MEA76

New Member
لایک ها
860
سلام

منتظر بودم خود مدیر سایت این تاپیک رو بزنه ولی چون دیدم داره دیر می شه خودم زدم!

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:

آزمون آزمایشی شیمی مرحله دوم

تذکر مدیر:
به هیچ عنوان قرار نیست آیریسک در سایت‌های مختلف (تازه یا قدیمی) به دنبال فعالیت‌های آنها باشد! شما اگر دغدغه دارید به موقع فعالیت خود را طبق قوانین در آیریسک معرفی کنید.
برای تبلیغات اینچنینی حتما توضیح کافی را در تاپیک مربوطه قرار دهید، قرار نیست هر کاربر ابتدا تاپیک را بخواند و سپس در سایت شما به دنبال مرجع یا خبر موثق باشد!!!
امیدواریم با کمک آیریسک بتوانید خدمات مناسبی را به المپیادی‌ها ارایه نمایید.

iman HN

New Member
لایک ها
2,646
پاسخ : آزمون آزمایشی رایگان شیمی مرحله دوم جی پک (تشریحی)

من هنوز نفهميدم اين آزمون چطور قراره تشريحي باشه؟؟؟؟:40:

mehrafshan

Well-Known Member
لایک ها
568

تو خود سایتش نوشته: " نحوه‌ی فرستادن پاسخ‌نامه چند روز قبل از ازمون گفته خواهد شد." صبر کنید، حتمن اعلام می کنن... بالاخره یه جوری فرستاده می شه!

only physics

New Member
لایک ها
2,386

من هنوز نفهميدم اين آزمون چطور قراره تشريحي باشه؟؟؟؟:40:

ظاهرا باید اسکن کنیم پاسخنامه رو!!!:5:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

آخه من حوصله تایپ فرمول و این جور چیزا رو ندارم!!!
اگه جواب کوتاه باشه خیلی بهتره!!!!:37:

only physics

New Member
لایک ها
2,386

چرا فقط تشريحيه؟

تستي نميدن؟

3DAli

New Member
لایک ها
110

چرا فقط تشريحيه؟

تستي نميدن؟
اگه دقت کنید میبینید که مرحله دوم پارسال تمام سوالا تشریحی بودن...
و جی پک هم میخواد مثل مرحله دوم برگزارکنه..
یعنی یک آزمون استاندارد و خوب که فکرنکنم جای دیگه ای آزمون آزمایشی تشریحی مرحله دوم بگیره

GMOIChO

New Member
لایک ها
101

البته شنیدم امسال قراره مثل روال قبلی مرحله 2 هم تستی هم تشریحی بشه

only physics

New Member
لایک ها
2,386

به نظرم اينكه هم تستي باشه و هم تشريحي خيلي بهتره...

ولي شما مطئنيد؟

منبع تون موثقه؟

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

اگه دقت کنید میبینید که مرحله دوم پارسال تمام سوالا تشریحی بودن...
و جی پک هم میخواد مثل مرحله دوم برگزارکنه..
یعنی یک آزمون استاندارد و خوب که فکرنکنم جای دیگه ای آزمون آزمایشی تشریحی مرحله دوم بگیره
جای دیگه نمی گیره چون به دردسرش نمی ارزه!!!!
ولی امسال فک کنم دوباره برگرده به روال قبلی!!!!
راستی هنوزمشخص نشده که چطور قرار برگزار شه؟؟؟

AmirChemist

New Member
لایک ها
17

چرا نمیشه ثبت نام کرد؟ ظرفیت پر شده؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

أوباره برید به سایت جی پک. اعلام کردند

آزمون مرحله دوم شیمی
سلام

زمان آزمون: آدینه (جمعه) - ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ خورشیدی - ساعت ۱۸ تا ۲۰
مسئول برگزاری:‌ سهند راحمی‌پور
طراحان: امیر توکلی - رضا فتوحی
مهلت ثبت‌نام: تا پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ خورشیدی - ساعت ۲۳:۰۰
ثبت‌نام لیست ۱ شرکت‌کنندگان (تکمیل شد) لیست ۲ شرکت‌کنندگان
توضیحات کلی و نحوه‌ی اجرای آزمون:‌ سوالات آزمون راس ساعت ۱۸:۰۰ روی وبلاگ گذاشته خواهد شد. شما پس از دانلود سوالات، تا ساعت ۲۰:۰۰ وقت دارید به حل سوالات - که تشریحی هستند - بپردازید. در حین آزمون نظرات به صورت تاییدی خواهد بود؛ یعنی مسئول برگزاری با توجه به نظر تصمیم میگیرد آن نظر نمایش داده شود یا نه. تنها نظراتی نمایش و پاسخ داده می‌شوند که حل را به دیگران نرساند. مثلا اشکالات تایپی و نامفهوم بودن سوالات در صورت صلاح‌دید پاسخ داده خواهند شد. چند نکته:
۱. در پایان این آزمون نه جایزه و نه حتی آفرین به نفرات برتر نمی‌گوییم. پس اونایی که می‌خوان تقلب کنن وقتشونو لطفن تلف نکنن! (خوشبخانه چنین افرادی واقعن فعلن وجود ندارن!)
۲. لطفن برنامه‌ی خود را طوری تنظیم کنید که اگر می‌خواهید آزمون دهید، به مشکلاتی از قبیل دیر رسیدن و این‌ها بر نخورید!

