M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : اگر مدال بگیریم چکار میکنیم؟

تحقیقاتی است درباره immortality...!:4:
در جواب خانم محمدی هم باید بگم:
آخر اگر من مدال نگیرم سر چهار راه هم برم گدایی دو قرون نمیدن جواب سلاممم نمیدن:4:!!!
چطور آزمایشگاه بزنم؟:2:
خداروشکر ایریسک خیلی مجهزه وقتی میخواید به خانم محمدی پیام بدید بهتره پستشونو نقل قول کنید یا حداقل با کمک @ ایشونو یاد کنید:4: (اصلا هم من نیستمااا :4:)
در جوابتون اینکه زحمت میکشید میرید کتاب مینویسید تدریس میکنید پولاتونو جمع میکنید (پیتزا نمیخرید باهاش:4:) بعد ازمایشگاه میزنید منم میام بازدید میکنم مهر تایید میزنم :4:

compin

New Member
لایک ها
195

من اگه مدال بیارم می رم آمریکا...(اگر شرایط عوض نشه)
تصحیلاتی که ایران می ده می دونید چقدر کمه... هیچ آینده ای نداره.
لطفی نمین, طلا جهانی فیزیک پارسال, مونده ایران و معلم ما شده. می دونید الان داره چی می خونی؟ مهندسی نرم افزار, چرا؟ چون فیزیک آینده مالی نداره...
به همین سادگی استعدادش به هدر رفت... معلمیشم که تعریفی نداره.
حرفی که همه می زنند اینه که به کشورت داری خیانت می کنی...
ولی اینطور نیست کشور داره به لطفی نمین ها خیانت می کنه.
مگه خواسته های ما خیلی زیاده؟
یکی هست تو مدرسمون که فیزکیش اینقدر خوبه که با دوما می خونه و باید کلی پول کلاس و این حرفا بده؟ اصلا سمپاد که یک نهاد دولتی باید شهریه بگیره؟ این قدر تایم کلاس المپیاد برا ما کم باشه که مجبور باشیم تو خونه ساعت ها درس بخونیم تا مطلبی رو که معلم تو یه ساعت می گه بزور درک کنیم. بدون هیچ معافیت از مدرسه؟ اون وقت بعضی مدارس خصوصی(معلم ما می گه دوپینگی) اون قدر تایم کلاس دارند و اون قدر معافیت که... معلم ما (تو یکی از اون مدارس درس می داده) می گفت: ورقه امتحان فرداشون رو یه روز قبل می دادن تا واسه مدرسه ببرند!!
کی خیانت می کنه؟ من؟:2:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Archaeopteryx

New Member
لایک ها
2,256

خداروشکر ایریسک خیلی مجهزه وقتی میخواید به خانم محمدی پیام بدید بهتره پستشونو نقل قول کنید یا حداقل با کمک @ ایشونو یاد کنید:4: (اصلا هم من نیستمااا :4:)
در جوابتون اینکه زحمت میکشید میرید کتاب مینویسید تدریس میکنید پولاتونو جمع میکنید (پیتزا نمیخرید باهاش:4:) بعد ازمایشگاه میزنید منم میام بازدید میکنم مهر تایید میزنم :4:
دلتون خوشه ها!!!
کتابی که ما مینویسیم طرفدار نداره که!!!
مجوز بدن بهش برامون کافیه!
اصلا این کتاب برام سودی نداره فقط بخاطر عشق می نویسمش:4:
چشم آزمایشگاه زدم حتما شمارو دعوت میکنم مهر تایید بزنین!:p:p:p:p

