tanaz19

New Member
لایک ها
358
سلام ملت!
بهترین کتابی که خوندین (توی هر زمینه ای) چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
شازده کوچولو بهترین کتابی بود که من خوندم... تا یکی دو هفته با شازده کوچولو زندگی میکردم!
...اثر آنتوان دو سنت اگزوپری

آخرین ویرایش توسط مدیر

Achilles

New Member
لایک ها
208
پاسخ : بهترین کتابی که خوندی چی بوده؟؟؟

کیمیاگر (پائولو کوئیلو)
شازده کوچولو ( آنتوان دوسنت اگزوپری)
+ آثار تولستوی
+خاطرات یک مغ ( زیارت )( پائولو کوئیلو)

آخرین ویرایش توسط مدیر

b_delshad

New Member
لایک ها
142

بخش هفتخوان رستم شاهنامه اثر فردوسی

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

کتاب هایی که خوشم اومده باشه زیادن ...
ولی کتابی که واقعا باهاش زندگی کردم مجموعه 15 جلدی دلتورا و مجموعه سرزمین اشباح دارن شان :105::105: یادش بخیییر!!!!! :224:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Notron

New Member
لایک ها
48

كتاب اين شعر ها ادامه باران است اثر اسماعيل محمد پور
كتاب هاي خانم عرفان نظر اهاري

90h92

New Member
لایک ها
248

سلللللام.
من سری کتابای شرلوک هولمز رو خیلی دوس دارم:196:

zkchem

New Member
لایک ها
40

فاطمه فاطمه است و كوير از دكتر شريعتي خيلي خوب بود.اين يكيم كتاب نيست ولي عاليه دستنوشته هاي شهيد چمران

crazyboy

New Member
لایک ها
539

من دو تا سری از کتاب های دارن شان رو خوندم ! خیلی باحال بودن !
یکیش حماسه دارن شان یا همون قصه‌های سرزمین اشباح بود که 12 تا جلد بود .
اون یکی دیگش هم دیموناتا بود که 10 تا جلد بود .
سرگذشت آقای کرپسلی هم یک چند روزی هست که میخونم .

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

من دو تا سری از کتاب های دارن شان رو خوندم ! خیلی باحال بودن !
یکیش حماسه دارن شان یا همون قصه‌های سرزمین اشباح بود که 12 تا جلد بود .
اون یکی دیگش هم دیموناتا بود که 10 تا جلد بود .
سرگذشت آقای کرپسلی هم یک چند روزی هست که میخونم .
بله.واقعا!!!! خصوصا جلد اول همین سرزمین اشباح خیلی منو به خودش جذب کرد ...خیلی چیزا هم یادم داد...... مث اینکه مجموعه نبرد با شیاطین هم دارن شان نوشته ولی وقت کجاس!!!! :29:

لایک ها
282

وای شازده کوچولو 2 صفحه اولشو که خوندم کوفتمش تو دیوار چه نویسنده خل و چلی داشته واقعا نمی دونم چرا انقدر ملت دوسش دارن

دارن شان و هری پاترو دوستم تو سرویس می خوند منم گرفتم یه 1 فصلشونو خوندم ازون روز هر موقه میمدم تو سرویس 4 تا فحش به دوستم میدادم

از بچگی از کتاب خوندن بدم میومد چون از نگاه کردن به یه صفحه و در خیال رفتن بدم میومده این کتابا بیشتر آدم میبرن به خیال تا به فکر وادار کنن واسه همین بدم میاد خوب آدم میره فیلم میبینه یا یه xbox چیزی میزنه

بهترین کتاب بعد از قرآن که خوندم مبتکران 3 راهنمایی سیامک قادر و حسین انصار خیلی اهاش حال کردم تقریبا همشم حل کردم

tanaz19

New Member
لایک ها
358

وای شازده کوچولو 2 صفحه اولشو که خوندم کوفتمش تو دیوار چه نویسنده خل و چلی داشته واقعا نمی دونم چرا انقدر ملت دوسش دارن

دارن شان و هری پاترو دوستم تو سرویس می خوند منم گرفتم یه 1 فصلشونو خوندم ازون روز هر موقه میمدم تو سرویس 4 تا فحش به دوستم میدادم

از بچگی از کتاب خوندن بدم میومد چون از نگاه کردن به یه صفحه و در خیال رفتن بدم میومده این کتابا بیشتر آدم میبرن به خیال تا به فکر وادار کنن واسه همین بدم میاد خوب آدم میره فیلم میبینه یا یه xbox چیزی میزنه

بهترین کتاب بعد از قرآن که خوندم مبتکران 3 راهنمایی سیامک قادر و حسین انصار خیلی اهاش حال کردم تقریبا همشم حل کردم
هر کسی نظری داره.........اما وقتی شما میبینی ک این همه آدم شازده کوچولو رو دوست دارن و تو کفشن! باید از خودت بپرسی " واقعا چرا من اینو انقدر دوسش ندارم " یا اون کتاب دیگرو ک بچه ها ازش تعریف میکنن (من نخوندمش و نمیتونم چیزی بگم)
با خط دوم مخالفم .. . خوندن کتاب خوب خیلی وقتا باعث تغییر مثبت میشه.... آدمایی ک با خوندن ی کتاب راه ورسمشون و طرز فکرشون عوض شده و متحول شدن کم نیستن..

