PayeDahom

New Member
لایک ها
9
خیلی ببخشید ولی اصلا حواس مسئولان آیریسک به سایت نیست. یه پست میزاری باید 1 ماه منتظر جواب مدیران باشی. فکر کنم هر یک سال یه بار سایت رو به روز رسانی میکنن. بچه ها مدیرا که جواب ندادن. چطور میشه توی المپیاد آزمایشی شرکت کرد؟:83::83::83::62::62::62: بازم میگم خیلی ببخشید ولی راست میگم.ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر

amir1393

New Member
لایک ها
21
پاسخ : آیریسک خوابیده!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی ببخشید ولی اصلا حواس مسئولان آیریسک به سایت نیست. یه پست میزاری باید 1 ماه منتظر جواب مدیران باشی. فکر کنم هر یک سال یه بار سایت رو به روز رسانی میکنن. بچه ها مدیرا که جواب ندادن. چطور میشه توی المپیاد آزمایشی شرکت کرد؟:83::83::83::62::62::62: بازم میگم خیلی ببخشید ولی راست میگم.ممنون
کاملا با شما موافقم:4:

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111

اون موقعی هم که آیریسک نخوابیده بود بچه ها عموما پاسخ گو بودنو گاهی اوقات مسءولین!
الان دیگه بچه ها خیلی کم میان سایت و بحث و این حرفا و تاپیک های پر محتوا از بین رفته ....
المپیاد آزمایشی هم اگه بر روال گذشته باشه هنوز وقت دارید تا ثبت نام!ینی خیلی مونده هنوز!وسطای مهر!
تتازه همون روز آزمونم میتونید ثبت نام کنید:دی

لایک ها
7

همه خوابیم.خووووووففففففف شب ب خیر.:230:

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان عزیز،
آیریسک بیداره!
26 شهریور وارد 10 سالگی خودش شده، اما به دلیل تغییر بعضی تکنولوژی‌ها بچه‌ها خرده‌حرف‌ها را در تلگرام می‌زنند و داریم برای تالار نقشه‌های جدیدتر می‌کشیم.

راستی هنوز هم کاربران قوانین را خوب نمی‌خوانند و جای درست تاپیک را نمی‌دانند! اینجا محل بررسی کتاب‌های المپیاد زیست است :)

بنر اطلاعیه‌ی ثبت نام المپیادهای آزمایشی در صفحه‌ی اول قرار گرفته و اگر به سایت ایران آزمون - المپیاد آرمایشی .:. استعدادیابی تحصیلی سر بزنید، زمان و نحوه‌ی ثبت نام هم نوشته شده است.

موفق، شاد و با دقت باشید.

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

اون موقعی هم که آیریسک نخوابیده بود بچه ها عموما پاسخ گو بودنو گاهی اوقات مسءولین!
الان دیگه بچه ها خیلی کم میان سایت و بحث و این حرفا و تاپیک های پر محتوا از بین رفته ....
المپیاد آزمایشی هم اگه بر روال گذشته باشه هنوز وقت دارید تا ثبت نام!ینی خیلی مونده هنوز!وسطای مهر!
تتازه همون روز آزمونم میتونید ثبت نام کنید:دی
یاد روزهای شلوغ و پربحث بخیر
یاد نخوابیدن ها و منتظر کلید و جواب موندن ها و تاخیرهای باشگاه بخیر
یادباد آن روزگاران یاد باد

