nomani

New Member
لایک ها
0
من 5 تا كامل حل كردم بقيه رو هم قسمت هاي الف و ب رو حل كردم چقدر احتمال داره قبول بشم ؟

azad00

New Member
لایک ها
0
نیما منظورت چیه که 20 نمره پرید ؟
تا اون جایی که می دونم آزمایشگاه 10 نمره داره .
اگه منظورت جمله آخر من تو کامنت قبلیه . من گفتم که به احتمال زیاد جواب های بین 18 تا 20 درست تر باشه , اون هم به نظر من !
من خودمم خودمو قبول ندارم !

physics

New Member
لایک ها
104
اگه جواب اخرتون غلط باشه كه كل نمره رو از دست نميديد ! فقط شايد يه قسمت از نمره بپره . اونم تازه شايد ! چون دقت ازمايش اونقدرها هم مهم نيست .

Erfan-Noury

New Member
لایک ها
0
کف پارسال 45 درصد بوده ولی با توجه به اخبار رسیده امسال شاید یکم کمتر باشه.من جرم رو 18.7+-0.2 آوردم و تقریبا مطمئنم،چون با اون واشر های کوچیک به اضافه ی 3 تا از واشر های بزرگ و خطکش با استفاده از تعادل،جرمش رو اندازه گرفتم(البته بعد از استفاده از تغییر طول).من برای پیدا کردن تغییر طول از نمودار استفاده کردم و حتی یه خطم محاسبه نکردم.

Erfan-Noury

New Member
لایک ها
0
چون آزمایش امسال آسون بوده به احتمال فراوان سوال آزمایش فقط به اندازه ی یک سوال نمره ببره(یعنی 10 نمره)

azad00

New Member
لایک ها
0
بالاخره جرم دقیق رو فهمیدم .
صبح واشر رو دادم یکی جرمشو برام اندازه بگیره , بعد از اینکه با یک ترازوی دیجیتالی با دقت یک دهم گرم اندازه گرفته بود جواب این شد : 19.8 گرم

البته عرفان جان راه شما خیلی قشنگ بود . به نظرم با این حساب و با توجه به اینکه دقت وسایل رو هم در نظر بگیریم جواب های بین 18.5 گرم تا 21.5 گرم قبول باشن.

azad00

New Member
لایک ها
0
اما در مورد کف ( بدون آزمایش )
کف دوره 20 = حدود 30 نمره
کف دوره 21 = حدود 50 نمره ( البته نمی دونم با آزمایش یا بی آزمایش )
کف دوره 22 = اینجوری که عرفان میگه حدود 45 نمره یا درصد ؟

با توجه به اینکه جواب دادن به سولات وقت زیادی می گرفت و خیلی ها زمان کم آوردن . نکته دار بودن بعضی از سوالات و اندکی سخت تر شدن از نظر خیلی ها ! کف امسال به احتمال زیاد زیر 55 باشه . البته اگر آزمایش رو متوسط به خوب انجام داده باشین و نمره مرحله اولتون هم متوسط به بالا باشه !

__________________________________________________________________________________________________

اما این وسط چیزی که خیلی مهم هست اینه که بقیه چجوری داده باشن , تا الان من هرکی رو تو اینترنت دیدم ( حدود 7 نفر ) نمرش حدود 60 - 65 میشه .
دیروز که داشتم از حوزه ( کرج ) بر می گشتم همین طور بود همه 5 تا سوال رو کامل حل کرده بودند ! و چنتا رو نیمه کامل ...
یکی بود ( آقای خانی) که هر 9 تا رو حل کرده بود , اما وقت نکرده بود چک کنه ببینه درست حل کرده یا نه .

اما بعد از اینکه با دو تا از دوستانم که حدود 6 تا حل کرده بودن چک کردم ازشون چنتا مشکل اساسی پیدا کردم که متاسفانه نمره شون خیلی کمتر از اونی که فکر می کردند میشه ...

__________________________________________________________________________________________________

حالا خودتون قضاوت کنید , بالاخره یک از احتمالات زیر درسته

1- امسال به طور عجیبی رقیب ها خیلی قوی شدند و کف بالا خواهد بود .
2- ما ( یعنی کسانی که در اینترنت هستیم ) خیلی ضعیفیم و کف امسال بالا خواهد بود .
3- خیلی از کسایی که نمره شون رو می گن , فقط دارن حرف می زنند بدون این که نکات ریز اشتباهاتشون رو بدونند . و کف حدود 50 درصد خواهد بود
4-کسانی که در اینترنت نظر می دن همون هایی هستند که امسال دوره قبول می شن .( به این ترتیب من تا الان حدود 17 نفر از کسانی را که دوره قبول می شن شناختم ) و کف حدودو 50 درصد خواهد بود
5- المپیاد یک بازی است که بی خودی همه ما رو درگیر کرده !!!
6- شاید احتمالاتی دیگر ....
____________________________________________________________________________________________

به نظرم با این نظر سنجی ها نمیشه به جایی رسید مگر اینکه اولا یک پاسخنامه وجود داشته باشه که نمره حدودی درست خودمون رو بتون بفهمیم و ثانیا تعداد افرادی در نظر سنجی شرکت می کنند نزدیک 100 نفر باشند .
پس بهتره وقت خودمون رو بی خودی هدر ندیم , اگه احساس خوبی نسبت به آزمون و نتیجتون دارین برای دوره کار کنین اگر ندارین به خاطر علاقتون فیزیک رو کار کنین .
امیدوارم که موفق باشین , خدانگهدار همگی !

nima_fizik

New Member
لایک ها
0
azad jan hameye in barresihayi ke kardi ghashange amma 2 mah dg hameye ina yadet mire chon natijaro dadan haghighat un chiziye ke etefagh miofte un chizi nist ke ma tu fazaye majazi mesle net migim

Erfan-Noury

New Member
لایک ها
0
کف دوره ی 22، 45 درصد بوده.ولی طلایی های امسال می گن که کف امسال احتمالا دوروبره 45 نمره باشه(بدون آزمایشگاه).ولی کسای دیگه احتمال کف نزدیک 40 و یا کمتر رو می دن(بدون آزمایش)

aliok_aa

New Member
لایک ها
0
منم فکر می کنم کف امسال حدود همون 45 باشه ان شاءالله همتون قبول بشین

ghooty

New Member
لایک ها
0
كسي جواب هاي مرحله ي دوم رو به طور كامل داره؟؟؟؟؟؟؟

aliok_aa

New Member
لایک ها
0
بچه ها هرکی هر چقدر از جوابای هر سوال رو بلده بذاره تا روش بحث کنیم

ghooty

New Member
لایک ها
0
بابا يكي حال نداره جوابارو بده يكي براش بنويسه بعد بزاره اينجا؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
البته من خودم كسي دم دستم نيست.

B

best-boy-fizik

Guest
Hrh lk jvabe 7 ta az soalat ro kamel baladam.vali ham hal nadaram ham balad nistam type konam.masalan antegral ro chtori byad typ konam?

بالا