نحوه‌ی ارسال پاسخ‌ها: شما پس از ساعت انتهای آزمون (ساعت ۲۰:۰۰) به مدت ۳۰ دقیقه یعنی تا ۲۰:۳۰ وقت دارید پاسخ سوالاتی که روی کاغذ نوشته‌اید را اسکن کنید. البته اگر تایپ کنید نیز اشکالی ندارد (البته چه بهتر!). فایل‌های پاسخ‌هایتان را باید به ایمیلی که قبل از آزمون اینجا خواهیم نوشت ارسال کنید.
*باید توجه کنید که با همان ایمیلی که ثبت‌نام کرده‌اید، جواب‌ها را بفرستید.
*موضوع (subject) ایمیل ارسالی شما باید ID شما (شماره‌ی شما در لیست شرکت‌کنندگانی که ساعت ۲۴ پنج‌شنبه روی وبلاگ می‌گذاریم) باشد.
*پاسخ هایتان را باید در پاسخ نامه ای که گذاشته خواهد شد، بنویسید سپس یا پاسخنامه را اسکن کنید یا عکس بگیرید.
*تمامی فایل‌های ارسالی باید در یک ایمیل باشد.
*اگر چند ایمیل بفرستید،‌ آخرین ایمیل ارسالی در نظر گرفته می‌شود.
*بی‌شک مصحح گرامی هر چه حجم فایل ارسالی شما کم‌تر باشد، وقت کم‌تری برای دانلود آن صرف کرده، اعصابش کم‌تر خرد شده و بهتر تصحیح خواهد کرد. به همین سبب سعی کنید حجم فایل‌های ارسالی شما تا حد ممکن کم باشد. البته این امر باید تا حدی باشد که باعث ناخوانا شدن نشود زیرا آن هم اعصاب مصحح گرامی را خرد می کند! برای کم کردن حجم فایل‌های عکسی با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ می‌توانید آموزش زیر را که محمدمهدی جهان‌آرا آماده کرده است را مطالعه کنید.
آموزش
*تمامی نکات بالا را به دقت بخوانید. عمل نکردن به هر نکته ممکن است باعث تصحیح نشدن برگه‌های شما شود.

نتایج:
پس از تصحیح که چند روز بعد از ازمون انجام می‌شود نتایج روی وبلاگ قرار خواهد گرفت.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

MEA76

New Member
لایک ها
860

آزمون ساعت 18 شروع خواهد شد ، پاسخ نامه نیز روی سایت قرار داده شده . برای دانلود به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

daryab

New Member
لایک ها
163

id رو هنوز ندادن؟

لایک ها
268

سلام

منتظر بودم خود مدیر سایت این تاپیک رو بزنه ولی چون دیدم داره دیر می شه خودم زدم!

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید:

آزمون آزمایشی شیمی مرحله دوم

تذکر مدیر:
به هیچ عنوان قرار نیست آیریسک در سایت‌های مختلف (تازه یا قدیمی) به دنبال فعالیت‌های آنها باشد! شما اگر دغدغه دارید به موقع فعالیت خود را طبق قوانین در آیریسک معرفی کنید.
برای تبلیغات اینچنینی حتما توضیح کافی را در تاپیک مربوطه قرار دهید، قرار نیست هر کاربر ابتدا تاپیک را بخواند و سپس در سایت شما به دنبال مرجع یا خبر موثق باشد!!!
امیدواریم با کمک آیریسک بتوانید خدمات مناسبی را به المپیادی‌ها ارایه نمایید.
با سلام خدمت مدیر محترم آیریسک - آقای خلینا
بنده ابوالفضل اسدی - مدیر جیپک - هستم. به بنده گزارش شد که در آیریسک از سوی برخی کابران تبلیغاتی از جیپک صورت گرفته و مدیر سایت آیریسک تذکر بالا را گفته است.
در این جا با تمام احترام به آیریسک و با تشکر از تمامی خدماتی که به المپیاد ایران کرده است، اعلام می کنم وبلاگ جیپک هیچ وابستگی به هیچ جای دیگر - چه آیریسک و چه جاهای دیگر - ندارد و کاملن به صورت مستقل کار می کند.
اگر هم تبلیغی صورت گرفته از سوی مسئولین جیپک نبوده است و از سوی کاربران بوده است. لطفن تذکر بالا اصلاح شود.
با تشکر

MEA76

New Member
لایک ها
860

با سلام خدمت مدیر محترم آیریسک - آقای خلینا
بنده ابوالفضل اسدی - مدیر جیپک - هستم. به بنده گزارش شد که در آیریسک از سوی برخی کابران تبلیغاتی از جیپک صورت گرفته و مدیر سایت آیریسک تذکر بالا را گفته است.
در این جا با تمام احترام به آیریسک و با تشکر از تمامی خدماتی که به المپیاد ایران کرده است، اعلام می کنم وبلاگ جیپک هیچ وابستگی به هیچ جای دیگر - چه آیریسک و چه جاهای دیگر - ندارد و کاملن به صورت مستقل کار می کند.
اگر هم تبلیغی صورت گرفته از سوی مسئولین جیپک نبوده است و از سوی کاربران بوده است. لطفن تذکر بالا اصلاح شود.
با تشکر
من هم در یک پیغام خصوصی به آقای خلینا اطلاع دادم این موضوع رو که هیچ وابستگی و ارتباطی به جیپک ندارم و برای اطلاع رسانی آزمون این تاپیک رو زدم.

لایک ها
2,386

بچه ها چطور داديد آزمون رو؟:188:

iranikia

New Member
لایک ها
235

بد نبودم ولی فک کنم یکم سطحش از 2 بالاتر بود .:80:

بالا