وضعیت
موضوع بسته شده است.

biolover156

New Member
لایک ها
25
پاسخ : بررسی کف مرحله ی دوم هفدهمین دوره ی المپیاد زیست شناسی

اره
کف پارسال دقیقا 60 بود.من نفر 40ام پارسالو مسشناسم که %59.46 زده بود و قبول نشد!!!!!!!!
امسال احتمالا بالاتره کف.دقیقا مثله مرحله 1.با اینکه تعداد قبولیا بیشتر شد اما کف اومد بالاتر از پارسال!
احتمالا بالای 50 کف.الآن توی یه دبیرستان تو تهران شنیدم 5 نفر بالای 53 54 زدن:2:
می شه بپرسم اون شخصی که میگی کجا زندگی می کنه؟؟؟؟ پایه چندم بوده؟؟؟؟؟؟؟؟ در صورت امکان اسمش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
195

من مانده ام كه چگونه كف را تعيين مي كنيد كه مثلا 48-55 هست و يا 40-55 ويا 55-58 وغيره ؟!!
آخه این کارو نکونیم،چیکار کنیم!!!!!!!!؟؟؟:197:

bio sapazho

New Member
لایک ها
8

به نظر من کف بین 40 تا46 است چون درصد هایی که نوشته شده واقعی نیستند ( لطف زیاد دوستان در باشگاه هنگام تصیحیح کردن موثره):19::19:

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

به نظر من کف بین 40 تا46 است چون درصد هایی که نوشته شده واقعی نیستند ( لطف زیاد دوستان در باشگاه هنگام تصیحیح کردن موثره):19::19:
بچه ها أنقد الكي خوش بين نباشين
من همين الان مي تونم ٢٥ نفر بگم كه مطمىنم بالآي ٦٠ زدن و اونايي كه ،حدس مي زنم اشتباه حساب كردنو تازه نشمردم !!!!!
در ضمن باشگاه هر جوري تصحيح كنه شرائط برا همه يكسانه

lohrasbdk

New Member
لایک ها
5

من از فرزانگان مشهدم 57 زدم وشنیدم 5نفر توهاشمی نزاد بالای 60 زدن اگه کسی اطلاعاتی داره بگه لطفا
سلام من از هاشمی نژاد1 مشهدم
اصلا هم 5 نفر از ما بالای60 نزدیم
بیشتریا نزدیک50 زدن و خودم بین60 و 64زدم

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

دوستان من اولشم خیلی ازتون خواهش کردم اطلاعات غلط و بی پایه و اساس وارد تاپیک نکنید. همین الان دیدین که این دوستمون از هاشمی نژاد گفت اکثرا نزدیک 50 زدن
پس چرا برادر استیو میاد میگه 5 نفر بالای 60 زدن.
خواهشا از این به بعد در وارد کردن اطلاعات دقت کنید.

lohrasbdk

New Member
لایک ها
5

دوستان من اولشم خیلی ازتون خواهش کردم اطلاعات غلط و بی پایه و اساس وارد تاپیک نکنید. همین الان دیدین که این دوستمون از هاشمی نژاد گفت اکثرا نزدیک 50 زدن
پس چرا برادر استیو میاد میگه 5 نفر بالای 60 زدن.
خواهشا از این به بعد در وارد کردن اطلاعات دقت کنید.
ایشون دخترن.
مگه نگفت فرز مشهد!!!!!!!!!!!!!:197:

• :197:

parastoo.sh

New Member
لایک ها
186

بچه ها أنقد الكي خوش بين نباشين
من همين الان مي تونم ٢٥ نفر بگم كه مطمىنم بالآي ٦٠ زدن و اونايي كه ،حدس مي زنم اشتباه حساب كردنو تازه نشمردم !!!!!
در ضمن باشگاه هر جوري تصحيح كنه شرائط برا همه يكسانه
25بالای 60؟!که گفتید مطمئنید؟!وقتی میاید اینجا مینویسید که مطمئنید که 25نفر بالای 60 زدن،یا باید بچه های دیگه رو هم مثل خودتون مطمئن کنید یا حرفتون مثل حرف خیلیای دیگه صرفن برای خالی کردن تو دل بقیه ست،که اگه اینجوری باشه به ازای هرنفری که پست شمارو میخونه و میدونه برا هدفش زحمت کشیده و قلبش شروع میکنه به تند تپیدن و پر از استرس میشه شما دارید گناه میکنید!میشه بگید این 25نفر کی ن؟برا کجان؟از کجا از درصد 25نفر دیگه از نقاط مختلف کشور مطمئنید؟!

