آیا بین این اعداد رابطه هست!!؟؟؟ هست! مطمئنم که هست! ولی مخ میخاد که پیداش کنه

jam_14051

New Member
لایک ها
1
اعداد :35-6-17-11-12-9-7-14-24-22-23-26-33-11-4-33-3-12-20-7 مخ های ریاضی پیدا کنید رابطه بین اعداد ( اعداد از 35 شروع و 7 خاتمه می یابند)

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
پاسخ : آیا بین این اعداد رابطه هست!!؟؟؟ هست! مطمئنم که هست! ولی مخ میخاد که پیداش کنه

لطفا اسپم ندین و این که منبع سوالو مشخص کنین .ممنون چون شما تازه کار هستین اینرو میگم .
و برید قوانین سایتو بخونین ممنون میشم.

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348
پاسخ : آیا بین این اعداد رابطه هست!!؟؟؟ هست! مطمئنم که هست! ولی مخ میخاد که پیداش کنه

آقا کل تاپیک اسپمه!
این سواله منبع نداره
چندتا عددو رندوم زدن انتظار رابطه دارند (به نظر من و خیلیا!)

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

پس بزارین ایشون خودشون بگن که منبع نداره اگه نداشته باشه تاپیکو حذف میکنم محمد خان:4:

jam_14051

New Member
لایک ها
1

اگر میخاید حذف کنید مشکلی نیست، من خیلی روی این وقت گذاشتم ولی هنوز رابطه ای پیدا نکردم، خواهشن اگر میتونید وقت بزارید برام پیدا کنید،

Sent from my Elite 3 using Tapatalk

jam_14051

New Member
لایک ها
1

برای پرداخت هزینه هم جدی هستم

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ببینید شما هنوزم نمیگی که از کدوم منبع در اوردیشون چون اگه شانسی باشه خیلی بعیده پیداشه امیدوارم منو درک کنین!:22:

zizigooloo77

New Member
لایک ها
20

اعداد :35-6-17-11-12-9-7-14-24-22-23-26-33-11-4-33-3-12-20-7 مخ های ریاضی پیدا کنید رابطه بین اعداد ( اعداد از 35 شروع و 7 خاتمه می یابند)
مطمییند رابطه هست؟من تا بحال سوالای اینجوری زیاد حل کردم و رابطه داشت این خیلی سخته

jam_14051

New Member
لایک ها
1

منبعش رو نمیتونم بگم چون بخش مالی ش رو از دست میدم
رابطه صد در صد دارند (چونکه اعتقاد دارم خدا هیچ چیزی رو توی این دنیا بدون منطق نزاشته)
از روابط معمول ریاضی فکر نکنم بشه (حداقل من توی این یکسال نتونستم پیدا کنم)
باید ذهنتون رو از حالت ریاضی دو دوتا چارتا خارج کنید! همین کارو سخت میکنه!

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

ببینید منبع ذو نمیگین و میگین یک سال روش فکر کردین تا حالا نظر یا ایده ای بدست اوردین و این خدا همه چیزو بی دلیل نیافریده درست ولی خوب این منطق نمیتونه همیشه یه رابطه باشه ممکنه اصلا عکسش ثابت شه!
منظور از بخش مالی که میگین چیه؟اگه اون پوله که قراره بدین بهتره منبعو بگین چون پول هیچ ارزشی نداره علمه که به کمک هر دانشمندی در هر سختی ای میاد .

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

ببینید منبع ذو نمیگین و میگین یک سال روش فکر کردین تا حالا نظر یا ایده ای بدست اوردین و این خدا همه چیزو بی دلیل نیافریده درست ولی خوب این منطق نمیتونه همیشه یه رابطه باشه ممکنه اصلا عکسش ثابت شه!
منظور از بخش مالی که میگین چیه؟اگه اون پوله که قراره بدین بهتره منبعو بگین چون پول هیچ ارزشی نداره علمه که به کمک هر دانشمندی در هر سختی ای میاد .
باهاتون كاملا مخالفم! :4: فكر كنم خيلي از مسئله هاي بزرگ رياضي اگه جايزه نقدي اي براش نميذاشتن هيچ وقت حل نميشدن.
اگه منظورتون از رابطه يه فرموليه كه باهاش بتونيد جمله هاي بعدي اين دنباله رو پيدا كنيد من مي تونم چنين فرمولي رو بهتون بدم.

jam_14051

New Member
لایک ها
1

دقیقا همینه

jam_14051

New Member
لایک ها
1

خودم یه روش بدست اوردم ولی همیشه جواب نمیده ، این اعداد رو در نظر بگیرید ۲۵_۴_۲۰_۲۸_۲۵_۶ فکر میکنید اعداد بعدی چه اعدادی هستند؟ ، من دوتاش رو تونستم بگم یعنی روشی که داشتم جواب داد ولی فقط برای همین سری جواب داد البته جایزه خوبی هم نصیبم شد.

jam_14051

New Member
لایک ها
1

عدد بعد از شش ۲۶ بود شما بعدی رو با فرمولتون بگید من به اندازه عدد بعد به میلیون بهتون میدم

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

جمله هاي دنباله رو به ترتيب با
نشون ميديم. براي هر k از ١ تا ٢٠ اعداد
رو در نظر بگيريد. جمع اين اعداد ميشه جمله ي nام دنباله چون اگه k از يك تا بيست باشه و به جاي n بذاريم k همه ي اعداد به غير از عدد kام صفر ميشن و بديهتا جمله ي kام ميشه a_k. پس براي بدست آوردن جمله ي بعد به جاي n بذاريد ٢١. من مي تونم بي نهايت تا از اين فرمول ها براتون بنويسم كه هر كدوم جمله ي متفاوتي رو ميده پس
١- اصلا شرط بندي نكنيد.
٢- حداقل سر اين چيزاي الكي شرط بندي نكنيد.
٣- لطفا ناظمان اينو ببرن به يه بخش ديگه چون اين ربطي به نظريه اعداد نداره.

آخرین ویرایش توسط مدیر

jam_14051

New Member
لایک ها
1

بر اساس توضیحاتی که فرمودید عدد بعد از ۲۶ رو میشه لطفا بگید؟ اون مبلغ هم خدمتتون تقدیم میکنم

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا

به طور خلاصه تر:

آخرین ویرایش توسط مدیر

jam_14051

New Member
لایک ها
1

ممنون از وقتی که گذاشتید
توی این رابطه ای که زحمت کشیدید حاصل دوتا کسر همیشه یک بروی n ، همینطور اگر n را مثلا ۴ درنظر بگیریم عدد چهارم بدست نمیاد

آخرین ویرایش توسط مدیر

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

ممنون از وقتی که گذاشتید
توی این رابطه ای که زحمت کشیدید حاصل دوتا کسر همیشه یک بروی n ، همینطور اگر n را مثلا ۴ درنظر بگیریم عدد چهارم بدست نمیاد

به نام خداوند دانا و توانا

من از براكت براى اين موضوع استفاده كردم​

شما اگه ٤ رو جاى n قرار بديد دنباله به صورت زير در خواهد آمد

پرانتز ها در واقع عمليات هاى داخل براكت هستند كه من براى نمونه براى شماره ى ٤ قرار مى دم

بالا