miladbot

New Member
لایک ها
3
پاسخ : آیا تا به حال از خود پرسیدیم که هدف ما از المپیادی شدن چیست؟!‏

سلام
برای تفکر و تعمق بیشتر

pooya.1999

New Member
لایک ها
46

خب من اصلا به نمی دونم شکوفایی فکر و فهم بیشتر و علم زیاد تر و اینا هیچگونه اعتقادی ندارم و رک می گم که هدف من از المپیاد فرار از کنکور بوده و هدفمم از انتخاب رشته المپیاد ریاضی علاقه ام بوده :d

و به نظرم اصلا و ابدا المپیاد نقش بخصوصی تو یادگیری زیاد اون رشته المپیاد نداره...

razieh.ze

New Member
لایک ها
45

من چون زیست و دوست داشتم المپیادو انتخاب کردم...ینی زیادم دوس نداشتما...مادرم واسه اینکه من نرم ریاضی منو تو راه المپ گذاشت...
واقعا علاقه مند شدم...علاقه مند ب بیشتر خوندن..به بیشتر دونستن درباره بیماری ها و درمانشون...یه جور عطش بود...المپیاد ذهن منو باز کرد...
واقعا...خیلی خوش حالم ک انتخابش کردم...با اینکه زیادم موفق نبودم...اما از خیلی از بچه هایی ک ادعاشون میشه بیشتر زیستو بلدم -_-

لایک ها
7

اومدم به المپیاد تا به نیاز روحی که دارم پاسخ بدم.زیست چه کلمه ی قشنگیه؟ من عاشق طبیعتم و هروقت میرم دردامن طبیعت کلی سوال میاد تو ذهنم که دوست دارم جواباشونو بدونم. ولی با چیزایی که تو کتابای دبیرستان نوشته در حد بسیار کمی میتونم روی پاسخ سوالاتم مانور بدم. تا این که با این سایت خیلی اتفاقی آشنا شدم و جذب المپیاد شدم. هههههههههههی. هههههههههههههی:8:

بالا