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

25بالای 60؟!که گفتید مطمئنید؟!وقتی میاید اینجا مینویسید که مطمئنید که 25نفر بالای 60 زدن،یا باید بچه های دیگه رو هم مثل خودتون مطمئن کنید یا حرفتون مثل حرف خیلیای دیگه صرفن برای خالی کردن تو دل بقیه ست،که اگه اینجوری باشه به ازای هرنفری که پست شمارو میخونه و میدونه برا هدفش زحمت کشیده و قلبش شروع میکنه به تند تپیدن و پر از استرس میشه شما دارید گناه میکنید!میشه بگید این 25نفر کی ن؟برا کجان؟از کجا از درصد 25نفر دیگه از نقاط مختلف کشور مطمئنید؟!
ببينيد من از نوشتن اين حرفام هيچ قصدي ندارم
أصلا به من چه كه بخوام به بقيه استرس وارد كنم
مطمىن باشيد اگه ١ درصد شك داشتم نمي اومدم اينجا بنويسم
اين اطلاعات رو از مدال اوران دوره ١٦،١٥،١٤ و البته خود أفراد به دست اوردم
چند نفر ديگه هم بودن كه مي گفتن بالآي ٦٠ زدن ولي من چون از اون ها مطمىن نبودم نشمردمشون
شايد واسه شما كه خيلي از بقيه اطلاع ند اريد عجيب باشه ولي وقتي كه نتايج اومد متوجه مي شيد
(اين أفراد از استان هاي تهران ، فارس ، أصفهان ، أذربيجان،خراسان ، خوزستان،كرمان و كردستان بودند )

لایک ها
60

چند نفر ديگه هم بودن كه مي گفتن بالآي ٦٠ زدن ولي من چون از اون ها مطمىن نبودم نشمردمشون
شايد واسه شما كه خيلي از بقيه اطلاع ند اريد عجيب باشه ولي وقتي كه نتايج اومد متوجه مي شيد
(اين أفراد از استان هاي تهران ، فارس ، أصفهان ، أذربيجان،خراسان ، خوزستان،كرمان و كردستان بودند )

چه منبعی برای حرفت داری؟

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

چه منبعی برای حرفت داری؟
ببخشيد اگه حرف هاي منو قبول نمي كنيد مي تونيد به يكي از مدال اوران پارسال يا أساتيدي كه در جاهاي مختلف كشور درس مي دن زنگ بزنين

lohrasbdk

New Member
لایک ها
5

201 نمره :71%
البته الان كه نگاه ميكنم ميتونم تا ١٩٤ نمره پايين بيام
میشه بگین اسم و پایه ی تحصیلیتون چیه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ببخشيد اگه حرف هاي منو قبول نمي كنيد مي تونيد به يكي از مدال اوران پارسال يا أساتيدي كه در جاهاي مختلف كشور درس مي دن زنگ بزنين
میتونم بدونم چند نفرشون از خراسان هستند؟

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

متاسفانه از بخت بد شما 5 تا از مدال آوران 3 سال اخیر معلم من بودند و چنین گفته ای رو به شدت تکذیب نمودند.

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

متاسفانه از بخت بد شما 5 تا از مدال آوران 3 سال اخیر معلم من بودند و چنین گفته ای رو به شدت تکذیب نمودند.
من نمي دونم كه اساتيد شما كيا هستند ولي أساتيد خودم كه در همه جاي كشور درس مي دن و يكي از طلا ها دوره ١٦ و يكي از نقره هاي همان دوره اين طوري گفتن
ميشه شما أسامي اساتيدتون رو تو پ.خ بفرستيد

من نمي دونم كه اساتيد شما كيا هستند ولي أساتيد خودم كه در همه جاي كشور درس مي دن و يكي از طلا ها دوره ١٦ و يكي از نقره هاي همان دوره اين طوري گفتن

elistiyan

New Member
لایک ها
379

لطف کنین اینجا بنویسین چون این فکر رو همه مام خوندیم پس باید شفاف سازی بشه

میشه مال آذربایجان اسماشونو بگین؟اولشم بگین کافیه

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

لطف کنین اینجا بنویسین چون این فکر رو همه مام خوندیم پس باید شفاف سازی بشه

میشه مال آذربایجان اسماشونو بگین؟اولشم بگین کافیه
صادفي و احتمالا اجباري

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

اسامی رو نمیگم چون شاید رازی نباشن ولی مدالشون با اسم مخفف رو میگم:
نقره و طلا دوره 15 و14 و طلا دوره 13 و طلا دوره12 یکی از دوره 16 هی ها رو میشناسم که این جا نیست درسم نداده بهم ولی ازش در مورد شرایط امتحان امسال پرسیدم
ا.ر-ع.ج-ک.ش-ب(اسمشو نمیدونم)-ش.ف-ع.ع

m.rabiee

Active Member
لایک ها
94

أسامي چند نفر از كسايي كه بالآي ٦٠ زدن
دينا موسوي،محمد أمين صادقي،محمد الهي،ارين خاني،إلهه رادمهر ، مهفام نيك ضمير ، سهيل وفاييان ، ابوالفضل اسفنديار پور ، سيد محمد نؤيد عطائي، مريم السادات ابطحي ، محمد أمين دريجاني، ٣ نفر از حلي ٤ اسماشون يادم نيست، وحداني، فاىزه ملكي،نيما مسيبي، سيده زينب حسينيان و .......

AmiR T

New Member
لایک ها
1

أسامي چند نفر از كسايي كه بالآي ٦٠ زدن
دينا موسوي،محمد أمين صادقي،محمد الهي،ارين خاني،إلهه رادمهر ، مهفام نيك ضمير ، سهيل وفاييان ، ابوالفضل اسفنديار پور ، سيد محمد نؤيد عطائي، مريم السادات ابطحي ، محمد أمين دريجاني، ٣ نفر از حلي ٤ اسماشون يادم نيست، وحداني، فاىزه ملكي،نيما مسيبي، سيده زينب حسينيان و .......
من این اسامی رو شنیده بودم ولی فک میکنم بیشتر باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا