بررسی آزمون مرحله دوم هشتمین دوره المپیاد نجوم (فقط در همین تاپیک)

mohamad.noire

New Member
لایک ها
0
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم هشتمین دوره المپیاد نجوم (فقط در همین تاپیک)

سلام ، چند تا سؤال دارم ١. به نظرتون برگه ي سال اولي ها رو تصحيح ما كنن ؟٢. به نظر تون كف چنده ؟ من ٤.٥ تا حل كردم اما جواب يكي رو اشتباه در آوردم .

لایک ها
96

ببینم یعنی چی که بچه های شهرستان داشتن راه حل مینوشتن و فکر میکردن و شما جوابارو حساب میکردی؟
مثل اینکه خیلی تهرانیا به خودشون مطمینن ها... البته بله...بایدم باشن...منم اگه اون همه کلاس میرفتم باید همچین حرفی میزدم...بقیه هم به چشمم نیان...
واقعا که مسخره است... :14:
راستی میشه بفرمایید این اشتباهو چجوری درستش میکنن؟
1-جمله نه از نظر دستوری مشکل داره نه از لحاظ مفهومی
2-چه ربطی به حرف من داره من میگم اینجوری به همه ی کسانی که از ماشین حساب استفاده کردن ظلم میشه
3-من به بچه های شهرستان توهینی نکردم کلا ازلحاظ علمی بعضی از بچه های شهرستان خیلی قوی تر از بچه های تهرانند معلم های خود ما هم اکثرا شهرستانی اند
4- مسخره اینه که ادم یهو و همینجوری یه چیزی بپرونه :82:کی گفته بچه های شهرستان اصلا کلاس ندارند(تیریز. کرج.شیرازاصفهان و.....) وکی گفته بچه ها تهران کلی کلاس دارند (واسه مدرسه ما المپیادی یعنی کسی که همهی درسهاش مثل عربیو زبان فارسیوو..... قوی باشه ما کلی به خاطر المپیادی بودنمون تحقیر شدیم کلی هزینه کردیم وبه خاطر بیرون رفتن ازکلاس به معلما التماس میکردیم که بریم المپیاد بخونیم بازم بگم؟)
5- اگه جواب اخرو تاثیر بدن به اونایی که ماشین حساب نداشتن ظلم میشه اگه تاثیر ندن به اونایی که ماشین حساب داشتن ظلم میشه خوب پس اینکار غلطه

alx2050

New Member
لایک ها
13
زمان اعلام نتایج

بنابر اعلام روایط عمومی باشگاه نتایج در هفته سوم خرداد (نمی دونم هفته اینده یا 2 هفته اینده) اعلم می شودhttp://www.irysc.com/forum/images/smilies/41.gif اگر کسی بازم خبردار شد خبر بده

لایک ها
48

ببخشید، خودتون پرسیدین؟ اگر نه از چه منبعی شنیدید؟

بالا