آیا واقعا دلیلی علمی برای برتری مرد از زن وجود دارد؟!!!

sina

New Member
لایک ها
385
پاسخ : آیا واقعا دلیلی علمی برای برتری مرد از زن وجود دارد؟!!!

یعنی این رو واقعا قبول داری؟!
چی بگم!
فقط می تونم بگم خیلی مونده تا ایران، ایران بشه ...
وقتی که تفکر قشر تحصیل کرده جامعه اینه از بقیه چه انتظاری داریم؟ ...
بعد میگن چرا ایران پیشرفت نمی کنه؟!
چرا فرار مغز ها این قدر زیاده؟
چرا کشور های دیگه ایران رو به حساب نمیارن؟
چرا ...
حالا گریه نکن دوسته من من نمیگم که باید اینجوری باشه و مخالفم با این که حق زنان رو ضایع کنیم اما این چیزیه که من دارم تو جهان میبینم که اتفاق میافته و باید سعی کنیم جلوشو بگیریم

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

آفرین بلاخره یکی منظرمو قشنگ فهمید آره مرد ها این تبعیضو به وجود آوردن اما هرگز به اون اشاره نمیکنند! چون می دونند که به زن ها نیاز دارند و بدون اون ها هیچند!
در حالی که افسار جوامع رو خودشون در دست دارند
بالاخره یه چیزی گفتی من موافق بودم !!!!
این نهایت بی شعوریه که کسی به خاطر نفع خودش چشمشو رو واقعیت ها ببنده
هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند !

sina

New Member
لایک ها
385

شما نظرتونو گفتید منم گفتم جهت قانع شدن بود دیگه این دست خودتونو!!!!ناراحت نشین بله هرکسی عقاید خودشو داره و عقاید هرکس قابل احترامه!!!!!!!!!

:231:
ببخشید اگه تند گفتم منظوری نداشتم:231:

Homayoon

New Member
لایک ها
192

حالا گریه نکن دوسته من من نمیگم که باید اینجوری باشه و مخالفم با این که حق زنان رو ضایع کنیم اما این چیزیه که من دارم تو جهان میبینم که اتفاق میافته و باید سعی کنیم جلوشو بگیریم

تو گفتی چیزی هست که من قبول دارم
نگفتی که چیزی هست که در حال حاضر وجود داره
در ضمن این کار گریه کردن نداره ... ولی یه آه از روی حسرت کشیدن آره، داره

sina

New Member
لایک ها
385

مشکل از منه که منظورمو خوب نمیگم و بهتره بحثو همینجا تموم کنیم ولی بهتره برگردیم به حرف اولم بستگی داره تعریف ما از بهتر بودن چیه

fatemeh22

New Member
لایک ها
250

آفرین بلاخره یکی منظرمو قشنگ فهمید آره مرد ها این تبعیضو به وجود آوردن اما هرگز به اون اشاره نمیکنند! چون می دونند که به زن ها نیاز دارند و بدون اون ها هیچند! در حالی که افسار جوامع رو خودشون در دست دارند
منم با این نظر موافقم اگه منظور اولین پستت این بوده منم اشتباه فهمیدم متاسفم واقعا!!!

لایک ها sina

peyman shimi

New Member
لایک ها
226

الان مردها اینجا هر چی از برتری خودشون بگن دختر ها تکذیب میکنن پس بحث رو بیخیال شیم و بگیم همه انشان ها برابر اند جز به تقوا!

mohsen.75

New Member
لایک ها
9

بهتره این دوکاره بودن رو بکار نبرین:آخه برخی افراد کارهایی رو مثال میزنن که همچی خوب نی!!!

