bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
پاسخ : اشکالات کتاب درسی دوم،سوم و پیش

نه دیگه برادر من!اگه اینجوری میشد که این مؤسسات و دبیرای تقلبی باید میرفتن جوجه پرورش بدن!!!لطفا حرفای غیرممکن نزنید آدم دلش میخواد!!!

داستان دبير تقلبي و اينا چيه ؟!!

+ بله جاي تاسف داره كه كتب اصلي وزارت اموزش و پرورش داراي اين تعداد غلط هاي واضح هست !
و خيلي خوبه كه اين تاپيك و ساير سايت هايي از اين دست با بيان كردن اشكالات كتاب تا حدي اين ضعف اموزشي كشورُ حبران مي كنن

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

داستان دبير تقلبي و اينا چيه ؟!!

+ بله جاي تاسف داره كه كتب اصلي وزارت اموزش و پرورش داراي اين تعداد غلط هاي واضح هست !
و خيلي خوبه كه اين تاپيك و ساير سايت هايي از اين دست با بيان كردن اشكالات كتاب تا حدي اين ضعف اموزشي كشورُ حبران مي كنن

سلام!داستانش یه دبیرایی هستن که تو شهر ما بدون مدرک لیسانس با اسم «دکتر»دارن کنکور تدریس میکنن به قیمت فضا!!!
ولی بنظرمن ایرادهای کتاب بهتره برای افرا غیرالمپیادی و مخصوصا کنکور ها باز نشه چون ممکنه شخص دچار تردید وسردرگمی بشه
بهتره کتاب درسی رو وحی منزل بگیریم و همونو بخونیم:45:

y.s.n

New Member
لایک ها
298

من با اون نمودار فیزیک3 اولای ترمودینامیک تو ماشین بخار مشکل دارم فک کنم غلطه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من با اون نمودار فیزیک3 اولای ترمودینامیک تو ماشین بخار مشکل دارم فک کنم غلطه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام!داستانش یه دبیرایی هستن که تو شهر ما بدون مدرک لیسانس با اسم «دکتر»دارن کنکور تدریس میکنن به قیمت فضا!!!
ولی بنظرمن ایرادهای کتاب بهتره برای افرا غیرالمپیادی و مخصوصا کنکور ها باز نشه چون ممکنه شخص دچار تردید وسردرگمی بشه
بهتره کتاب درسی رو وحی منزل بگیریم و همونو بخونیم:45:
اتفاقا برعكس !
برا درك بعضي مفاهيم درسته كتاب درسي نياز هست كه مفهوم درسته اون مفاهيمي كه به غلط نگاشته شده رو بدونيم !

اما نكته اي هم كه اشاره كردين هم درسته ، اون چيزي كه تو كتاب نوشته شده چه غلط چه درست بايد معيار حل سوالاي ازمون باشه !

بدبختانه
شو يادم رف بگم البته :)))))

+ راجع به اون اساتيد … چيزي نمي تونم بگم ، موفق باشند

بالا