قلم چی

saideh

New Member
لایک ها
156
سلام بچها خسته نباشین:123:میخاسم بپرسم اونایی ک قلم چی امتحان دارن تابسون چی چیا انتخاب واحد کردن؟و چ کتابایی میخان استفاده کنن برای کدوم درس؟بعد امسال ک انتخاب واحد کردیم ینی برای قسمت دوم که اختیاریه ما انتخاب واحد کردیم مگه نه؟عاخه قسمت اول ازمون ک همیشه اجباری!تا اونجایی ک من یادم میاداجباری بوده!لدفن این تاپیکو ادامه بدین بچهای قلم چی:41:!راسی گزینه2چطوره؟:100:لدفن بعدا تگم کنین یا اینکه با نقلقول ج بین تا بفهمم:89:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Raha24

Active Member
لایک ها
165
پاسخ : قلم چی

سلام بچها خسته نباشین:123:میخاسم بپرسم اونایی ک قلم چی امتحان دارن تابسون چی چیا انتخاب واحد کردن؟و چ کتابایی میخان استفاده کنن برای کدوم درس؟بعد امسال ک انتخاب واحد کردیم ینی برای قسمت دوم که اختیاریه ما انتخاب واحد کردیم مگه نه؟عاخه قسمت اول ازمون ک همیشه اجباری!تا اونجایی ک من یادم میاداجباری بوده!لدفن این تاپیکو ادامه بدین بچهای قلم چی:41:!راسی گزینه2چطوره؟:100:لدفن بعدا تگم کنین یا اینکه با نقلقول ج بین تا بفهمم:89:
سلام..تابستون واس قلم چی کل اختصاصیای سومتو میتونی انتخاب کنی اگ البته وقتت خوبه ولی اگ ن میتونی دو تاشو مثلا انتخاب کنی...چون غیراز اختصاصیا4تادرس چیز دیگ ای نداره..اگ تاپیکای دوستانو بخونی میتونی جواب سوالاتو بگیری تاپیک خانوم تاج ابادی و قرشی.....
ببخشید ک کوتاه بود:):)

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : قلم چی

سلام خانوم دکتر آینده☺
اینکه چه پایه ای رو انتخاب کنین به شما و نظر مشاور تحصیلی تون داره.
اگه مطالب سال دوم رو خوب خونده بودین مطالب سال سوم رو انتخاب کنین و بالعکس.این یه مثال بود که میشد پیشنهاد داد.
درمورد گزینه دو هم هرکدوم از این موسسات یه مزیت هایی دارن یه معایبی(که البته کمم نیست!!!)
اینم اختیاری و انتخابیه :4: چون بستگی به سلیقه خودتون داره که چجوری پیش برین.
سال دوم و سوم زیاد نیازی به تست نیست (مگر اینکه رتبه تک رقمی بخواین) بهتره درسارو مفهومی یاد بگیرین واسه همین به اکثریت توی سال دوم وسوم گزینه دو رو پیشنهاد میکنم که خیلی وقت نمیگیره از دانش آموزا.
سوالی بود درخدمتم با آرزوی موفقیت✌

بالا