peyman shimi

New Member
لایک ها
226
سلام به شما دوستان عزیز میخواستم اگه منبع جالب و خوبی برای آموزش زیست سال دوم میشناسید بهم معرفی کنید ممنون میشم

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532
پاسخ : بهترین منبع آموزش زیست 1(سال دوم)

سلام برهمگی
بعداز کاوشگری های فراوان در صحبت های دانش آموزهای عکسی(یعنی همون رتبه;)‏ )به این نتیجه رسیدم که بهترین منبع مطالعاتی زیست به شرح زیر است:
۱‏)کتاب درسی
۲‏)کتاب درسی
۳‏)کتاب درسی
۴‏)‏....ای بابا؛حالاکوتا۴؟؟؟؟؟
#####
شوخی نمیکنم؛ولی حرف مشترک خیلی هاشون همینه
امابرای پرکردن جای۴؛شمامیتونیدزحمت بکشیدیه روزصبح یاعصربرید یه کتاب فروشی؛یه ۲ساعت وقت بذارید؛وتوی کتابهای موجوددربازاربگردید واون چیزی که دوست داریدبخرید
راستش من سال دوم که بودم تابستون هیچ کتابی تهیه نکردم؛وتوی کلاس زیست هم درصدهام اکثرا۱۰۰بود؛اماواسه مهرزنگ زدم به یکی ازپزشک های فامیل بهم گفت *خیلی سبز*
من هم خریدم وانصافاهم راضی بودم وهستم که هنوزهم میخرم؛مخصوصادومش که افتضاح پربااااااره
اماتازه بعد۲سال فهمیدم که کارکردن بایه کتاب تست باعث میشه شماخط فکری مطابق بااون کتاب پیداکنید ومتاسفانه بعدمدتی شمافقط میتونید به تست هایی جواب بدید که مطابق باخط فکری شماباشه
واسه همین تاکیدکردم که حتماکتاب روبخونید
نه...نخونید.....بخورید!‏
یعنی سه باراولی که معلمتون میخواد ازیه مبحثی امتحان بگیره کتاب روبخونید و برای دفعه ی چهارم روبه سوی کتاب تست بیارید
‏*****‏
من خودم با کتاب خیلی سبز راحت بودم
انتشارات خانه زیست شناسی هم خوبه؛اماتست هاش به قدرت خیلی سبزنیست
۸۰۰۰تست گاج هم خوبه؛البته من سال سومش روداشتم و دوم روندیدم
زیست همگامان-قلم چی هم تعریفش روشنیدم امابازهم میگم؛خودم ندیدم
موفق وسلامت باشید
باتشکر:)

z.b.p

New Member
لایک ها
54

کتاب خیلی سبز عالیه حتما بخونش جالبه .کتاب های قلم چی هم بد نیستن ولی خیلی سبز خیلی بهتره

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

به ترتیب اولویت میگم! از اینا که میگم حداقل 1 فصلشو از هر کدومشون خوندم!
1- خیلی سبز
2- خانه زیست شناسی(گربه)
3- همگامان (مشترک با قلمچی)

تعریف 8000 تست هم شنیدم ولی این 3 تا در اولویت هستند!

لایک ها
53

بهترین و خلاصه ترین منبع مطمئنا همون کتاب وزارتیه....اگه میخواین حواشیو نکته های ریزو نکته های ترکیبی رو بخونین خیلی سبز .البت بیشتر تستی توضیح داده.اگه میخواین در مباحثی که کتاب گنگ توضیح داده تسلط پیدا کنین من به شخصه کمپبل رو توصیه میکنم چون منبع اصلی تالیف وزارتی هاست.

khafanhelli

New Member
لایک ها
9

همش درست بود غیر از خیلی سبز!:)نکته های ترکیبی خیلی سبز خیلی ضعیفن .بهتره واسه ترکیبی ها از مطالعه ی وزارتی و خلاصه نویسی استفاده بشه.

nilan

New Member
لایک ها
5

سلام بهترین منبع های زیست شناسی که خودم هم ازشون استفاده میکنم کتاب جامع کنکور زیست شناسی (کتاب گربه) و گاج مشکیه که البته من کنکور جامع رو از سال دوم دارم تا پیش دانشگاهی تو میتونی فقط سال دومشو بگیری تستای خیلی جالبی داره به شرطی که کتابو خوب فهمیده باشی:25::25::25::25:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام بهترین منبع های زیست شناسی که خودم هم ازشون استفاده میکنم کتاب جامع کنکور زیست شناسی (کتاب گربه) و گاج مشکیه که البته من کنکور جامع رو از سال دوم دارم تا پیش دانشگاهی تو میتونی فقط سال دومشو بگیری تستای خیلی جالبی داره به شرطی که کتابو خوب فهمیده باشی:25::25::25::25:

بالا