FMHFMH

New Member
لایک ها
286
پاسخ : ایا همه یکسان بودن؟

غرور هم حد و مرز براي خود دارد...!!!جهت اطلاع گفتم...
من اصلاٌ خودمو تو اون اندازه نمی بینم که بخوام با دانش اموزان شیمیدان ایرانی رقابت کنم هدف من از این نوشته فقط برقراری عدالت بود همون چیزی که امام علی همیشه رعایت می کردن

najafi2020

New Member
لایک ها
195

من المپیادی دوره ی بیستم بودم.المپیاد بسیج که می دادیم،ماشین حسابمون و چرک نویسم را گرفتن و خیلی خیلی سرد بود و تو یه راهروی سرد ازمون امتحان گرفتن.خیلی تاثیر داشت.توی اون آزمون نفرم 15 شدم اما درصد ها نزدیک بود و می تونستم نفر اول تا سوم بشم.حالا اون امتحان بسیج بود.فکر می کنم نداشتن ماشین حساب تا نزدیک های آخر امتحان مرحله دوم،میتونه خیلی اثرگذار باشه...
مثلا یادمه مرحله دوم ما،تا نیم ساعت اصلا پاسخ برگ هامون از اداره نیومده بود.استرسم را زیاد کرد.در ضمن خیلی هم برای امتحان مرحله دوم آماده بودم...

najafi2020

New Member
لایک ها
195

برگزاری یه ازمون دیگه غیر ممکنه. چون در بهترین شرایط سوال 2-3 هفته ی دیگه اماده میشه و اون موقع وسط امتحان ترمه. پس نمیشه ازمون داد. بعد امتحان ترم هم که میشه اول تیر اگه اون موقع امتحان بدیم جوابها اول مرداد میاد و دوره تابستون تا اواخر شهریور طول میکشه. ولی باید زودتر تکلیف مدال ها معلوم بشه که طلایی ها برن دانشگاه و نقره و برنزی ها هم تکلیفشون رو بدونن و بتونن کلاس کنکور برن. قبول دارید؟
نه قبول ندارم.مسئله ی کنکور یا امتحان نهایی نیست.اوکی؟ همه به فکر سهمیه و مدال طلای شیمی و بعدش پزشکی تهران و برق شریف نیستن...
الان داریم در مورد
المپیاد شیمی صحبت می کنیم.برای کسی که اهل عمل باشه هم دیر نمیشه...
اگه شعار کشور ما عدالت محوریه،باید به این مسئله رسیدگی بشه... دارم خیلی واضح جواب میدم.
داریم درباره ی
المپیاد شیمی بحث می کنیم.
از دوستان خوبم میخوام که انقدر شهراستانی تهرانی نکنید.شهری هم بود که تو 15 دقیقه اول ماشین حساب بهشون داده باشن.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

نه قبول ندارم.مسئله ی کنکور یا امتحان نهایی نیست.اوکی؟ همه به فکر سهمیه و مدال طلای شیمی و بعدش پزشکی تهران و برق شریف نیستن...
الان داریم در مورد
المپیاد شیمی صحبت می کنیم.برای کسی که اهل عمل باشه هم دیر نمیشه...
اگه شعار کشور ما عدالت محوریه،باید به این مسئله رسیدگی بشه... دارم خیلی واضح جواب میدم.
داریم درباره ی
المپیاد شیمی بحث می کنیم.
از دوستان خوبم میخوام که انقدر شهراستانی تهرانی نکنید.شهری هم بود که تو 15 دقیقه اول ماشین حساب بهشون داده باشن.

من که خیلی خوشحال میشم دوباره برگزار بشه. ولی به نظر شما چند درصد احتمالش هست؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195

من که خیلی خوشحال میشم دوباره برگزار بشه. ولی به نظر شما چند درصد احتمالش هست؟
معادله ای نمیشناسم که که بتونم درصدش را حساب کنم.می دونم تا حالا نشده.قدیم فوقش 2 تا سوال مشکل داشت اما الان مشکل چیز دیگری است.نباید بی خیال حق بشید.مثلاً مگه قزوینی ها دانش آموز ایرانی نبودن؟
در هر صورت باید یه کاری بشه دیگه.مثلاً به جواب آخر سوالات محاسباتی گیر ندن و خیلی دقیق به راه حل توجه بشه.البته قبول دارم باز هم این مشکل استرس را جبران نمی کنه...اما باز هم از هیچی بهتره.

