bloodborne

New Member
لایک ها
215
دوستان سلام.

می خواستم یه تاپیک بازشه بچه هایی که این تفریح رو می کنن بیان و درباره فعالیت هاشون صحبت کنن الان چی بازی می کنند اصلا کنسول دارن یا کامپیوتر.
خب فکر کردم می تونه سرگرم کننده باشه و یه چند تا چیز ما معرفی کنیم و از تجربیات همدیگه هم استفاده کنیم.
خب اونایی که به بازی علاقه شدید دارند حتما درباره همایش e3 شنیدند من یکم از کنفرانس سونی و یوبی سافت رو دیدم بدک نبود.
من خودم از بین بازی های معرفی شده این هارو دوست دارم.
God of war 3 reamastered
uncharted 4
call of suty black ops 3
assassins creed syndicate
و چند تا که الان حال نوشتنشو ندارم

خب انتظار دارم بیاید و استقببال کنید.

farzam

Active Member
لایک ها
149
پاسخ : بازی های ویدئویی

شما چه طور هم بازی میکنید و هم برای المپیاد میخونید؟
مطمئنید اصلا میخونید؟

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

شما چه طور هم بازی میکنید و هم برای المپیاد میخونید؟
مطمئنید اصلا میخونید؟
نمیشه واقعا به نظرتون؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوستان سلام.

می خواستم یه تاپیک بازشه بچه هایی که این تفریح رو می کنن بیان و درباره فعالیت هاشون صحبت کنن الان چی بازی می کنند اصلا کنسول دارن یا کامپیوتر.
خب فکر کردم می تونه سرگرم کننده باشه و یه چند تا چیز ما معرفی کنیم و از تجربیات همدیگه هم استفاده کنیم.
خب اونایی که به بازی علاقه شدید دارند حتما درباره همایش e3 شنیدند من یکم از کنفرانس سونی و یوبی سافت رو دیدم بدک نبود.
من خودم از بین بازی های معرفی شده این هارو دوست دارم.
God of war 3 reamastered
uncharted 4
call of suty black ops 3
assassins creed syndicate
و چند تا که الان حال نوشتنشو ندارم

خب انتظار دارم بیاید و استقببال کنید.
من تو فازه بازی هایی که میگین زیاد نیستم...
هفته ای یبار میرم کلوب با بچه ها کانتر میزنیم...
خونه هم آنلاین بازی میکنم

farzam

Active Member
لایک ها
149

نمیشه واقعا به نظرتون؟

من تو فازه بازی هایی که میگین زیاد نیستم...
هفته ای یبار میرم کلوب با بچه ها کانتر میزنیم...
خونه هم آنلاین بازی میکنم
هفته ای یکبار که نه.خوبه.
من منظورم هر روز بود

bloodborne

New Member
لایک ها
215

چرا میشه واقعا این کار رو انچام داد من 4،5 ساعت می خونم 3 ساعت بازی می کنم 2 ساعت ورزش و بقیه هم پای نت و تلویزیونم.
بئارید از خودم شروع کنم.
من یه زمانی کامپیوتر داشتم دیدم زیاد بدرد بازی نمی خوره رفتم یه ps4 خریدم .
الان fifa15 , killzone shadow fall بازی می کنم که killzone رو دیگه تقریبا تموم کردم می خوام برم یه بازی دیگه بخرم یا بهتره بگم بازیمو تعویض کنم.
خوب شما ها الان چی بازی می کنید؟
من سبک اکشن و تیر اندازی دوست دارم و بیشتر از بازی های سوم شخص خوشم می آد ولی بعضی اول شخص ها هم خیلی قشنگه و آدمو متحیر می کنه.
خوب بیاد در باره خوده بازی ها صحبت کنیم:مراحل،اسلحه ها،رد کردن مرحله ها
اونایی که PS4 دارن PSN شونو بذارن تا همدیگرو پیدت کنیم.

من آنلاین هم بازی می کنم همین FIFA و KILLZONE رو خیلی هم باحاله کانتر هم یکم نایف شو بازی کردم

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

هفته ای یکبار که نه.خوبه.
من منظورم هر روز بود
خب خونه هم بازی میکنم که :D
ولی خداییش وقت میشه...
من تا قبل تابستون روزی 4,5 ساعت TeeWorlds بازی میکردم الان دیگه به دلیل مشاغل زیاد میرم چت میکنم وق نمیشه بازی کرد... :D

چرا میشه واقعا این کار رو انچام داد من 4،5 ساعت می خونم 3 ساعت بازی می کنم 2 ساعت ورزش و بقیه هم پای نت و تلویزیونم.
بئارید از خودم شروع کنم.
من یه زمانی کامپیوتر داشتم دیدم زیاد بدرد بازی نمی خوره رفتم یه ps4 خریدم .
الان fifa15 , killzone shadow fall بازی می کنم که killzone رو دیگه تقریبا تموم کردم می خوام برم یه بازی دیگه بخرم یا بهتره بگم بازیمو تعویض کنم.
خوب شما ها الان چی بازی می کنید؟
من سبک اکشن و تیر اندازی دوست دارم و بیشتر از بازی های سوم شخص خوشم می آد ولی بعضی اول شخص ها هم خیلی قشنگه و آدمو متحیر می کنه.
خوب بیاد در باره خوده بازی ها صحبت کنیم:مراحل،اسلحه ها،رد کردن مرحله ها
اونایی که PS4 دارن PSN شونو بذارن تا همدیگرو پیدت کنیم.

من آنلاین هم بازی می کنم همین FIFA و KILLZONE رو خیلی هم باحاله کانتر هم یکم نایف شو بازی کردم
خب اینجوری باز خوبه...
آدم بخواد بشینه مثلا WoW بازی کنه یا مثلا Clash رو حرفه ای بخواد جلو بره واقعا نمیتونه المپیاد بخونه...

زمینی

Active Member
لایک ها
159

وای اصلا میگید کلش تن و بدن منو میلرزونه کلش خیلی چیز بدیه سم سم...
ولی خیلی بازی های خوب هم داریم من اول از همه هنوز PS3 دارم چون منتظرم
PS4 هم کپی خور شه بعد بخرم دوم از همه عاشق بازی هایی مثل God of War یا Call of duty هستم البته به بچه ها پیشنهاد میکنم تو سبک ریسینگ هم بازی کنند.
این بازی ها رو اگر به اندازه بازی کنی خیلی هم مفیده. مثلا تو کال آو دیوتی سرعت تصمیم گیری، قدرت تصمیم گیری و... میاد بالا. برای خیلی از بازی ها میشه همچین مثال هایی زد ولی کلش به مظر من عکس عمل میکنه و در عین حال آدمو معتاد میکنه.

amir137925

New Member
لایک ها
63

اجازه بدید دوستان اگه برنامه داشته باشین به هر کاری که دارین می رسین الان مثلا من خودم المپ زیست میخونم دروس دوم و سوم و چهارم دبیرستان هم میخونم همشونو با جزئیات بعدش بازی هم میکنم bloodborne عزیز اون بازی هایی که گفتین من خودم همشو بازی کردم ولی الان دیگه نه بازی نمیکنم
clash رو هم اگه خواستید بازی کنید باید خیلی مواظب باشید تا وقتتونو نگیره هرچیزی یه حد و اندازه ای داره دیگه

bloodborne

New Member
لایک ها
215

عزیزم اونایی که من گفتم تازه معرفی شدن و هنوز توی بازار جهانی نیومدن:195::195::195::195::195::195::195::195::195::195:

amir137925

New Member
لایک ها
63

میدونی چرا نفهمیدم اومدن به بازار یا نه ؟چون من الان که 16 سالمه از 10 سالگیم به بعد گیم بازی نکردم فقط اسماشونو دیدم call of duty assasins cred ,... در ضمن باید بگم هرکی کلش بازی میکنه باید حذفش کنه چون نه تنها از المپ میندازه از زندگی هم میندازه بازیش نکنید .

bloodborne

New Member
لایک ها
215

بازی کلش دیگه خیلی قدیمی شده و دل منو که زد.

bloodborne

New Member
لایک ها
215

خب حالا که کسی توی این تاپیک شرکت نمی کنه از مسئولین و ناظمان سایت خواهشمندم برای حذف این تاپیک اقدام کنید.

parsasam

New Member
لایک ها
5

Gta V online

parsasam

New Member
لایک ها
5

یعنی بهتر از اون نمیشه

bloodborne

New Member
لایک ها
215

gta v بازی کردم خیلی از لحاظ گرافیکی از سری های قبلی بهتر شده.
تازه یه مژده برای اونایی که ps4 دارن hitman جدید هم داره میاد(11 دسامبر)

Dominant Factor

Well-Known Member
لایک ها
295

Taken.......

Taken.......

Taken.......

Tmifn

New Member
لایک ها
22

دوستان سلام.من نه بعنوان کسی که دراین چیزها تجربه دارد بلکه بعنوان کسی که ضررهای این چیزهارا دردوستانش والبته تنی چند از خانواده اش دیده صادقانه عرض می کنم ازاین چیزها دورشوید درست است که الآن تابستان است و بعداز یکسال تحصیلی تلاش و زحمت و درس خواندن می خواهید استراحت کنید اما اگر هم می خواهید بازی های کامپیوتری کنید به سراغ بازی های معمایی بروید خودتان را به نحوی باکتاب های علمی یا حتی رمان سرگرم کنید باور کنید این چیزها جز سرگرمی کاذب ووقت تلف کردن وهمچنین درآینده چیزی جز اعصاب خرابی به همراه ندارند وقتتان را با چیزهای مفید پر کنید.من عمویی دارم که شاید اختلاف سنی اش با من درحدود 15 سال هم نباشد ایشان درزمان نوجوانی زمانی که همین کسنول ها تازه آمده بودند وهمین بازی معروفی که دونفر با هم می جنگند درشهرما نفر اول بود و طوری بازی می کرد وحرکت طرف مقابل را حدس می زد که دیگر همه کسانی که می خواستند این بازی را یاد بگیرند عموی من را به او معرفی می کردند وهمچنین ایشان در بازی شیطان یا اگراشتباه نکنم اقامتگاه شیطان که نسخه یکش آمده بود هم دستی بر آتش داشت.اما حالا پس از چندین سال روانی شده است باور کنید راست می گویم دیگر نه برادرانش ونه خواهرانش به طرف او نزدیک هم نمی شوند حتی پدربزرگ ومادر بزرگم هم اورا طرد کرده اند.هدف من از نوشتن این چیزها و سردرد آوردن برای شما چیزی جز نصیحت دوستانه به شما نبود حالا دیگر خودتان می دانید والسلام.

bloodborne

New Member
لایک ها
215

من به این چیزا اعتیاد ندارم و الان کردمش روزی یه ساعت و همیشه زیاد انجام دادن این کار را منع می کنم ولی کسایی که این سبک بازی رو دوست دارند می تونن در حد کم یا کافی که به درشون لطمه نزنه بازی کنن.

astropiad

New Member
لایک ها
37

کلا المپیادی یه مدت از بازی باید خداحافظی کنه دیگه
بازی یه ساعته اثرش تا کی می مونه خدا میدونه....

بالا