اعتراض به نتایج مرحله اول المپیاد کامپیوتر

لایک ها
11
سلام عیدتون مبارک.
من ریاضی با 38 درصد قبول شدم ولی توی کامپیوتر با 25% قبول نشدم!
هرکسی نسبت به نتیجه ی خودش اعتراض داره درصدشو بزنه و نظرشو بگه.

fire girl

New Member
لایک ها
12
پاسخ : اعتراض به نتایج مرحله اول المپیاد کامپیوتر

من درصدم 19 خورده ایه(تقریبا 20) قبول نشدم.اما قسمت قبول شده هارو اگه نگا کنین یکی دیکه نوشته با 19 درصد قبول شده حتی کسایی با نیم نمره کمتر از من هم قبول شدن:229:

لایک ها
11

من کسی رو می شناسم که با 19% هم قبول شده!!!

mohamadrasool

New Member
لایک ها
1

البته متاسفانه کلید کامپیوتر آخرش معلوم نشد که قطعی چی میشه
چون من تو وب شاززز (المپیاد کامیپوتر) و چند تا جای دیگه یک کلید قطعی ندیدم شاید این 19 تا که می گید با کلیدی که قطعی نبوده..........

mohamadrasool

New Member
لایک ها
1

در هر صورت امسال نتایج اعلام شده باشگاه خیلی جالب بود چون مقوله کف بعید می دونم توش لحاظ شده بود من فکر می کنم سوالات بر حسب ضریب سختی دارای یک نمره خاص یا تراز خاص می باشد.

math-sina

New Member
لایک ها
52

من کسیو میشناسم که کامپیوتر با 9.25 قبول نشد !! خیلی جالبه

emadceh

New Member
لایک ها
13

کلیدی که باشگاه قبول داره همون کلید شااززز ه .من از مسولین باشگاه پرسیدم.پس نمرتون را بر حسب کلید شازز بگید.در ضمن کسی که میگه من با 9 قبول نشدم شاید تو پاسخنامه گزینه ها رو اشتباه زده باشه یا شاید کد دفترچه سوالات رو اشتباه وارد کرده باشه یا هزار تا چیز دیگه.

monam

New Member
لایک ها
116

کلیدی که باشگاه قبول داره همون کلید شااززز ه .من از مسولین باشگاه پرسیدم.پس نمرتون را بر حسب کلید شازز بگید.در ضمن کسی که میگه من با 9 قبول نشدم شاید تو پاسخنامه گزینه ها رو اشتباه زده باشه یا شاید کد دفترچه سوالات رو اشتباه وارد کرده باشه یا هزار تا چیز دیگه.
نتیجه: سر آزمون تعدادی زیادی از دانش آموزاان به نا گاه حواسشون پرت گردیده و به ناگاه همشون در المپیادا های مختلف یهو با هم در پاسخنامه اشتباه وارد کردند! واصن این وسط هیچ اتفاقی نیفتاده است و معاونت از این موضوع مصون است:223:

monam

New Member
لایک ها
116

در هر صورت امسال نتایج اعلام شده باشگاه خیلی جالب بود چون مقوله کف بعید می دونم توش لحاظ شده بود من فکر می کنم سوالات بر حسب ضریب سختی دارای یک نمره خاص یا تراز خاص می باشد.
کجای دنیا شما دیدین یک همچین کاری کردن؟

POURIYA- F

New Member
لایک ها
53

منم مشگلم همینه. با شاز چک کردم 12.75 بودم . ولی قبول نشدم! احتمال میدم یا چند تا سوال جابجا زدم یا اینکه کد دفترچه رو اشتباه زدم.

نتیجه اخلاقی: سر امتحانل شدیدا حواستون باشه که چیو تیک میزنید. :17:

tanaz19

New Member
لایک ها
358

نتیجه: سر آزمون تعدادی زیادی از دانش آموزاان به نا گاه حواسشون پرت گردیده و به ناگاه همشون در المپیادا های مختلف یهو با هم در پاسخنامه اشتباه وارد کردند! واصن این وسط هیچ اتفاقی نیفتاده است و معاونت از این موضوع مصون است:223:
واقعا امکان داره ک این اتفاقا بیفته...... بعدشم این تعدادی ک میگین در برابر این همه آدم ک آزمون دادن تعداد زیادی نیست....
ب نظر من احتمال داره پاسخنامه ای ک باشگاه باهاش تصحیح کرده اشتباه بوده باشه..توی کامپیوتر........کاش پاسخنامه باشگاه گیر میومد

crazyboy

New Member
لایک ها
539

واقعا امکان داره ک این اتفاقا بیفته...... بعدشم این تعدادی ک میگین در برابر این همه آدم ک آزمون دادن تعداد زیادی نیست....
ب نظر من احتمال داره پاسخنامه ای ک باشگاه باهاش تصحیح کرده اشتباه بوده باشه..توی کامپیوتر........کاش پاسخنامه باشگاه گیر میومد
نمیگن چون اگر گندی بالا آورده باشند لو نره :194:

mahen1375

New Member
لایک ها
19

من دوم دبیرستان فرزانگان هستم با شاز چک کردم 25% زدم و قبول شدم

لایک ها
11

اقا من ٢٧ درصد زدم قبول نشدم اخه اين انصافه من خودم از دوستام بين ١٥ تا ٢٠ زده بودن قبول شده بودن !!؟من مطمئن بودم قبول ميشم تا ٢ روز تو شوك بودم هنوز باورم نميشه نمي دونم اشتباه وارد كردم ( كه مي دونم نه) يا چي مسخرشو در اووردند دبگه(با شاز چك كردم)

آخرین ویرایش توسط مدیر

Hero 7

New Member
لایک ها
8

من با 40% قبول شدم

smsa1375

New Member
لایک ها
21

ریاضی با29 درصد قبول نشدم!!!کامپیوترم با 20 درصد قبول نشدم!!!آخه این چه وضعیه ریاضی همه با 28 به بالا قبول شدن کامپیوترم خیلیلا با 20 درصد قبول شدن اینم شانس منه دیگه چی بگم

tanaz19

New Member
لایک ها
358

ریاضی با29 درصد قبول نشدم!!!کامپیوترم با 20 درصد قبول نشدم!!!آخه این چه وضعیه ریاضی همه با 28 به بالا قبول شدن کامپیوترم خیلیلا با 20 درصد قبول شدن اینم شانس منه دیگه چی بگم
شاید ی اشتباهی تو وارد کردن جوابا کد دفترچه یاچیزای دیگه داشتین..... مثلا یکی از دوستام ک با درصد عالی قبول نشد و ما همه شوکه شدیم بعد فهمید ک کدشو اصن وارد نکرده بوده..... این یزا پیش میاد و ما حواسمون نیست...

smsa1375

New Member
لایک ها
21

شاید ی اشتباهی تو وارد کردن جوابا کد دفترچه یاچیزای دیگه داشتین..... مثلا یکی از دوستام ک با درصد عالی قبول نشد و ما همه شوکه شدیم بعد فهمید ک کدشو اصن وارد نکرده بوده..... این یزا پیش میاد و ما حواسمون نیست...
بله پیش میاد ولی دیگه انقدم خنگ نیستم که تو هردوشون کدو اشتباه وارد کنم

بالا