Mohammad.M

New Member
لایک ها
58

زن ها خودشون باید برتری خودشونو ثابت کنن.درسته که از نظر فیزیولوژی مردها برترن,ولی انسان ها بر اساس مغزشون باید خودشونو رده بندی کنن!!!
متاسفانه تو جهان امروز,برخی افراد خودشونو به بهای ارزونی واسه بووووووق فروختن!!!!
دلیله عقب موندگی ایران هیچ ربطی به تبعیض نداره:واسه کم بها دادن به علم تو چند قرن اخیره!!!

- - - Updated - - -

اگه دقت کنین میبینین ما تا چند قرن اخیر تو ردهی علمی خوبی بودیم,ولی بخاطره جنگ افروزی ها و جاه طلبی ها و ثروت اندوزی های حاکمان بهای کمتری به علم داده شد!!!=>از قطار پیشرفت علم جا ماندیم!!!!

Mohammad.M

New Member
لایک ها
58

تو همون زمانی که ما کمتر دنبال علم بودیم,اوروپا دنبال تسخیر کشورهای دیگه بود تا از اموالشون بهره برداری کنه!!!
برای همین منظور,به ساخت ابزار آلات و پیشبرد صنایع پرداخت!!!هیچ دلیله دیگه ای نداره!!!!

لایک ها
3,082

تاپیک برای بررسی پست ها برای مدتی بسته شد ( کوتاه )

پست هایی که هیچ مبنا ی علمی نداشته باشند پاک خواهند شد.

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

سلام
کاش بلد بودم چند تا نقل قول رو با هم بیاورم ولی ولش کنین...
هرکسی بر اساس جنسیت خودش خودش رو برتر میدونه یا به اون چیزی که تعلق داره...
مثلاً ما طرفدار تیم شهرمون هستیم حالا اگه تیم دیگه ای از استانمون به مسابقات کشوری بره ما طرفدار اون میشیم اگه یه تیم از کشورمون بره جام باشگاه آسیا(یا حتی تیم ملی مون) ما طرفدار اونیم اگه از آسیا دوتا تیم تو مسابقات مونده باشن ما با اونیم ...(((حتی اگه بین سیاره ما با سیاره دیگه ای جنگ بشه (ایران وآمریکا و تمام کشور ها بر علیه اون یه سیاره متحد میشن...)
پس چون من مَردم طرفدار مَردام...!
کی گفته زن ها بهتر رانندگی می کنن خواهش میکنم
این کلیپ رو ببینین بعد نظر بدین...!
خانم ها خیلی هم....... نمی گم
این کلیپ رو ببینین...!
خیلی هم بی خیالن....
کلیپ1 .....کلیپ2
ببینین تو این کلیپ چیکار که نمی کنن...وای خدای من...
البته بعضی جا ها بهتر از آقایونن...
این یکی کلیپ واقعاً دیدن داره ها...!
برعکس آقایون خیلی خوش ذوقن ....ببین تو
این کلیپ چی کار کرد حال کن...!
قدرت آقایون واقعاً خیلی زیاده....
این یکی
آقایون هیچ وقت هم کم نمیارن .... این دیگه آخریشه...!

البته همه ی این حرفا شوخی بود برای نشوندن لبخند بر لبان شما.......
چند تا فرمایش از امام علی.....
:1-به امام حسن در نامه31 نهج البلاغه(کاری که برتر از توانایی زن است به او وامگذار که زن گل بهاری است نه پهلوانی سخت کوش...)برین این نامه رو بخونین که امام علی درس چگونه زندگی کردن رو به ما آموخته...
2-بهترین خصلت های زن، بد ترین خصلت های مردان است :غرور ترسویی و بخل ، زیرا زن هرگاه مغرور باشد خودش را در اختیار(نامحرم)نمی گذارد، هرگاه بخیل و (ممسک )شوهرش را نگه می ارد،و هرگاه ترسو باشد از هر چیزی که برایش پیش آید(ومایه بد نامی باشد)وحشت میکند...حکمت 234
3-هر مردی که زنی او را اداره کند از رحمت خدا به دور است....البحار 25-238-103
حضرت محمد(ص):مردی که زمام دارش زنی باشدهرگز روی رستگاری را نمی بیند....ابن حنبل7-235-20540.....(هدف من از آوردن این دوتا حدیث اخری این بود که هر کس باید حد وحدودش رو بشناسه خدا خودش میدونه به کی چه قدرت ومقامی بده...)....البته من قصد جسارت به هیچکی رو ندارم...
اما حرف قرآن که حرف خداست.....(آخرشه)
« همانا بهترین شما نزد پروردگارتان با تقواترین شماست»
به امید موفقیت همه تون ...
التماس دعا
خواهش میکنم نظر من رو پاک نکنین...!
باتشکر...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

