وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257
پاسخ : اعتراض به امتحانات نهایی، درست یا غلط؟

دسته گلت درد نكنه :4:

اما 35 نيس 25% هس ! :3:

ديني من 9 درس نخونده رفتم سر جلسه ، كلا همه رو تحليلي نوشتم ، دس به دامن مصححم الان :4:
"دس به دامن مصححم":93:
امسال برا کنکور 93تأثیر 25درصده..... سال بعد چی؟؟؟

No_name

New Member
لایک ها
141

"دس به دامن مصححم":93:
امسال برا کنکور 93تأثیر 25درصده..... سال بعد چی؟؟؟
مگ ما كنكور چنديم ؟ :39::4:

شما هر سال خودت 10 تامي بري بالا احيانا ؟ بابا باريك نوستراداموس :4:

Mahdi-B25

Well-Known Member
لایک ها
257

hora salimi

New Member
لایک ها
60

دوستان یک سری خبر هایی هست (از یک شبکه ی اجتماعی!! :) ) که یک سری از دانش آموزان میخوان 21 خرداد جلوی اداره آموزش پرورش جمع بشند و به امتحان ها اعتراض کنند ...
با این هدف که امتحان های سخت دوباره برگزار بشه!!!!
.
.
آیا شما با این کار موافقید؟؟ (چطوری میتونم نظرسنجی بزارم؟؟ :) )
و دلایلتون؟
من خودم صد در صد با این کار مخالفم!
امتحان های امسال (به غیر از زبان فارسی!) سخت بودند ولی نه چرت و امتحان هایی مثل زبان انگلیسی هم مشکل اساسی دارند و به امسال محدود نمیشه!

و البته بهتره بگیم امتحان ها سخت تر بودند نه سخت! مثلا برای زیست چیزی خارج از کتاب نبود! یعنی یک قسمتی از نمره های پایین دوستان به خاطر کم کاری خودشون بوده!
در مورد امتحان های رشته ریاضی ... حسابان که طبق گفته ی دوستان سخت نبوده ... فیزیکتونو خودم حل کردم و سوال های فصل 2 تا 5 چیز غیر قابل حلی نبود! یعنی اونقدر پیچیده نبود! البته شاید سخت تر از سال های پیش باشه ولی من به عنوان یک دانش آموز تجربی نسبتا راحت حلشون کردم! ترمو ها رو هم که نمیدونم!
جبر رو هم لطفا یک نفر عادل بگه واقعا سخت بوده یا نه؟؟؟
.
درسته بعضی از سوالات تو امتحان های مختلف مشکل داشتند ولی اون ها با اعتراض معلمان حل میشه اکثرا ...
.
.
و در نهایت این که کی حال داره دوباره امتحان بده؟؟؟؟؟
گر چه احتمال اینکه دوباره امتحان بگیرند خیلی خیلی کمه!
.
.
خلاصه اینکه به نظر من اکثریت افرادی که تصمیم به این کار دارند کم کاری خودشونو گردن امتحانات میندازند! و از من به شما نصیحت این کار رو نکنید و اگر حرف هام متقاعد کننده بود سعی کنید بقیه رو هم متقاعد کنید!
.
.
خوشحال میشم نظرات موافق و مخالف رو بشنوم ...
این نظر شماست.من در کل امتحان نهاییا رو خوب دادم ولی مثلا از نظر من زبان فارسی که شما میگین سخت بود سخت نبود.و یه چیز دیگه شما خودتونو بذارین جای کسی که امتحاناشو بد داده.به حرفاتون کاملا موافق نیستم.یا امتحان نهایی اصلا نه سخت بود و نه مشکلی داشت و نه سوال خارج از کتاب داشت.هر کسی یه درسی براش سخته.

Lord.m

New Member
لایک ها
67

سلام به همه دوستان من میخواستم یه چیزی رو کاملاً خودمونی بگم، اینکه بیاید واقع بین باشیم نه با این لوس بازی ها و ادای آدمای معترضو در آوردن میتونیم رو کم کاری خودمون سرپوش بذاریم، نه تا به حال این اعتراض ها به جایی رسیده این رو نمیگم چون خودم نهایی رو خوب دادم، نه به قدری بد دادم که اگه واسه مرحله دو المپیاد قبول نشم آینده ام کامل به باد فنا می ره و میتونم به خودکشی به عنوان یه گزینه ی مطرح فکر کنم مقصود این که، ذهنتون رو درگیر این حرفا نکنین ما کارمون درس خوندن و امتحان دادنه نه بررسی کیفیت امتحانات الان زمانیه که باید به فکر کنکور باشیم نه این اعتراضات بچه گانه ببخشید که لحنم تند بود ولی خب نیاز بود که کمی با جدیت صحبت کنم
موفق باشید

