shabnam 3

New Member
لایک ها
710
سلام دوستان
من رشته حسابداری شبانه کرمان قبول شدم
نمیدونستم شبانه خوابگاه نداره
حالا میخواستم ببینم میتونم انتقالی بگیرم برا چمران اهواز؟؟؟
چون کرمان کسیو ندارم برم.واقعا شرایطشم ندارم.چیکار میتونم بکنم؟؟؟
کسی اطلاعاتی داره؟؟؟
ممنون از راهنماییتون

amir_j

New Member
لایک ها
235
پاسخ : انتقالی

یه ترم باید بخونید فک کنم بعد مراجعه کنید به دفتر دانشگاه برای انتقالی البته به معدلتون تو اون یه ترم نگاه میکنن و تصمیم میگیرن ..

یا یه دانشجویی پیدا کنید از اهواز که کرمانی باشه و بخواد جاشو با شما عوض کنه ..

kian007

مشاور فیزیک
لایک ها
137

khabgah khosoosi mitooni gir biari

react0r

New Member
لایک ها
80

سلام
من چون خودم توی اهواز قبول شدم انواع و اقسام سوال ها رو درباره خوابگاه پرسیدم و تجربه خیلی زیادی در این مورد کسب کردم.

درباره خوابگاه خودگردان باید چند تا مورد رو حضورتان عرض کنم که کمتر کسی این موارد رو عرض می کنه

خوابگاه خودگردان مکان حضور همه کس با همه جور رشته است. مثلا شاید کسی آن را انتخاب کند که فیزیک کرمان باشد و در محضر استاد ثبوتی یا پیام نور مهندسی کشاورزی باشد!
همچنین تو این جور خوابگاه ها همه جور آدم هست! از آدم خوب و درس خون و خداشناس و با معرفت تا آدم های سیگاری( چه بسا قلیانی ) و آدم هایی که کلا برای کار دیگه به دانشگاه آمدند و آدم های ناجور

هر کاری که شما مایل هستید انجام بدید بستگی به خودتان داره. باید ببینید می تونید با همه جور آدمی کنار بیائید یا نه.
همچنین خوابگاه خودگردان خوابگاهی با 100 متراژ نیست! بلکه نهایت اتاقی است 30 - 40 متری که بستگی به مقدار پولی که شما قرار است خرج کنید امکانات هم بهتون تعلق می گیره
ولی
به طور کلی
اگر همچنان رشته تون رو دوست دارید و پشتکار دارید این کار رو انجام بدید و شبانه کرمان رو بروید
راه های بهتری هم وجود داره
مثلا اینکه اگر انتخاب رشته آزاد کردید آزاد رو برید.
همچنین یه زنگ بزنید دانشگاه کرمان و بپرسید که آیا به شبانه هم خوابگاه میدند یا نه؟ مثلا دانشگاه یزد رو عرض می کنم. این دانشگاه به شبانه هم خوابگاه میده فقط کمی گران تر هست چون روزانه ترمی 150 هست شبانه اش 250 هست.

مرسی از شما

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

سلام
من چون خودم توی اهواز قبول شدم انواع و اقسام سوال ها رو درباره خوابگاه پرسیدم و تجربه خیلی زیادی در این مورد کسب کردم.

درباره خوابگاه خودگردان باید چند تا مورد رو حضورتان عرض کنم که کمتر کسی این موارد رو عرض می کنه

خوابگاه خودگردان مکان حضور همه کس با همه جور رشته است. مثلا شاید کسی آن را انتخاب کند که فیزیک کرمان باشد و در محضر استاد ثبوتی یا پیام نور مهندسی کشاورزی باشد!
همچنین تو این جور خوابگاه ها همه جور آدم هست! از آدم خوب و درس خون و خداشناس و با معرفت تا آدم های سیگاری( چه بسا قلیانی ) و آدم هایی که کلا برای کار دیگه به دانشگاه آمدند و آدم های ناجور

هر کاری که شما مایل هستید انجام بدید بستگی به خودتان داره. باید ببینید می تونید با همه جور آدمی کنار بیائید یا نه.
همچنین خوابگاه خودگردان خوابگاهی با 100 متراژ نیست! بلکه نهایت اتاقی است 30 - 40 متری که بستگی به مقدار پولی که شما قرار است خرج کنید امکانات هم بهتون تعلق می گیره
ولی
به طور کلی
اگر همچنان رشته تون رو دوست دارید و پشتکار دارید این کار رو انجام بدید و شبانه کرمان رو بروید
راه های بهتری هم وجود داره
مثلا اینکه اگر انتخاب رشته آزاد کردید آزاد رو برید.
همچنین یه زنگ بزنید دانشگاه کرمان و بپرسید که آیا به شبانه هم خوابگاه میدند یا نه؟ مثلا دانشگاه یزد رو عرض می کنم. این دانشگاه به شبانه هم خوابگاه میده فقط کمی گران تر هست چون روزانه ترمی 150 هست شبانه اش 250 هست.

