لایک ها
40
سلام دوستان
من قصد دارم المپياد شيمي و ادبيات رو هم همراه المپياد فيزيك بدم چون مامان بابام با هرچي فيزيك و رياضيه مخالفن حالا ام كمك مي خوام
مي خوام بدونم براي المپيادشيمي چي بخونم خوبه ؟؟؟؟ ضمنا فقط مي خوام مرحله يك پاس شم هدفم فيزيكه
من الان دوم دبيرستان و همراه با مبتكران خوندم و راحت مي تونم تستاي سخت و جواب بدم الان سوم رو هم بخونم نيازه واسه مرحله يك پيش رو هم بخونم ؟؟؟؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين

sorooshz

New Member
لایک ها
90
پاسخ : المپياد شيمي در حدمرحله يك

بسته به درصد سوالا , احتمالش هست اگر شیمی ۲ رو کامل بلد باشید و شیمی ۱ رو هم بلد باشید (‌چون چند تا سوال ازش میاد ...) بتونید نمره ی قبولی بیارید ... ولی برای محکم کاری به نظرم شیمی ۳ رو هم بخونید ...

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

به پیش احتیاجی ندارین،ولی به نظرم بخش ترمودینامیک و استوکیومتری از سال سوم رو باید حتما بلد باشین میتونید از کتاب مبتکران سوم استفاده کنین و بعد از اون باید سوالات مرحله اول حداقل ۱۰ سال گذشته رو حل کنید تا لم این سوالا هم دستتون بیاد... با اینا آدم اصولا دیگه پاس میکنه.
موفق باشین.

-maryam-

New Member
لایک ها
6

پارسال المپیاد شیمی ، برای مرحله ی اول گفته بودند که تنها از اول و دوم و سوم میاد ولی بعضی از سوالاش واقعا ساده و حفظی بود ولی برای قبولی بهتره که المپیاد های سال های قبل هم نگاه کنی ... چون یکم به هم شبیه اند . از انحلال پذیری و انتالپی هم داده بودند . به طوری که یه صفحه ی کامل درباره ی آنتالپی داده بودند . بنابراین حتما سوم رو هم بخون ... . مبتکران برای مرحله ی اول بد نیست و خوبه .:197:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام دوستان
من قصد دارم المپياد شيمي و ادبيات رو هم همراه المپياد فيزيك بدم چون مامان بابام با هرچي فيزيك و رياضيه مخالفن حالا ام كمك مي خوام
مي خوام بدونم براي المپيادشيمي چي بخونم خوبه ؟؟؟؟ ضمنا فقط مي خوام مرحله يك پاس شم هدفم فيزيكه
من الان دوم دبيرستان و همراه با مبتكران خوندم و راحت مي تونم تستاي سخت و جواب بدم الان سوم رو هم بخونم نيازه واسه مرحله يك پيش رو هم بخونم ؟؟؟؟
ممنون ميشم اگه جواب بدين
سلام،شیمی پیش ۱ خوندنش براتون کاری نداره ضمنا انتشارات فاطمی یه کتاب المپیاد های شیمی‌ مرحله اول داره که شاید براتون مفید باشه

لایک ها
40

از همگي دوستان بخواطر جواب هاشون ممنونم اميدوارم موفق باشيد .

nik00

New Member
لایک ها
7

سلام...
برای المپیاد دوره بیست و پنجم پیش فقط برا مرحله دو بود و اینکه مبتکران کافیه واسه مرحله یک...
مرحله یک خیلی سادست و کف قوبلی پایین :)
سوم رو حتما بخون... هر سه فصلش سوال میاد چون جنبه ی مسئله داره مورد توجهه...
من فقط با مبتکران بودم و به راحتی قبول شدم...
بعضی سوالاش هست ک یکم خلاقیته ک اونارم نزنی قبولی

badman

New Member
لایک ها
1

حفظی ها رو به طور کلی بریزین دور و فقط استو و ترمو و آلیو مووالانسی بلد باشید حله

بالا