M.A.GHarAat

New Member
لایک ها
37
پاسخ : برگزیدگان استانی

كژ تابي چيه ، به اين ميگن ايهام .....
ولي برا پسرا كه سال پيش اين خبرا نبود ، با اينكه گير بده ترين آدم رو زمين هم ، تو دوره بودش
ولي سوالي پرسيدم ، چون دخترا رو خبر ندارم ، البته داشتيم كسايي رو كه يهو تغيير مي كردن ، فك كنم تذكر مي دادن بهشون ! نمي دونم

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

عجب ...
میگم محمد علی اینطور که تو گفتی "یهو تغییر میکردن" یاد این فیلما افتادم که یک هو یک نفر ناپدید میشه بعد شستشوی مغزی میشه! :)
کلا یکم بیشتر در مورد افرادی که باهاشون تو دوره سروکار داریم توضیح بدید ببینم چجورین؟

* viva *

New Member
لایک ها
65

منم کلا لباس فورم ندارم چیکار کنم الان برم از کجا لباس فورم بیارم؟؟؟؟
منظورشون از لباس فرم لباسی بوده که مورد قبول مدارس باشه . حتما نباید خودِ لباس مدرسه باشه . ادم که نمیتونه 11 روز فقط یک لباسو بپوشه !!!!

M.A.GHarAat

New Member
لایک ها
37

عجب ...
میگم محمد علی اینطور که تو گفتی "یهو تغییر میکردن" یاد این فیلما افتادم که یک هو یک نفر ناپدید میشه بعد شستشوی مغزی میشه! :)
کلا یکم بیشتر در مورد افرادی که باهاشون تو دوره سروکار داریم توضیح بدید ببینم چجورین؟
معين جان ، حضوري بت ميگم ، سرپرستاي ما ها تغيير كردن ، احتمالا منم نشناسمشون كلن
اونجا مشخص ميشه

kfxray13

New Member
لایک ها
201

قضیه من بالاخره مشخص شد.
از روز دوشنبه 3شهریور وارد اردو میشم. یا بهتره بگم سه شنبه. چون دوشنبه شب میرسم.
نهایی رو دوشنیه صبح میدم. قراره با پرواز بعدش بیام. و تا اونجا رو پیدا کنیم خودش باید شب بشه :)

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

رضایت نامه و اینا که اومد. زدن تو سایت.

بعدش.
این لباس فرم مدرسه دیگه چه صیغه ایه؟ ای خدااااااااا
مادرجان من خودش گفت لباسای مدرستو نابود میکنم مخصوصا با اون آرم سمپاد روی آستینش.. الانم دیگه نمیدونم کجاست :)))

لایک ها
181

من همه نوع شلوار میارم به هر کدوم گیر دادن اون یکی رو میپوشم! این خیلی بهتره!

loyal75

New Member
لایک ها
211

در اون حد گیر نمیدن! پادگان که نیس.. شما یه لباس معقول بپوشین .. همین!

لایک ها
38

منظورشون از لباس فرم لباسی بوده که مورد قبول مدارس باشه . حتما نباید خودِ لباس مدرسه باشه . ادم که نمیتونه 11 روز فقط یک لباسو بپوشه !!!!
من الان با استین کوتاه بیام فک کنم گیر بدن دیگه ولی مدرسمون چیزی نمیگفت یعنی مورد تاییده
اگه گیر بدن بعد زنگ بزنن مدرسه مطمئنم تکذیب میکنن اخه این روزا خیلی گازم گرفتن به خاطر دوره المپیاد

kfxray13

New Member
لایک ها
201

عجب بحثی شد این لباس!!
--
امروز آقای قدمگاهی زنگ زد. به سلامتی بخشی از نمره آزمایشگاه من میپره!