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

این نظر شماست.من در کل امتحان نهاییا رو خوب دادم ولی مثلا از نظر من زبان فارسی که شما میگین سخت بود سخت نبود.و یه چیز دیگه شما خودتونو بذارین جای کسی که امتحاناشو بد داده.به حرفاتون کاملا موافق نیستم.یا امتحان نهایی اصلا نه سخت بود و نه مشکلی داشت و نه سوال خارج از کتاب داشت.هر کسی یه درسی براش سخته.
در مورد زبان فارسی :
شاید سخت نبوده ولی سوال های غیر استانداردی داشت به خصوص اون سوال سبک مقالات! یا اون زاغ و راغ تقریبا مشکل بود ... و در مورد اینکه خودمونو بزاریم جای اونی که بد داده:
من خودم دینی رو بد دادم ولی تقصیر خودم بود! کسی که بد داده چه خوشش بیاد و چه نیاد تقصیر خودش بوده!
و اینکه نفهمیدم بالاخره معتقید باید اعتراض بشه یا نه؟؟؟ :)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام به همه دوستان من میخواستم یه چیزی رو کاملاً خودمونی بگم، اینکه بیاید واقع بین باشیم نه با این لوس بازی ها و ادای آدمای معترضو در آوردن میتونیم رو کم کاری خودمون سرپوش بذاریم، نه تا به حال این اعتراض ها به جایی رسیده این رو نمیگم چون خودم نهایی رو خوب دادم، نه به قدری بد دادم که اگه واسه مرحله دو المپیاد قبول نشم آینده ام کامل به باد فنا می ره و میتونم به خودکشی به عنوان یه گزینه ی مطرح فکر کنم مقصود این که، ذهنتون رو درگیر این حرفا نکنین ما کارمون درس خوندن و امتحان دادنه نه بررسی کیفیت امتحانات الان زمانیه که باید به فکر کنکور باشیم نه این اعتراضات بچه گانه ببخشید که لحنم تند بود ولی خب نیاز بود که کمی با جدیت صحبت کنم
موفق باشید
با حرفات موافقم ولی کار ما بررسی کیفیت هم هست ... یعنی نباید هر جور امتحان رو قبول کنیم ولی در این مورد فعلا حق با آموزش و پرورشه! :)

Lord.m

New Member
لایک ها
67

من نمیگم هر طور امتحان رو قبول کنید من میگم الان دست ما به جایی بند نیست اگه به دیوار بتنی مشت بزنیم فقط دست خودمون میشکنه بهترین راه اعتراض اینه که به یه موفقیت شاخ برسیم، بعد به جای به به و چه چه کردن و همه چی آرومه گفتن نظام امتحانات رو نقد کنیم

hora salimi

New Member
لایک ها
60

در مورد زبان فارسی :
شاید سخت نبوده ولی سوال های غیر استانداردی داشت به خصوص اون سوال سبک مقالات! یا اون زاغ و راغ تقریبا مشکل بود ... و در مورد اینکه خودمونو بزاریم جای اونی که بد داده:
من خودم دینی رو بد دادم ولی تقصیر خودم بود! کسی که بد داده چه خوشش بیاد و چه نیاد تقصیر خودش بوده!
و اینکه نفهمیدم بالاخره معتقید باید اعتراض بشه یا نه؟؟؟ :)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

با حرفات موافقم ولی کار ما بررسی کیفیت هم هست ... یعنی نباید هر جور امتحان رو قبول کنیم ولی در این مورد فعلا حق با آموزش و پرورشه! :)
من خودم جزو اوندسته از بچه هایی ام که حاضر نیستم دوباره امتحان بدم.بعدش هم زبان فارسی غیر استاندارد نبود شاید شما هم مثل کسایی که امتحانشونو بد دادن حتما با دقت نخونده بودین مگر نه هر کی هر امتحانیو که بد داده رو میگه سخت بوده آخرش دو تا سوالم میگه غیر استاندارد بود.

Error_NM

New Member
لایک ها
4

سلام
خبر دارين نتيجه اعتراض چي شد ؟؟؟؟

f1376

New Member
لایک ها
19

سلام
خبر دارين نتيجه اعتراض چي شد ؟؟؟؟
من خودمم اومدم ببینم بچه ها چی میگن لطفا اون دوستایی که ...شکن دارن و توی شبکه های اجتماعی هستن یه خبری یه باد صبایی و نسیم صبحی چیزی بوزانن بگن اعتراضا موفقیت امیز بوده یه هفت هشت نمره ای افتادیم...
خبری نیس؟؟

Error_NM

New Member
لایک ها
4

من خودمم اومدم ببینم بچه ها چی میگن لطفا اون دوستایی که ...شکن دارن و توی شبکه های اجتماعی هستن یه خبری یه باد صبایی و نسیم صبحی چیزی بوزانن بگن اعتراضا موفقیت امیز بوده یه هفت هشت نمره ای افتادیم...
خبری نیس؟؟
من ك مي گم هيچ اتفاقي نمي افته، صرفا پرسيدم تا به يقين برسم :4:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا