فرهادیان با یه مؤسسه دیگه هم برای دی وی دی زیست گیاهی وژنتیک همکاری داشتن که اونم مفید و خوبه.موفق باشید
میشه اسم موسسه رو بگید؟

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

چند منبعی = شکست ،خوردن کتاب زیست= پیروزی در کنکور ، کلاس رفتن= وقت طلف کردن
اولا توی زیست چند منبعی بودن یکم بی معنیه!!!{مثل ریاضی نیست!} و اینکه شما حتما باید حداقل 2منبع {حالا میخواد تست باشه یا هرچی...!} برای هر سال داشته باشی!!!دوما کلاس رفتن همیشه به معنی وقت تلف کردن نیست و به نظر من برای کنکوری خوندن فقط سال دوم نیاز به معلم نداره!!شما فعلا سال دوم رو خوندی فک کردی همش همونه!!!وارد جزئیات سال سوم و پیش نشدی!مثلا فصلایی مثل عصب و پروتئین سازی و بخشی از ژنتیک واقعا معلم میتونه تاثیر مستقیم و بسزایی داشته باشه اما اگر تو سمپاد هستین و یا معلم خوب دارین نیازی به کلاس رفتن نیست و کلا حرف اول و آخر رو دانش آموز میزنه و معلم حداکثر20درصد تاثیر داره!!!و اینکه خوندن{یا به قول شما خوردن!!!}کتاب اگر بدون تست زنی باشه اصلا به درد نمیخوره چون مهم مهارت تست زنیه که با تست زدن بدست میاد,به علاوه تست زدن خیلی توی تثبیت درس کمک میکنه!!!!{چقد خوب نقد کردم!:109:}​

لایک ها
61

کلاس رفتن برا منی کل دبیرستانو خوندم وقت تلف کنیه و فک نکنم کتاب تست منبع باشه!!!! چون اصولا منبع به اموزش میگن اموزش از کتاب درسی باشه قطعا تهش به موفقیته فک کنم این چند سال اونقد گفتن تست بزنین و خوندن کتاب کافی نیس ک فقط خواجه شیرازی بیخبر باشه فک کنم برا همین از روش رد شدم چون مطلب بدیهی و واضحی اگه شما نشنیده بودین و شرمنده ک ملاحظه افراد بی اطلاع رو نکردم چه خوب جواب گرفتین نه؟؟:87:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

کلاس رفتن برا منی کل دبیرستانو خوندم وقت تلف کنیه و فک نکنم کتاب تست منبع باشه!!!! چون اصولا منبع به اموزش میگن اموزش از کتاب درسی باشه قطعا تهش به موفقیته فک کنم این چند سال اونقد گفتن تست بزنین و خوندن کتاب کافی نیس ک فقط خواجه شیرازی بیخبر باشه فک کنم برا همین از روش رد شدم چون مطلب بدیهی و واضحی اگه شما نشنیده بودین و شرمنده ک ملاحظه افراد بی اطلاع رو نکردم چه خوب جواب گرفتین نه؟؟:87:

بالا