Amirstm

New Member
لایک ها
92
من قبلا فكر مي كردم بچه هاي فيزيك كمن. ولي تو اين تاپيك فهميدم كم نيستيم. ظاهرا قرار نيست آقاي خلينا راهبر فيزيك بيارن برا سايت. پس لطفا دوستان بياين خودمون قسمت فيزيكو راه بندازيم. بعد ازاين لطفا هر كي سوال داشت تو سايت بگذاره با هم جواب بديم
. Ok?

mehdi007

New Member
لایک ها
0
آقا 1000 نفر قبول ميشن يعني تو بين اينا نيستي؟؟؟؟؟!!!!!!

younes

New Member
لایک ها
0

aliok_aa

New Member
لایک ها
0
mehdi007 گفت
آره میشه 45 چون کش در حالت فشردگی دیگه مثل فنر عمل نمی کنه با ید انژی ذخیره شده در فنر رو با انژی گرانشی ماکسیمم برابر قرار بدی:
1/2k.x^2=m.g.h

mehdi007

New Member
لایک ها
0
من ميدونم كه حداقل براي 30% بايد 49 امتياز آورد حال نتيجه ميگيريم
بايد كمي صبر كني تا در آينده اي نه چندان دور نمره ي كف اعلام بشه!!!!!

reza-bigham

New Member
لایک ها
0
فکر کنم 49 نمره یکم زیاده.چون تو باید همه ی بچه ها رو در نظر بگیری.شاید همون 35 نمره کف خوبی باشه.

Amirstm

New Member
لایک ها
92
از 35 بالاتره مطمئنم اينو.

sinas1372

New Member
لایک ها
1
بنظر من بحث بیهوده ای است چون اطلاعات ماکامل نیست و هر عددی که مطرح کنیم هیچ ارزشی ندارد

AlbertE

New Member
لایک ها
0
بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام
عجب آزمونی بود من تو خونه سوالهای سال قبل و تا 90 درصد می زدم ام امسال......

اگه یه جلسه حسابان بیشتر سر کلاس بودم حتما دو تا سوالو بیشتر می زدم الان که حساب می کنم حدودا 50درصد زدم خیلیم ناراحتم آزمون ما 15 دقیقه دیر شروع شد مراقب هام که همه سیاست مدارند اینقدر حرف زدند که یکی از آسون ترین سوال ها رو یادم رفت بزنم الکتریسیته هم که هییییییییییچی وای یعنی قبول می شم

قبولم نشدم مشکلی نیست
اینو نوشتم خودمو گول بزنم اگه قبول نشم

nima_fizik

New Member
لایک ها
0
be nazare man kaf 90 dar sad hastesh akhe ba in harfa mikhain bebinin ba harfe baghiye ghabul mishin ya na? ye fizikdan bayad bedune roo padidehaye fiziki faghat amele fiziki taasir gozare na harfe baghiye aslan man migam kaf 2 darsade.

sinas1372

New Member
لایک ها
1
nima_fizik گفت
be nazare man kaf 90 dar sad hastesh akhe ba in harfa mikhain bebinin ba harfe baghiye ghabul mishin ya na? ye fizikdan bayad bedune roo padidehaye fiziki faghat amele fiziki taasir gozare na harfe baghiye aslan man migam kaf 2 darsade.
من هم موافقم

لایک ها
0
[HIGHLIGHT=#d0d0d0]
[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#d0d0d0]کف پارسال 21 نمره بود (معادل 12/5%)[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#d0d0d0]کف قبولی امسال احتمالا بین 29 تا39 است. (ظاهرا 32 نمره ست)[/HIGHLIGHT]

بالا