تفاوت های مرحله ی اول با مرحله ی دوم از لحاظ علمی

لایک ها
2
سلام. بچه ها :) اول از همه چی، وقتتون بخیر :)
من خودم امسال می رم سال دوم. مطالعه ی منابع رو هم می خوام از اول مهر امسال شروع کنم. یه عده سوالاتی دارم که ذهنم رو مشغول کرده و فکر می کنم که همین سوالات دغدغه ی فکری خیلی ها هست. مثلا اینکه:
1- شنیدم می گن که مرحله ی اول خیلی آسونتر از مرحله ی دومه. مرحله ی دوم بیشتر بر پایه ی محاسبات ریاضی و غیره است که یه سال دومی نمی تونه از عهده اش بیاد. این واقعا درسته؟
2- می شه در مورد تفاوت های مرحله ی اول و دوم بگین؟ یعنی امکان داره که یه نفر مرحله اول قبول بشه ولی سطح سوالات اونقدر بالا بره که مرحله ی دوم قبول نشه؟
3- شانس دانش آموزانی که در مدارس دولتی می خونن و کلاس اینا نمی رن و فقط خودشون نمونه سوالات گذشته و منابع رو مطالعه می کنن، برا قبولی مرحله ی اول چقدره؟

دوستانی که آگاهی کافی دارن، لطفا راهنمایی کنن. خیلی خیلی ممنون.

موفق باشید :)

pardis#

New Member
لایک ها
12
پاسخ : تفاوت های مرحله ی اول با مرحله ی دوم از لحاظ علمی

خب باید سوالای مرحله ی دوم سختر باشه ولی ربطی به سال دومی بودن نداره چون کتابا یکین بستگی به مطالعت داره . همین امسال چن نفر دوم بودن که مرحله دوم قبول شدن

و یکی از دلایلی که تعداد قبولی سوم ها بیشتره اینه که اونا از دوم شروع کردن و تو دوم قبول نشدن ولی به خوندن ادامه دادن و تو سوم قبول شدن

biochrist

New Member
لایک ها
80

در مورد سوال سومت باید بگم که واقعا مدرسه ی دولتی و غیره توی این مساله خیلی تاثیر نداره.هر کس امکان قبولیش به تلاشش بستگی داره:166:

لایک ها
2

در مورد سوال سومت باید بگم که واقعا مدرسه ی دولتی و غیره توی این مساله خیلی تاثیر نداره.هر کس امکان قبولیش به تلاشش بستگی داره:166:
خیلی ممنون عزیز. موفق باشی :)

بالا