لایک ها
2,054

عجب بحثی شد این لباس!!
--
امروز آقای قدمگاهی زنگ زد. به سلامتی بخشی از نمره آزمایشگاه من میپره!
والا ما دغدغمون پارسال این بود نذاریم مهدی با شلوارک بیاد واسه غذا! همین که شلوار بپوشید کافیه سخت نگیرید زیاد:d

M.A.GHarAat

New Member
لایک ها
37

والا ما دغدغمون پارسال این بود نذاریم مهدی با شلوارک بیاد واسه غذا! همین که شلوار بپوشید کافیه سخت نگیرید زیاد:d
"همين كه شلوارو بپوشيد كافيه" :21: :99:

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

در ضمن خطاب به برگزیده های استانی:
میتونیم اشکالاتی که از جزوه داریم هم اینجا مطرح کنیم!

خودم شروع میکنم :
تغییر فاز چیه؟ با شار مغناطیسی رابطه ای داره؟ آخه علامتش دلتا فی بود ...

kfxray13

New Member
لایک ها
201

در ضمن خطاب به برگزیده های استانی:
میتونیم اشکالاتی که از جزوه داریم هم اینجا مطرح کنیم!

خودم شروع میکنم :
تغییر فاز چیه؟ با شار مغناطیسی رابطه ای داره؟ آخه علامتش دلتا فی بود ...

خخخخ - هر گردی که گردو نیست!!
به نظرت تغییر فاز یه خورده همونی نیست که حالت ماده تغییر کنه؟! درباره فاز که تو شیمی 3 فصل 3 یه چیزایی نوشته.

---
من هستم! البته تا دوشنبه. بعدش نیستم. پسورد ایریسکم رو نمیدونم چیه. همینجوری فقط با همین کامپیوتر میاد بالا. پس توی دوره نمیتونم وارد ایریسک شم!!! اقدام هم کردم که پسوردمو میل بده یا یه میلی بده که پسورد تغییر بدم , اما هیچ ایمیلی نمیده. احتمالن یه مشکلایی داره ایریسک. مثلن دو روزه یه نفر درخواست دوستی داده. من رد میکنم. ایریسک نمی پذیره! هی باز میگه فلانی درخواست دوستی داره...

---
امیدوارم سه روز اول شبیه سازی نداشته باشیم. تا همون نمره ازمایشگاه بره فقط! وگرنه تا اخر دوره چوبشو میخورم که سه روز اول حضور نداشتم!

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

نه جدی میگی؟ واقعا چرا به فکر خودم نرسیده بود تغییر فاز اونه؟؟؟
خوب عزیز من تغییر فازی که توی جزوه ماست و من در موردش صحبت میکنم مربوط به موجه ظاهرا! اصلا مربوط به ماده نیست که بگیم فاز جامد و ...
اون شار هم تیری در تاریکی بود! :)

لایک ها
181

سلام!
نه فک کنم علاوه بر تغییر حالت ماده،تغییر چینش هاشونم منظور باشه. مثله آهن که در یه دمایی از bcc به fcc تغییر میکنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

....
بزارید یکم دقیق تر بگم!
ص 11 جزوه:
این امر موجب اختلاف فاز بین دو اشعه می شود که از فرمول زیر تعیین می گردد:
حالا فرمولش مهم نیست :)
ولی تا اونجا که من برداشت میکنم از جزوه این اختلاف فاز به اشعه ها مربوطه و با ماده سروکاری نداره!
درست میگم؟

saranini

Active Member
لایک ها
154

من واقعا نمیدونم چجوری جزوه رو بخونم البته میدونم زیاد نیس ولی میرم سراغ خوندنش عذاب وجدان میگیرم !!!! چون همینجوری از درسای خودم عقب هستم!!! خیلی با مقالات فرق داره؟! اصن نخونیمش مهمه؟؟ ما که گروه بندی هم نیستیم احتمالا!!!