مرسی از شما
شمام شبانه قبول شدین؟؟؟
نمیدونم دانشگاه کرمان اصلا خوبه یا نه؟؟؟
خود کرمان چی؟؟؟؟
حسابی گیج شدم

Marshall

New Member
لایک ها
970

مطمئنا کرمان هواش خیلی از اهواز بهتره...

و شهر قشنگ و خوبیه،جاهای دیدنی هم کم نداره،از بازار بزرگ کرمان گرفته تا حمام گنجعلی خان و...

دانشگاه باهنر هم دانشگاه خوبیه و دل نواز و زیبا(از وضعیت درسیش خبر ندارم)

و با شهر بازی حدود 100 متر فاصله داره(یعنی دانشگاه اینور خیابونه شهر بازی اونور خیابون)

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

مطمئنا کرمان هواش خیلی از اهواز بهتره...

و شهر قشنگ و خوبیه،جاهای دیدنی هم کم نداره،از بازار بزرگ کرمان گرفته تا حمام گنجعلی خان و...

دانشگاه باهنر هم دانشگاه خوبیه و دل نواز و زیبا(از وضعیت درسیش خبر ندارم)

و با شهر بازی حدود 100 متر فاصله داره(یعنی دانشگاه اینور خیابونه شهر بازی اونور خیابون)
واقعا ممنون از راهنماییتون
من میخوام برم درس بخونم یا کرمان گردی کنم
عجباااااااا

Marshall

New Member
لایک ها
970

واقعا ممنون از راهنماییتون
من میخوام برم درس بخونم یا کرمان گردی کنم
عجباااااااا
وقتی میفرمایید کرمان چطور جاییه توقع دارید چی بگم؟ هر سال فلان قدر طلا میاره و ...؟؟؟

اگه قراره 4سال اونجا بمونید و یه روز هم تو شهر نگردید وشبو روز بخونید پس توصیه میکنم یه سال دیگه کنکور بخونید و شریف قبول شدید... اگه اینقدر پشت کار درس هستید

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

وقتی میفرمایید کرمان چطور جاییه توقع دارید چی بگم؟ هر سال فلان قدر طلا میاره و ...؟؟؟

اگه قراره 4سال اونجا بمونید و یه روز هم تو شهر نگردید وشبو روز بخونید پس توصیه میکنم یه سال دیگه کنکور بخونید و شریف قبول شدید... اگه اینقدر پشت کار درس هستید
نه کلا قیدشو زدم.میخوام انصراف بدم برم پیام نور دوتا چهار راه بالاتر خونمونه راحت
الکی خودمو آواره نمیکنم

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

سلام
دانشگاه آزاد ثبت نام کردید؟
نه والا.خرجش خیلی زیاده
من تو هزینه همین پیام نورشم موندم.آزاد که دیگه هییییییییییییییچ

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

بچه ها مهلت ثبت نام تا کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شاید رفتنی بشم کرمان
تا کی وقت دارم برا ثبت نام
اگه دیر بجنبم چی میشهههههههههه
کمکم کنید بابا
کمککککککککککککککک

x-star

New Member
لایک ها
243

بچه ها مهلت ثبت نام تا کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من شاید رفتنی بشم کرمان
تا کی وقت دارم برا ثبت نام
اگه دیر بجنبم چی میشهههههههههه
کمکم کنید بابا
کمککککککککککککککک
فک کنم براهردانشگاهی متفاوته...
بریدسایت دانشگاهتون حتما مهلت ثبت نام گذاشتن

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

فک کنم براهردانشگاهی متفاوته...
بریدسایت دانشگاهتون حتما مهلت ثبت نام گذاشتن
رفتم.کجاش زده.ندیدم هر چی گشتم والا

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

با دانشگاه تماس بگيريد !
چرا دقيقه نودي عمل مي كنيد خب ؟
کرمان که تعطیل شد.از بس اینو اون گفتن امنیت نداره و خوابگاه جوش خوب نیست مامانم گفت نرو
حالا موندم برم پیام نور یا بمونم برا سال دیگه

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

بچه ها مدرک دانشگاه پیام نور با کنکور وبدون کنکورش از نظر اعتبار فرقی دارن؟؟؟
اگه بخوام برم پیام نور بدون کنکور باید چیکار کنم؟؟؟

بالا