IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683
سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

یک مرحله‌ی اول دیگر گذشت و اکنون همه‌ی دانش‌پژوهان اضطراب دارند که قبول خواهند شد یا نه، سال‌ها دیده‌ام که درصدهای بالای 90 هم "کف‌بین" می‌شوند و به رمال‌ها روی می‌آورند، اما این تاپیک فقط برای بررسی سوالات و ارایه‌ی نظراتی در نظر گرفته شده است که قرار است چیزی را به دیگران یا خودتان آموزش دهد یا دوست دارید سال‌ها در خاطرها بماند. برای بحث‌های کم‌اهمیت و کف‌بینی و ... به گروه تلگرامی این رشته [اینجا] مراجعه نمایید.

لطفا موارد زیر را رعایت کنید:

1. فقط بحث‌های علمی، بررسی گزینه‌ها و ارایه‌ی کلید و راه حل در این تاپیک قرار گیرد.
  2. کف بینی ممنوع
  3. ارایه‌ی درصد خودتان ممنوع
  4. بحث دونفره ممنوع
  5. ایجاد اضطراب در دیگران ممنوع
  6. در پاسخ به پرسش علمی یک نفر، حتما از دکمه‌ی "نقل قول" استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید :53:

لایک ها
54
پاسخ : بررسی مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد شیمی - سال 1395

سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

یک مرحله‌ی اول دیگر گذشت و اکنون همه‌ی دانش‌پژوهان اضطراب دارند که قبول خواهند شد یا نه، سال‌ها دیده‌ام که درصدهای بالای 90 هم "کف‌بین" می‌شوند و به رمال‌ها روی می‌آورند، اما این تاپیک فقط برای بررسی سوالات و ارایه‌ی نظراتی در نظر گرفته شده است که قرار است چیزی را به دیگران یا خودتان آموزش دهد یا دوست دارید سال‌ها در خاطرها بماند. برای بحث‌های کم‌اهمیت و کف‌بینی و ... به گروه تلگرامی این رشته [اینجا] مراجعه نمایید.

لطفا موارد زیر را رعایت کنید:

1. فقط بحث‌های علمی، بررسی گزینه‌ها و ارایه‌ی کلید و راه حل در این تاپیک قرار گیرد.
  2. کف بینی ممنوع
  3. ارایه‌ی درصد خودتان ممنوع
  4. بحث دونفره ممنوع
  5. ایجاد اضطراب در دیگران ممنوع
  6. در پاسخ به پرسش علمی یک نفر، حتما از دکمه‌ی "نقل قول" استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید :53:
سلام
در رابطه با سوال ۳۹ که آقای شیری و اقای مسکاران گفتند ایزومرند و با هم تو تعادل نیستند :
آیا میشهمه گفت دافعه ای که ترکیبdبا متیلاش ایجاد میکنه بیشتره پس ناپایدار تره پس در دمای عادی تبدیل cبهdگرماگیره و گزینه۴ درست میشه؟

لایک ها
0

سلام تو کتاب مبتکران سال دوم کاملا مستقیم ذکر کرده که ساختار های رزونانسی در تعادل نیستن:87:سوال جالبی بود منم اول شک کردم به سوال ولی وقتی کتاب سال دوم سرجلسه اومد تو ذهنم گزینه 3 و 4 رو حذف کردم گزینه دو هم که اصن دااااغون بود پس میشد گزینه 1:217:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
54

چون من یه پس زمینه های تاریکی!!!تو ذهنم اومد فکر کردم تو ولهارد قبلن همچین بحثی رو دیدم
بازم باید ولهارد رو نگا کنم ببینم درست حدس زدم یا نه

لایک ها
0

سلام دوستان . اگر کسی سوالات را عکسش را دارد بگذارد.

Sent from my LG-K520 using Tapatalk

iran.iiiiir

New Member
لایک ها
0

کسی پاسخ کلیدی کد یک رو داره؟

بالا