المپیاد زمین شناسی به چه درد میخوره

لایک ها
21
سلام دوستان،ببخشید المپیاد زمین شناسی به چه درد میخوره؟

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458
پاسخ : المپیاد زمین شناسی به چه درد میخوره

خب از اونجا که فک کنم عین نانو باشه المپیادش عملا کسایی که واقعا عاشق زمین شناسی باشند میرن سراغش ! ( هست یه همچین کسی؟)
یکی از فوایدش شب امتحان نهایی زمین مشخص میشه وقتی که ساعت 5 صبح هستش و شما 3 فصل نخوندین !!!!
:)

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
2,256

یکی به من بگه بقیه المپیادا به چه درد میخورن؟بعد من جواب این سوال رو میدم!!!:17:

elistiyan

New Member
لایک ها
379

اتفاقا این المپیاد جهانی هم داره!خود علم زمین شناسی به چه دردی میخوره؟!کلا انسان وابسته به زمین شناسیه واضحترینش زندگی رو زمین!
حالا المپش به چه دردی؟دقیقا به همون دردی که سایر المپا میخورن!تقویت شاخه ای از علم برای فردی که عاشقانه اون شاخه رو دوست داره!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

وچون جهانی هم داره اگر برگزار بشه همون مزایای المپیاد های دیگر را نیز خواهد داشت

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

یکی به من بگه بقیه المپیادا به چه درد میخورن؟بعد من جواب این سوال رو میدم!!!:17:
واقعا برايتان سوال هست ؟!

خب جدا از گرفتن مدال، عضو بنياد نخبگان و دانشگاه دلخواه، كم شدن يا معافيت از سربازي ، گرفتن حقوق ماهيانه، راحت اپلاي كردن و بورس و اينا و سهميه دانشگاهي و تدريس و غيره و غيره
اينكه ذهن تون باز مي شود، ظرفية فكري تان بالا مي رود وقتي شما در دبيرستان كتبي را مي خوانيد كه دانشجويان در دانشگاه ها مي خوانند به مغز تان عمق مي دهد، فكر و ايده زني تان، تحليل و تفسير كردن و قدرت پردازش ، مواجهه با مشكلات ، قدرت ريسك پذيري و تصميم گيري،
يادگرفتن اين كه چگونه بفهميد، بخوانيد، فكر كنيد و غيره
واي ان قدر زياد هست كه نمي دانم از كجا و چگونه برايتان شرح دهم !!!!

لایک ها
2,256

واقعا برايتان سوال هست ؟!

خب جدا از گرفتن مدال، عضو بنياد نخبگان و دانشگاه دلخواه، كم شدن يا معافيت از سربازي ، گرفتن حقوق ماهيانه، راحت اپلاي كردن و بورس و اينا و سهميه دانشگاهي و تدريس و غيره و غيره
اينكه ذهن تون باز مي شود، ظرفية فكري تان بالا مي رود وقتي شما در دبيرستان كتبي را مي خوانيد كه دانشجويان در دانشگاه ها مي خوانند به مغز تان عمق مي دهد، فكر و ايده زني تان، تحليل و تفسير كردن و قدرت پردازش ، مواجهه با مشكلات ، قدرت ريسك پذيري و تصميم گيري،
يادگرفتن اين كه چگونه بفهميد، بخوانيد، فكر كنيد و غيره
واي ان قدر زياد هست كه نمي دانم از كجا و چگونه برايتان شرح دهم !!!!
من داشتم تیکه مینداختم!:)وگرنه اینارو از دوران طفولیت هممون میدونیم که:)

بالا