IBO 2017

New Member
لایک ها
28
سلام دوستان...
اگر کسی مال کرمان هست(خود کرمان یا شهرستانهای کرمان فرق نداره) و مدرسشون میخواد برای ازمون اذر ایریسک ثبت نام کنه لطفا بگه....
ما توی مدرسمون فقط 2 نفر هستیم برای المپیاد.اگه 6 نفر بشه ایریسک ازموناش رو حضوری برگذار میکنه...اگر کسی هست که حداقل4 نفر المپیادی توی مدرسشون داوطلب ازمون ایریسک باشن خبر بده تا با ما 2نفر بشیم6نفر و برگذار کنیم.....
در ضمن توی همه رشته ها باید 6 نفر شه..یعنی مثلا میتونه 1نفر ریاضی باشه یکی فیزیک یکی زیست یکی شیمی...کلا مجموع باید بشه 6 نفر نه اینکه مثلا فقط 6 نفر زیست باشن...
لطفا سریع خبر بدید تا مهلت ثبت نام تموم نشده...
ناظمین لطفا تاپیک رو حذف نکنید...ازمون رو غیرحضوری برگذار نمیکنید حداقل این تاپیک رو حذف نکنید تا چند روز
مرسی

Pooya-R

New Member
لایک ها
1
پاسخ : ایریسک در کرمان

.سلام دوست عزیز!علامه حلی رفسنجان دو نفر داره

AmmiiN

New Member
لایک ها
6

من خودم هستم ، توی مدرسه نمونه سیدکمال کرمان هم فکر کنم مورد استقبال قرار بگیره و ظرفیت کامل بشه .

لایک ها
1

توي فرزانگان و حلامه حلي كرمان كه استقبال زياده
حتي فكر كنم خود مدارس واسه ثبت نام دست به كار بشن ......

☆sara☆

New Member
لایک ها
8

دلیل خاصی داشته ک قراره این ازمون تو کرمان برگزار شه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

فقط تو کرمان قراره برگزار شه؟

IBO 2017

New Member
لایک ها
28

دلیل خاصی داشته ک قراره این ازمون تو کرمان برگزار شه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

فقط تو کرمان قراره برگزار شه؟
توی تمام استانها برگذار میشه...هر مدرسه ای که تعداد متقاضیانش به 6 تا برسه برگذار میشه

m123a4

New Member
لایک ها
1
پاسخ : المپیاد آزمایشی آیریسک در کرمان

سلام دوستان...
اگر کسی مال کرمان هست(خود کرمان یا شهرستانهای کرمان فرق نداره) و مدرسشون میخواد برای ازمون اذر ایریسک ثبت نام کنه لطفا بگه....
ما توی مدرسمون فقط 2 نفر هستیم برای المپیاد.اگه 6 نفر بشه ایریسک ازموناش رو حضوری برگذار میکنه...اگر کسی هست که حداقل4 نفر المپیادی توی مدرسشون داوطلب ازمون ایریسک باشن خبر بده تا با ما 2نفر بشیم6نفر و برگذار کنیم.....
در ضمن توی همه رشته ها باید 6 نفر شه..یعنی مثلا میتونه 1نفر ریاضی باشه یکی فیزیک یکی زیست یکی شیمی...کلا مجموع باید بشه 6 نفر نه اینکه مثلا فقط 6 نفر زیست باشن...
لطفا سریع خبر بدید تا مهلت ثبت نام تموم نشده...
ناظمین لطفا تاپیک رو حذف نکنید...ازمون رو غیرحضوری برگذار نمیکنید حداقل این تاپیک رو حذف نکنید تا چند روز
مرسی
2 تا هم فرزانگان ناحیه 1 المپیاد زیست هست

بالا