amir navid

Well-Known Member
لایک ها
273

من اگه مدال بیارم می رم آمریکا...(اگر شرایط عوض نشه)
تصحیلاتی که ایران می ده می دونید چقدر کمه... هیچ آینده ای نداره.
لطفی نمین, طلا جهانی فیزیک پارسال, مونده ایران و معلم ما شده. می دونید الان داره چی می خونی؟ مهندسی نرم افزار, چرا؟ چون فیزیک آینده مالی نداره...
به همین سادگی استعدادش به هدر رفت... معلمیشم که تعریفی نداره.
حرفی که همه می زنند اینه که به کشورت داری خیانت می کنی...
ولی اینطور نیست کشور داره به لطفی نمین ها خیانت می کنه.
مگه خواسته های ما خیلی زیاده؟
یکی هست تو مدرسمون که فیزکیش اینقدر خوبه که با دوما می خونه و باید کلی پول کلاس و این حرفا بده؟ اصلا سمپاد که یک نهاد دولتی باید شهریه بگیره؟ این قدر تایم کلاس المپیاد برا ما کم باشه که مجبور باشیم تو خونه ساعت ها درس بخونیم تا مطلبی رو که معلم تو یه ساعت می گه بزور درک کنیم. بدون هیچ معافیت از مدرسه؟ اون وقت بعضی مدارس خصوصی(معلم ما می گه دوپینگی) اون قدر تایم کلاس دارند و اون قدر معافیت که... معلم ما (تو اون یک از اون مدارس درس می داده) می گفت: ورقه امتحان فرداشون رو یه روز قبل می دادن تا واسه مدرسه ببرند!!
کی خیانت می کنه؟ من؟:2:
ببخشید این تیکه آخر رو متوجه نشدم که گفتین روز قبل می دادن تا واسه مدرسه ببرند!!
ببینید اینجوری هم که فکر می کنید نیست تو مدارسی مثل انرژی دانش آموز هر مثلن هفته از یک درس امتحان میده اگر نمره معقولی گرفت اجازه داره المپیادشو ادامه بده

No_name

New Member
لایک ها
141

هيچي باس برم به هشت ده نفر قحطي زده شام بدم :21:

البته مدال ُ كه گرفتم پا ميشم ميرم كميته ! طراح سوال ميشم ! تا ياد بدم سوال چطوري طرح مي كنن :4::p

compin

New Member
لایک ها
195

ببخشید این تیکه آخر رو متوجه نشدم که گفتین روز قبل می دادن تا واسه مدرسه ببرند!!
ببینید اینجوری هم که فکر می کنید نیست تو مدارسی مثل انرژی دانش آموز هر مثلن هفته از یک درس امتحان میده اگر نمره معقولی گرفت اجازه داره المپیادشو ادامه بده
تیکه آخرش این بود که به بعضی از المپیادی ها (اگه بخوای تابستون شروع شد اسم طرف رو از معلممون می پرسم) امتحانات پایانی نمی دن.
در هر حال ما این موضوع رو با مدیرمون مطرح کردیم که با نظر معلمون ما هم اینطوری بشیم ولی مدیر گفت چون مدارس سمپاد زیر ذره بین اند نمی تونند همچین کاری بکنند.
به ما معافیت بدن ما که از زیر مطالعه در نمی ریم که, اگه همون زمان مدرسه رو هم درس بخونیم می شه کم کم 6 ساعت!
تازه معلم مثل کاتالیزور می مونه و کیفیت مطالعه رو بالا می بره.
البته من نمی گم بدون این امکانات نمی شه ولی احتمال مدال میاد پایین.
من این حرفایی که می زنم منبع موثق داره خودم انرژی و علامه(واحد ادونسش) قبول شدم توضیح دادن. مطمئین باشید!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

هيچي باس برم به هشت ده نفر قحطي زده شام بدم :21:

البته مدال ُ كه گرفتم پا ميشم ميرم كميته ! طراح سوال ميشم ! تا ياد بدم سوال چطوري طرح مي كنن :4::p
من هم اگر مدال بياروم به احتمال زياد مي روم در كميته .:p

لایک ها
68

حالا بگیریم فکر میکنم دربارش.من ولی ولی اگه مدال شم سال یگه به همه ادمایی که استعداد دارن ولی از نظر مالی یا هر نظر دیگه نمیتونن کلاس بردارن کمک میکنم تا میتونم اینو واقعا راست میگم و سر حرفم هستم

dorsa77

New Member
لایک ها
322

من همون لحظه از خوشحالی سکته میکنم میمیرم و دیگه از دستم کاری برای کسی ساخته نیست و نمیتونم جایی درس بدم!!!!:24::24:(شوخی کردم!!!:203:)

متاسفانه افرادی هستن که هنوز جواب مرحله اول هم نیومده اینقدر خودشو میگیره که حد نداره...بعد بهش میگی چرا اینقدر جوگیر شدی؟؟با عصبانیت میگه:نمیفهمی المپیاد دادم!!!!:225::225:(یعنی فقط المپیاد دادم و جوابش نیومده!!!تازه مرحله اول!!!)
به نظرم غرور چیزیه که آدما رو نابود میکنه و اگه کسی خیلی توی زندگیش موفق بشه،شاید چند روز یا هفته غرور اون فرد رو از عرش به فرش برسونه...یعنی با سر بیاد رو زمینو مغزش متلاشی بشه!!!
انسان ها از هر نژاد و قوم و قبیله ای که هستن باید قدرشناس باشن.مثلا اگه مرکزی بهش کمک کرد که به جایی برسه،بعد از موفقیتش خودش رو در اختیار اون مرکز بزاره.نه اینکه راهشو بگیره و بره و انگار نه انگار که حامی و پشتیبانی داشته.
البته این موضوع رو در سطح های گسترده تری هم میشه بررسی کرد!!!بعله!!!
:4:

Lord.m

New Member
لایک ها
67

بستگی به مدالش داره اگه طلا بود که میرم برق شریف مثه چی میخونم برا بورسیه برق ام آی تی چون به برق شریف راحت تر بورسیه میدن اگه طلا نبود میرم رشته ی خودم شیمی بازم اگه شد شریف و مثه چی میخونم برا بورسیه استنفورد

سامیر

New Member
لایک ها
52

البته این قدر نگین رایگان درس میدم.
حق مسلم هر استادیه که اگر خواست مبلغی از دانش آموز بگیره.
این وسط انصافش مهمه.
من که خودم خیلی کم از استاد استفاده کردم.

ولی جدا ازین مباحث،
اگه مدال گرفتم،
اولا سال دیگه ام رو میزارم رو یه سری تحقیقات مهمی که دارم،
دوما به طور مؤثر در مدرسه حضور پیدا می کنم و سعی می کنم وجهه المپیاد را تو مدرسه مون بالاتر ببرم.
واقعاً چیه این کنکور؟؟؟؟

Rezanoobs

New Member
لایک ها
33

منکه یسال بخودم استراحت میدمک

narmin

New Member
لایک ها
75

منکه واقعا زیست رو با عشق میخونم و اگه مدال هم بگیرم (که صددرصد هم میگیرم!!:165:)بعد یک هفته استراحت دوباره و شاید بیشتر از این هم درس بخونم تا کشف جدیدی کنم و به دنیا کمک کنم.به هر حال به قول یکی از بزرگا آدم باید برای نفس کشیدن هدف داشته باشه!

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

یه لفریاد بلند و زنگ میزنم از استادام مخصوصا اقای شریفی تشکر میکنم و همچچنین از بهترین دوستای ایریسکیم که خیلی کمک و انگیزه دادن مثل اقای دادگرنیا و ذولفقاری و سقایی و آقای پویا و آقا ارس و...

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

و راهبران اینجا مخصوصا جنابmathکه اسمشونو نمیدونم!

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

من اولین کاری که میکنم میرم مدرسه و دیدگاه بچه ها (مخصوصا مدیرمون رو که کلا با المپیاد مخالفه) در مورد المپیاد عوض میکنم

sorooshz

New Member
لایک ها
90

من یه سری کارهای زیادی هستش که چه مدال بیارم چه نیارم انجامشون می دم ... پس کاری به اون ها نداریم ...

تنها کار اضافه ای که در صورت مدال گرفتن انجام می دم تشکر ویژه از چند نفره که بهم خیلی کمک کردن ... + اینکه اون یکی دو سالی که تا دانشگاه وقت دارم رو وقت می ذارم روی مباحثی که دوست دارم ...

بقیه ی کار ها رو می شه بدون مدال هم انجام داد ... باور کنید ...

foroo

New Member
لایک ها
107

من از خوشحالی...نمیدونم چی کار می کنم:))
نه..صبر کنین..احتمالا ادبیات درس میدم..نه نه!اول به دوستام شام میدم بعدم میرم پی تدریس!:67:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

من از خوشحالی...نمیدونم چی کار می کنم:))
نه..صبر کنین..احتمالا ادبیات درس میدم..نه نه!اول به دوستام شام میدم بعدم میرم پی تدریس!:67:
بذار رنگ این مداله نقش بگیره بعد برو پی تدریس
خیلی با شتاب میری هاااا

foroo

New Member
لایک ها
107

بذار رنگ این مداله نقش بگیره بعد برو پی تدریس
خیلی با شتاب میری هاااا
تیتر رو نگا نکردین..
"اگـــــــــــــــــــــــــــــر " مدال بگیرین چی کار می کنین.. "اگـــــــــــــــــــــــــــــر"

کلا من دانشگاه فرهنگیان میرم..چه مدالی بیاد چه نه!:)

Sani_2

New Member
لایک ها
547

تیتر رو نگا نکردین..
"اگـــــــــــــــــــــــــــــر " مدال بگیرین چی کار می کنین.. "اگـــــــــــــــــــــــــــــر"

کلا من دانشگاه فرهنگیان میرم..چه مدالی بیاد چه نه!:)
ایشالا که میگیری:-\
حالا با این اگـــــــَــــــــــــــــــــر منو بزن:-\
ولی عجله کار شیطونه:-\

بالا