crazyboy

New Member
لایک ها
539

هر کسی نظری داره.........اما وقتی شما میبینی ک این همه آدم شازده کوچولو رو دوست دارن و تو کفشن! باید از خودت بپرسی " واقعا چرا من اینو انقدر دوسش ندارم " یا اون کتاب دیگرو ک بچه ها ازش تعریف میکنن (من نخوندمش و نمیتونم چیزی بگم)
با خط دوم مخالفم .. . خوندن کتاب خوب خیلی وقتا باعث تغییر مثبت میشه.... آدمایی ک با خوندن ی کتاب راه ورسمشون و طرز فکرشون عوض شده و متحول شدن کم نیستن..
آره واقعا !
من وقتی سرزمین اشباح رو خوندم تا یک هفته تلاش میکردم جادو بکنم :4:
البته 10 , 11 سالم بود :73:

لایک ها
282

اولا اکثر الناس لا یعقلون
دوما من نظرم گفتم کاریم ندارم کی خوشش میاد یا نه به نظر من کتابای چرتین
سوما من تا حالا ندیدم کسی با کتاب دارن شان و هری پاتر به سعادت برسه اگه این طوری فکر می کنی که واست متاسفم
چهارما "خوندن کتاب خوب خیلی وقتا باعث تغییر مثبت میشه" بر منکرش لعنت من گفتم از کتاب خوندن بدم میاد و این نظر شخصی منه و کتابای رمان داستان این جفنگیات رو نمی تونم نگاهشون کنم من فقط از کتابای ریاضی خوشم میاد چون سوالو یا قضیه رو می خونی یهو 10 صفحه میری جلو چون خودت شروع به کشف کردن می کنی این واسه من جالبه نه این که حروف رو دنبال کنم تا چیزی به ذهنم تحمیل بشه

crazyboy

New Member
لایک ها
539

سوما من تا حالا ندیدم کسی با کتاب دارن شان و هری پاتر به سعادت برسه اگه این طوری فکر می کنی که واست متاسفم
چهارما "خوندن کتاب خوب خیلی وقتا باعث تغییر مثبت میشه" بر منکرش لعنت من گفتم از کتاب خوندن بدم میاد و این نظر شخصی منه و کتابای رمان داستان این جفنگیات رو نمی تونم نگاهشون کنم من فقط از کتابای ریاضی خوشم میاد چون سوالو یا قضیه رو می خونی یهو 10 صفحه میری جلو چون خودت شروع به کشف کردن می کنی این واسه من جالبه نه این که حروف رو دنبال کنم تا چیزی به ذهنم تحمیل بشه
این برای جمله اولت که فکر میکنی جزو اقل هستی : آن‌كس كه نداند و نداند كه نداند... در جهلِ مُركب اَبَدالدّهر بماند
اینم بگم که باید عقیدتو شستشو بدی ! خیلی تعصبی هستی !
در ضمن اینم پاسخ بده : کسانی که زیاد فکر میکنن احمق میشن یا کسانی که احمقند زیاد فکر میکنن ؟

tanaz19

New Member
لایک ها
358

خود من هم زیاد طرفدار این کتابا نیستم..من بحثم سر شازده کوچولو ه .. چون تعصب خاصی روز این کتاب دارم! با این ک ی داستانه اونم ب زبون ساده و یکمی بچه گونه اما خیلی چیزا رو ب من یاد داد... .متوجه خیلی از نقصام شدم...
اون درک و احساسی رو ک از خوندن ی کتاب بدست میاری کسی بهت تحمیلش نمیکنه ... این برداشت تو از اون کتابه ...

tanaz19

New Member
لایک ها
358

من قصد توهین ب کسی رو ندارم... فقط داریم راجع ب عقایدمون بحث میکنیم و ازشون دفاع میکنیم... یا درست یا غلط.....
هر کسی نظری داره و باید ب نظر هر کس احترام گذاشت

لایک ها
282

خود من هم زیاد طرفدار این کتابا نیستم..من بحثم سر شازده کوچولو ه .. چون تعصب خاصی روز این کتاب دارم! با این ک ی داستانه اونم ب زبون ساده و یکمی بچه گونه اما خیلی چیزا رو ب من یاد داد... .متوجه خیلی از نقصام شدم...
اون درک و احساسی رو ک از خوندن ی کتاب بدست میاری کسی بهت تحمیلش نمیکنه ... این برداشت تو از اون کتابه ...
من نظرم گفتم من از کتابی که تو خوشت میاد خوشم نمیاد همین حالا هر چی که می خواد باشه به هر حال جزو آثار بزرگه ادبی در سطح جهانه بعدشم کتاب با یه هدفی نوشته میشه من کاری با برداشت های متفاوت ندارم با اونی کار دارم که نویسنده پدر خودشو در میاره تا قلم تو جوهر بزنه و اینا رو بنویسه

به هر حال موفق باشید

بالا