Mehbang

New Member
لایک ها
25

سلام
همگی خسته نباشین

این لینک و میزارم اگه کسی نظری داره همونجا بیان کنه
توضیحاتشم هست
امیدوارم و خواهشمندم که این پست پاک نشه

ysc91.blogfa.com

از همگی عذرخواهی میکنم
این مطلب رو چنجا گزاشتم
اونم به این دلیل که دیده شه
تا دوستان زوتر دور هم جمع بشیم
و ببینیم چکار میشه کرد
از مدیر تقاضا دارم یجوری این مساله رو به همه اطلاع بده
مثلا ارسال پیامک یا ایمیل

تا اونجایی که میتونیم درکنار هم باشیم

بیشک برگزاری دوباره و ازین جور حرفا عملی نیست و کلا راهکار مناسبی نیست
اتفاقی که افتاده و هممون باهاش درگیریم
اومیدوارم تنها راهی بشه برای شرایط بهتر در آینده . دستکم

mona-d

New Member
لایک ها
1

حالا اگه امکان برگزاری دوباره نیست حداقل منطقه ای صحیح کنن برگه هارو!!!

لایک ها
47

اين تاپيك جز اين كه افكار رو خراب كنه تاثير ديگه نداره چون همه اين بحثا بي فايدس به جاي اين چيزا برين براي نهايي بخونيد با اين بحثي به هيچ جايي نمي رسيد.البته همه ي اين حرفا درسته ولي هيچ كاري نمي شه كرد و تا روز اعلام نتايج هيچي معلوم نمي شه.لطفا اين تاپيك رو ببنديد.

لایک ها
1

دركشور ما هنوز المپياد معني درست واقعيش رو پيدا نكرده.انگار فقط تهران نخبه داره.من مرحله اول 100زدم ولي تره هم واسم خورد نكردن.چون تهروني نبودم .فراموش نكنيد يه سوال اشتباه صحيح كردن:85:

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

بله تاثیر میذاره ولی لااقل مرحله 2 رو که قبول میشن. ول کنید این بحث رو. همه ی ما با وجود مشکلاتی که برا برگزاری دوباره هست دوست داریم یه بار دیگه ازمون برگزار بشه. انشالا که این اتفاق بیفته.
به قول آقا ی خاکپور بهترین معلم فیزیکم «کم آوردی»
:163:

لایک ها
207

ما تقریبا اواخر جلسه ماشین حساب رو آزاد کردن منم فقط یه سوال رو رسیدم باهاش حل کنم.همین!

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

مگه چی گفتن که میگید کم اوردی !؟!
چون پس از اون همه جنگ و جدل برای اینکه مرحله ی دوم المپیاد شیمی بر گزار بشه یا نشه ایشون با ما هم عقیده شدن ولی آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب دیگه ما قبول نشدیم و الآن کنکوری 92 به حساب می آییم و این صحبتا دیگه به درد نمی خوره:181::181::181:...

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

ما تقریبا اواخر جلسه ماشین حساب رو آزاد کردن منم فقط یه سوال رو رسیدم باهاش حل کنم.همین!
ببینم ملایر مال کدوم استانه ؟ میدونی چند نفر تو استانتون شیمی مرحله اول قبول شده بودن؟ :170:

Moonlight

New Member
لایک ها
533

چون پس از اون همه جنگ و جدل برای اینکه مرحله ی دوم المپیاد شیمی بر گزار بشه یا نشه ایشون با ما هم عقیده شدن ولی آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب دیگه ما قبول نشدیم و الآن کنکوری 92 به حساب می آییم و این صحبتا دیگه به درد نمی خوره:181::181::181:...
بله ولی فکر کنم پستشون واسه خیلی وقت پیشه !

FMHFMH

New Member
لایک ها
286

بله ولی فکر کنم پستشون واسه خیلی وقت پیشه !
حرف شما قبول ولی آخه من اون زمون معلم به این خوبی نداشتم که این تکیه کلام زیبا روبه کار ببره دعا کنید تو کنکور رتبه خوبی بیارم من به دعای شما امید بستم
:63:

Moonlight

New Member
لایک ها
533

حرف شما قبول ولی آخه من اون زمون معلم به این خوبی نداشتم که این تکیه کلام زیبا روبه کار ببره دعا کنید تو کنکور رتبه خوبی بیارم من به دعای شما امید بستم:63:
ایشالا همه ی بچه ها تو کنکور به حقشون برسن !

بالا