kfxray13

New Member
لایک ها
201

....
بزارید یکم دقیق تر بگم!
ص 11 جزوه:
این امر موجب اختلاف فاز بین دو اشعه می شود که از فرمول زیر تعیین می گردد:
حالا فرمولش مهم نیست :)
ولی تا اونجا که من برداشت میکنم از جزوه این اختلاف فاز به اشعه ها مربوطه و با ماده سروکاری نداره!
درست میگم؟
خوب شد ادرسو دادی.
احتمالن ینی تغییر فرکانس نور یا اون پرتو الکترومغناطیسی.
چون داشتیم که اگه پرتوها غیر هم فاز باشن , ینی فرکانسشون متفاوته. (توی dls دوره 4م داشتیم)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من هم فک میکردم جزوه دوره اصن اموزشی نیست. البته بهتر دیدم نظری دراین باره ندم!!
روش کار و کاربردها و مزایا و معایب هر دستگاه رو بخونین. به حفظیات دیگه و نامفهومی های دیگه توجه نکنین. البته اگه چیز مهمی بود , اونجا از اساتید بپرسید.

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

من واقعا نمیدونم چجوری جزوه رو بخونم البته میدونم زیاد نیس ولی میرم سراغ خوندنش عذاب وجدان میگیرم !!!! چون همینجوری از درسای خودم عقب هستم!!! خیلی با مقالات فرق داره؟! اصن نخونیمش مهمه؟؟ ما که گروه بندی هم نیستیم احتمالا!!!
ببینید جزوه 48 صفحست! که البته همش متن نیست!
شما اگر شبی 7 صفحه بخونید تا جمعه تموم میشه که البته پیشنهاد من اینه که بیشتر بخونید که دقیقه ی 90 تموم نشه!
و حالا اگرم فرض کنیم شبی 10 صفحه بخونید نیم ساعت وقت میگیره تا 45 دقیقه!
حالا وارد بخش محاسبات ایده آل میشیم :)
روز 24 ساعته ، 8 ساعت خواب به طور معمول لازمه! میمونه 16 ساعت!
شما اگر تابستون روزی شش ساعت هم بخونید (که انصافا کم نیست، حداقل از دید من!)) بازم 10 ساعت دیگه براتون میمونه ... حالا از این 10 ساعت 45 دقیقشو نانو بخونید! تموم میشه!
حتی غیر ایده آل هم حساب کنیم حداقل دو ساعت وقت آزاد در روز میمونه! :)
مگر اینکه تابستون مدرسه برید که قضایا کمی فرق میکنه ولی باز هم میشه!
و نکته ی دیگه اینه که مثلا 7 صفحه ی اولش کلیاتی هست که بلدید، بعدش ایکس آر دی هست که معمولا تو دوره های آمادگی برای مرحله اول تدریس میشه و توی مرحله اول هم ازش سوال میاد. بقیشم نمیدونم! :) ولی در اکثر بخش هاشو یک پیش زمینه ای در اون دارید!
و در نهایت به خودتون تلقین نکنید که تموم نمیشه! استرس هم نداشته باشید! اگر واقعا هم نتونستید بخونید حداقل بخش الکتروریسی رو یک مرور سطحی بکنید که توی دوره گیج نشید!

خوب شد ادرسو دادی.
احتمالن ینی تغییر فرکانس نور یا اون پرتو الکترومغناطیسی.
چون داشتیم که اگه پرتوها غیر هم فاز باشن , ینی فرکانسشون متفاوته. (توی dls دوره 4م داشتیم)

من هم فک میکردم جزوه دوره اصن اموزشی نیست. البته بهتر دیدم نظری دراین باره ندم!!
روش کار و کاربردها و مزایا و معایب هر دستگاه رو بخونین. به حفظیات دیگه و نامفهومی های دیگه توجه نکنین. البته اگه چیز مهمی بود , اونجا از اساتید بپرسید.
به نظرم با فرکانس نسبت داره ولی خودش نیست آخه فرکانس در فرمولش هست، و علاوه بر اون فرکانس اشعه ها تغییری نمیکنه چون هر دو ایکس اند و پراکندگی رایلی رخ میده. بهتره تو دوره تعریف دقیقشو از خودشون بپرسم!

بالا