maesh

New Member
لایک ها
5

ناظم گرامی میدونم حرفایی ک الان میزنم شاید تناسبی با تاپیک نداشته باشه ولی همینجا میگم هرچند فک نکنم دیگه کسی مثل قبل نظارت داشته باشه حرفای الانمو کسایی میفهمن ک دیگه وارد دانشگاه شدن و مربوط ب ۲،۳سال پیشه حرفام. شاید باورتون نشه ولی ی زمانی اینجا میشد تنها جایی ک برای بعضیامون واسه دردو دل کردن میموند. جایی ک بحث درس و تفریح و المپیاد و امتحان مدرسه و کنکور و باهم میکردیم جایی ک از هرچیزی مخصوصا راجب فوتبال و والیبال با دوستامون حرف میزدیم.
جایی ک بدون حسادت بهم کمک درسی و روحی میکردیم. یه سری افرادم داشتیم تو همون زمان معروف بودن تو آیریسک یادش ب خیر. چه فحش هایی ک ب اعضای باشگاه موقع دیر اومدن نتایج اینجا باهم نمیدادیم. و همشم یکی میومد میگف دیگه اینقد پست های تکراری نزارین اینا دردیو ک دوا نمیکنه ولی ماها همچنان ادامه میدادیم d:
بعد ی تاپیک با موضوع زمان اعلام نتایج تا ۲۰۰ صفحه همون روز پیش میرف آره باورش الان سخته. وقتی شکست میخوردیم بهم روحیه میدادیم باهم متحد بودیم موقع نتایج و نزدیکای المپ وقتیم کسی موفق میشد چقد پیام تبریک بووود.
یادش بخیر چقد بحث میکردیم راجب مساعل مختلف مثل تکامل با همون آدم معروفای آیریسک ی زمانی چه همه مدال دار المپیاد اینجا بودن علاوه بر بحث درسی چقد میخندیدیم یادش بخیرررررر.
من ک تازه ورودی بهمن۹۵ پزشکی هستم یهویی دلم واسه آیریسک تنگ شد اومدم بهش سر بزنم ک دیدم رمز اکانتم یادم نمیاد مجبور شدم یکیه دیگه درست کنم بیام اینا رو بگم.
دلم واسه اون روزای شلوغ آیریسک دوستای اون زمان اینجام تنگ شد دلم واسه مدال دارا و برترای کنکوری ک اونقد کمکمون میکردن تنگ شد دلم واسه خل بازیای اینجامون تنگ شد(مخصوصا موقع نتایج)
اون زمانا این مطلب رو مثلا اگه من میزاشتم سریع میرفت آخر بخش آخرین نوشته ها نه ک الان معلوم نیس تا چند وقت قراره جدیدترین مطلب باشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام بچه‌های قدیمی آیریسک،
شماها فارغ‌التحصیل شدید و دهمی‌ها هم هنوز المپیادی نشدند! از این نوسانات زیاد در تالارهای آیریسک وجود داشته و حتما در یکی دو ماهِ آینده باز هم هجوم بچه‌های شاد و خواهان یادگیری را به اینجا می‌بینیم.

راستی شما هم که یادتون نرفته وقتی بزرگ‌ترها جوابتون را می‌دادن خوشحال می‌شدید، کمکشون کنید که زودتر راه بیفتن و توی یک مسیر درست یاد بگیرن.

همتون توی هر شهر و دانشگاهی شاد باشید
یاحق

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115

سلام بچه‌های قدیمی آیریسک،
شماها فارغ‌التحصیل شدید و دهمی‌ها هم هنوز المپیادی نشدند! از این نوسانات زیاد در تالارهای آیریسک وجود داشته و حتما در یکی دو ماهِ آینده باز هم هجوم بچه‌های شاد و خواهان یادگیری را به اینجا می‌بینیم.

راستی شما هم که یادتون نرفته وقتی بزرگ‌ترها جوابتون را می‌دادن خوشحال می‌شدید، کمکشون کنید که زودتر راه بیفتن و توی یک مسیر درست یاد بگیرن.

همتون توی هر شهر و دانشگاهی شاد باشید
یاحق
تا وقتی لاتکس خرابه حداقل تو بخش ریاضی کاری نمیشه کرد!

mohsen987

New Member
لایک ها
2

سلام با کمی تبلیغات در سایت های علمی و... حتما حتما اعضا زیاد میشن .

E.coli

New Member
لایک ها
211

ناظم گرامی میدونم حرفایی ک الان میزنم شاید تناسبی با تاپیک نداشته باشه ولی همینجا میگم هرچند فک نکنم دیگه کسی مثل قبل نظارت داشته باشه حرفای الانمو کسایی میفهمن ک دیگه وارد دانشگاه شدن و مربوط ب ۲،۳سال پیشه حرفام. شاید باورتون نشه ولی ی زمانی اینجا میشد تنها جایی ک برای بعضیامون واسه دردو دل کردن میموند. جایی ک بحث درس و تفریح و المپیاد و امتحان مدرسه و کنکور و باهم میکردیم جایی ک از هرچیزی مخصوصا راجب فوتبال و والیبال با دوستامون حرف میزدیم.
جایی ک بدون حسادت بهم کمک درسی و روحی میکردیم. یه سری افرادم داشتیم تو همون زمان معروف بودن تو آیریسک یادش ب خیر. چه فحش هایی ک ب اعضای باشگاه موقع دیر اومدن نتایج اینجا باهم نمیدادیم. و همشم یکی میومد میگف دیگه اینقد پست های تکراری نزارین اینا دردیو ک دوا نمیکنه ولی ماها همچنان ادامه میدادیم d:
بعد ی تاپیک با موضوع زمان اعلام نتایج تا ۲۰۰ صفحه همون روز پیش میرف آره باورش الان سخته. وقتی شکست میخوردیم بهم روحیه میدادیم باهم متحد بودیم موقع نتایج و نزدیکای المپ وقتیم کسی موفق میشد چقد پیام تبریک بووود.
یادش بخیر چقد بحث میکردیم راجب مساعل مختلف مثل تکامل با همون آدم معروفای آیریسک ی زمانی چه همه مدال دار المپیاد اینجا بودن علاوه بر بحث درسی چقد میخندیدیم یادش بخیرررررر.
من ک تازه ورودی بهمن۹۵ پزشکی هستم یهویی دلم واسه آیریسک تنگ شد اومدم بهش سر بزنم ک دیدم رمز اکانتم یادم نمیاد مجبور شدم یکیه دیگه درست کنم بیام اینا رو بگم.
دلم واسه اون روزای شلوغ آیریسک دوستای اون زمان اینجام تنگ شد دلم واسه مدال دارا و برترای کنکوری ک اونقد کمکمون میکردن تنگ شد دلم واسه خل بازیای اینجامون تنگ شد(مخصوصا موقع نتایج)
اون زمانا این مطلب رو مثلا اگه من میزاشتم سریع میرفت آخر بخش آخرین نوشته ها نه ک الان معلوم نیس تا چند وقت قراره جدیدترین مطلب باشه.
سلام .
خوشحالم که یه خل و چلی مثل من پیدا شد بالاخره !!!!
ما هم از اینکه شما رو بار دیگه اینجا میبینیم خیلی خوشحالیم :)
تبریکم میگم البته :)
+ای فلانی عزیز ما انقد ها هم که فک میکنی بد نیستیم .!
+کاش میشد کم نباشی :)
همین :136:

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

تا وقتی لاتکس خرابه حداقل تو بخش ریاضی کاری نمیشه کرد!
این موضوع در حال پیگیری است و سایت‌های ارایه‌دهنده‌ی خدمات لاتک بر مبنای وب، سرورهای ایران را ممنوع‌الخدمات! کرده‌اند.

امیدواریم به زودی با کمک‌های بخش نرم‌افزاریِ آیریسک، مشکل برطرف بشه.

سلام با کمی تبلیغات در سایت های علمی و... حتما حتما اعضا زیاد میشن .
نیازی به تبلیغات نیست!
هر کس دنبالِ المپیاد باشه، حتما به اینجا هم میاد :)

اعضای زیاد یک عدده! مهم مفاهیم است که فعلا بانک بزرگ و خوبی اینجا جمع شده است و با کمک همه‌ی شما به غنای آن افزوده می‌شود.

aida.a.79

New Member
لایک ها
1

با این پستت طوووووووفان کردیااااااااا خخخخخخخخخ:94:

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111

یکی از دلایل این اتفاق اینه که المپیاد از اون استایل قبلیه خودش خارج شده و المپیاد نیست!
یه جورایی شده کنکور با مطالبی با دوز سنگینیه بالاتر...
خیلی ذهن ها شاید مثه قبل به چالش کشیده نمیشه که بحثیم راه بیفته....

زمینی

Active Member
لایک ها
159

من بعد مدت ها اومده بودم به آیریسک سر بزنم که این تاپیکو دیدم... اون موقع که اولا عضو شده بودم اول دبیرستان بودم و واقعا آیریسک خیلیییییییییی کمکم کرد. واقعا چه مهلت خوبی بودش که با بعضی بزرگای المپیاد تونستم از طریق آیریسک ارتباط برقرار کنم... خوشحال شدم پست بعضی قدیمیارو دیدم...
هیچ وقت یادم نمره بعد مرحله اول دوره 18 فقط اومدم خونه که به آیریسک سر بزنم...(همون 200 صفحه ایه:11:)
آیریسک خوابیده و بیدار بشو نیست ولی هنوز میشه حرف های خیلی از بزرگان مثل خانم یوسفی اصل، مثل wight و مثل خیلی دیگه استفاده کرد...
آیریسک دیگه کتابخونست، یه کتابخونه یک قدیمی...

number

New Member
لایک ها
0

سلام کسی لینک گروه های تلگرام که سوال حل میکنند رو داره؟ من ریاضی هستم ولی تا به حال چیزی پیدا نکردم

Marshall

New Member
لایک ها
970

یادش بخیر...
روزهای خوبی بود، روزهایی که تکراری نخواهند داشت...

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683
بالا