banii

New Member
لایک ها
0
سلام ببخشید میخواستم ببینم کسی از شما اهل خلاصه نویسی هست؟ کمپل رو خلاصه کرده یا نه؟ ممنون میشم بگید

J.Karimi

Active Member
لایک ها
115
پاسخ : خلاصه کمپل

يكي ار بچه هاي مدرسمون يه خلاصه اي از كمپل داشت (اونم دست نويس از يه نفر ديگه) طرف مي گفت (البته اگه شما هم براي المپياد مي خوايد)بهترين چيز خود كتاب نه يه جزوه ازش چون تو يه جزوه به خصوص وقتي از يه نفر ديگه باشه خيلي از مفاهيم مبسوط بيان نشده و خيلي چيز ها هم اصلا گفته نشده پس اگه واسه المپياد مي خواهيد فك كنم دنبال كتاب باشيد بيشتر به نفعتون خواهد بود!!!

bloodborne

New Member
لایک ها
215

خلاصه کمبیل رو ندارم ولی سولومون رو خودم نوشتم بعد خودم به زبان اصلی ترجمه اش کردم.

banii

New Member
لایک ها
0

میتونی برام بفرستی؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215

ببین حالا چی میشه چون الان دست یکی از دوستام قراره آخرای مرداد بیارتش ببینم اگه داد می فرستم برات (سه ماهه 60000 تومان)

farzam

Active Member
لایک ها
149

ببین حالا چی میشه چون الان دست یکی از دوستام قراره آخرای مرداد بیارتش ببینم اگه داد می فرستم برات (سه ماهه 60000 تومان)
یعنی هر ماه باید طرف 60 هزار بده؟؟
یعنی چی/؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215

سه ماه میدم دست 60000 تومان می گیرم.

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام ببخشید میخواستم ببینم کسی از شما اهل خلاصه نویسی هست؟ کمپل رو خلاصه کرده یا نه؟ ممنون میشم بگید
سلام دوست من،اینکارو نکن واقعا اشتباهه!:185:
شما هنوز دومی و اصلا اینکار نه علمیه نه عقلی!
اگه میخوای یه بیولوژی کم حجم بخونی(که بهت بگم با عرض شرمندگی تو المپیاد حرفی برای گفتن نخواهی داشت)برو کتاب زیست کانادا یا انگلیس تکاج(مال انتشارات قلمچیه تو اینترنت سرچ کنی پیدا میشه)رو بخون مال دوره پرینستون رو هم داره!خلاصه نویسی یعنی اینکه شما مطلبی رو کامل بخونی و ازش خلاصه برداری کنی که بایک نگاه همش یادت بیاد!خلاصه نویسی دیگران اولا «خلاصه»است و فایده ای نخواهد داشت دوما دیگران خوندن و شاید نکاتی که بقیه براشون سخته برای شما راحت باشه و بالعکس!شما با نویسنده خلاصه یکسان نیستید!بشین همون کتابای درسی و کمپبل و بقیه منابع رو(باتوجه به سطحت)بخون و دنبال حاشیه نباش!این فکررو حتما کسی بهت القا کرده اما زمان تو ازدست نده!خیلیامون حسرت این روزای تورو داریم که برگردیم و کارمونو درست تر انجام بدیم،موفق باشید یاعلی

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

دوست وبرادر بزرگمون M.Banparvar واقعا راست میگن
خیلیامون حسرت این روزای تورو داریم که برگردیم و کارمونو درست تر انجام بدیم:چه جمله ای!!!!!الحق که راست میگه
به شخصه بهتون توصیه میکنم هرچه سریعتر برید سراغ کمپبل 2014 یا همون ادیشن 10 که ترجمه نشده اوایل یه کم سخت خواهد بود اما بعدش راه میفتین

E.coli

New Member
لایک ها
211

یادمه داشتم با فغانی (شهریار)ح میزدم اون زمونا، رفتم پیشش، اون منابعی رو که خونده بودم و بهش گفتم ، گفت اینا رو بیخیال بگو بینم،کمپبل ادیشن تازه شو خوندی، اگه نخوندی یعنی در وافع هیچی نخوندی !!!!
بروبچ کمپبل رو جدی بگیرین :)