آقا شما عملا نابود کردی
زن چرا نمیتونه پهلوان سخت کوش باشه ؟
اگه خودش دلش بخواد میتونه !
مورد دو که دیگه هیچی ! خوب مرد هم اگر مغرور باشد با زن نامحرم نمی گردد ! اگر بخیل باشد زنش را نگه می دارد و اگر ترسو باشد از آنچه برایش پیش می آید و مایه بد نامی است وحشت میکند
این که نشد حرف .
افتخار هم نیست در جامعه ای که همه چیش به نفع مرد هاست برتری مرد ها رو نشون بدی
ضمنا این که ما بدلیل اینکه مرد هستیم از ظلم به زن ها حمایت کنیم نهایت ..... نمیدونم چی بگم والا ! طرفداری تیم فوتبال نیست که ! بحث اجتماعیه ! خب فردا اگر یه پولداری اومد گفت فقیر ها به درک ، اگر یه سالم گفت معلول ها به درک حق داره لابد ! جنگل که نیست !
حالا ببین نظر من پاک میشه مال تو پاک نمیشه !

آخرین ویرایش توسط مدیر

mono1

New Member
لایک ها
12

الان مثلا چه فرقی داره که خانما زرنگ ترن یا آقایون ولی نظر من اینه که خانما نسبت به آقایون خیلی دیر تر وارد اجتماع شدن مثلا زمان مامان مامان مامانبزرگامون زنا مدرسه نمی تونستن برن ولی الان خیلی سریع پیشرفت کردن و به آقایون رسیدن توی یه سایت هم خوندم :
پژوهشگران در یکی از تحقیقات اخیر خود به یافته های جنجال برانگیزی دست یافتند. آنها میگویند طبق آخرین پژوهش ها زنان با هوش تر از مردان هستند. به گزارش ایران ناز روانشناسان برای نخستین بار در تاریخ 100 ساله تست lQ دریافته اند که امتیازات زنان از امتیازات مردان بیشتر شده است.

در طول قرن گذشته، زنان در تست lQ حدود 5 امتیاز از مردان عقب بوده اند، که روانشناسان این اختلاف امتیاز را به تفاوت های ژنتیکی نسبت می دهند. با این وجود اختلاف امتیاز بین زنان و مردان در سال های اخیر کمتر شده و امسال زنان از مردان جلو زده اند.
دلیل این امر شاید پیچیده تر شدن زندگی زنان در دنیا امروز باشد، چراکه اکثر زنان همزمان درگیر مسئولیت های خانوادگی و کاری هستند. دلیل دیگر شاید این باشد که هوش خانم ها نسبت به هوش آقایان پتانسیل بالاتری دارد ولی، خانم ها تا به حال این را نمی دانسته اند.

به گفته روانشناسان، تاثیر کامل مدرنیزه بر زنان در حال آشکار شدن است و چون جهان روز به روز پیچیده تر می شود، مغز انسان ها ناچار است خود را با این روند تطبیق دهد. به گزارش برترین ها، در این پژوهش زنانی را از آمریکا، کانادا، نیوزیلند، آرژانتین و کشورهای غرب اروپا مورد آزمایش قرار گرفته بودند.

شایدم چرت بود ....:76::227::217:

بالا