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

یادمه داشتم با فغانی (شهریار)ح میزدم اون زمونا، رفتم پیشش، اون منابعی رو که خونده بودم و بهش گفتم ، گفت اینا رو بیخیال بگو بینم،کمپبل ادیشن تازه شو خوندی، اگه نخوندی یعنی در وافع هیچی نخوندی !!!!
بروبچ کمپبل رو جدی بگیرین :)
دقیقا واسه همینه که منم همیشه میگم فقط کمپبل 2014

farzam

Active Member
لایک ها
149

سه ماه میدم دست 60000 تومان می گیرم.
بعد یک چیز جالب:
کتاب برن و لوی 50 هزار تومن هست اونوقت شما جزوه ی کمپبل رو میدی 60 هزار؟؟؟؟؟؟/؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

دوست وبرادر بزرگمون M.Banparvar واقعا راست میگن
خیلیامون حسرت این روزای تورو داریم که برگردیم و کارمونو درست تر انجام بدیم:چه جمله ای!!!!!الحق که راست میگه
به شخصه بهتون توصیه میکنم هرچه سریعتر برید سراغ کمپبل 2014 یا همون ادیشن 10 که ترجمه نشده اوایل یه کم سخت خواهد بود اما بعدش راه میفتین
نسبت به ویرایش قبلی خیلی تغییر کرده؟؟؟؟

bloodborne

New Member
لایک ها
215

/اشتباه نکنید جزوه سولومون هست و چون خود سولومونها 120000 هست.

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بعد یک چیز جالب:
کتاب برن و لوی 50 هزار تومن هست اونوقت شما جزوه ی کمپبل رو میدی 60 هزار؟؟؟؟؟؟/؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نسبت به ویرایش قبلی خیلی تغییر کرده؟؟؟؟
بعضی جاها تغییراتش متوسط به بالا بوده وبعضی جاها تغییراتش کمتر
درکل تغییر خیلی زیادی نکرده اما تغییراتی که داده شده به نظرمن خیلی خوب بوده ومی ارزه که خوندش

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام شرمنده اینترنتم جواب نمیده نقل قول کنم جناب اسدی مطمئنین کسیکه شاید زبانش بقدر شما خوب نیست وقت داره که کمپبل تکست بخونه؟!ضروریه؟!

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

سلام شرمنده اینترنتم جواب نمیده نقل قول کنم جناب اسدی مطمئنین کسیکه شاید زبانش بقدر شما خوب نیست وقت داره که کمپبل تکست بخونه؟!ضروریه؟!
نمیشه گفت که ضروریه شایدهم باشه
اما اگه کسی وقت نداره میتونه فقط قسمت هایی که تغییر کرده رو بخونه
خصوصا صفحاتی جدید با زمینه رنگ سیاه بهش اضافه شده تحت عنوان Make connection که میشه گفت همون زیست ترکیبی خودمونه درضمن کادرهای جدیدی هم داره فک میکنم تحت عنوان Scientific Skills Exercise که توهمین یکی ازاین کادرها مربع کای رو گفته وشک ندارم سوالی که امسال کمیته آورد به همین دلیل بوده باشه که مبادا در ibo بیاد

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

خصوصا صفحاتی جدید با زمینه رنگ سیاه بهش اضافه شده تحت عنوان Make connection که میشه گفت همون زیست ترکیبی خودمونه درضمن کادرهای جدیدی هم داره فک میکنم تحت عنوان Scientific Skills Exercise که توهمین یکی ازاین کادرها مربع کای رو گفته وشک ندارم سوالی که امسال کمیته آورد به همین دلیل بوده باشه که مبادا در ibo بیاد
إ جالبه من اینارو نمیدونستم!!!مشتاق شدم بخونم!:204:

farzam

Active Member
لایک ها
149

به نظرت کی تو ایران ترجمه میشه؟؟
تا قبل مرحله 1(یا 2)ترجمه میشه؟
لینکش را دارید؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

به نظرت کی تو ایران ترجمه میشه؟؟
تا قبل مرحله 1(یا 2)ترجمه میشه؟
لینکش را دارید؟؟
فکر نمیکنم به این زودی ها ترجمه بشه چراکه خانه زیست درحال حاضر بیولوژی لایف را دردست ترجمه دارد(شایدهم ترجمه اش تموم شده باشه در دست چاپ باشه)
برو سراغ زبان اصلی اش
متاسفانه لینکش را ندارم اما پیدا میشه

لایک ها
5

من امسال سوم راهنماییم
و دارم با کمپبل کارمو شروع میکنم
خوووووووووبه؟

بالا