خواب یا بیداری؟؟؟؟؟

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062
پاسخ : خواب یا بیداری؟؟؟؟؟

همان طور كه بيدار بودن براي انجام امور زندگي و كلا زندگي كردن ضروري هست، خواب هم براي تجديد نيرو لازم و ضروري هست.
مسلما ان روز به دنبال تكه كاغذي براي نوشتن وصيت نامه ام مي گردم چون بعد از چند روز خواهيم مرد.

No_name

New Member
لایک ها
141

دوستان اگه یه روز برسه که بگن دیگه قرار نیست کسی بخوابه چه عکس العملی نشون میدید؟؟؟؟

يه تيغ بر مي دارم و.. بدرود :4:

اصلا كلِ وجودِ من با خواب كه معنا پيدا مي كنه :21:

aph007

New Member
لایک ها
0

خوشحال ميشم. چون وقت بيشتری برای کارهای ديگه پيدا ميکنم.
البته به شرطی که خواب هم لازم نباشه !

fatimaj

New Member
لایک ها
123

سرمو میکوبم تو دیوار.
اصن من صبح بیدار میشم که ظهرش بخوابم. والا!:188:

Wizard

Moderator
لایک ها
1,253

به نام خداوند دانا و توانا

خوب اینکه بگید کسی قرار نیست دیگه بخوابه به نظرم اتفاق چندان خاصی نمی افته جز اینکه شاید اشخاص 1 یا 2 ساعت تو برنامه ی 24 ساعتشون

برای تخلیه ذهنشون از اون چیزی که در بقیه ساعات می افته قرار می دادن،(( مثل ورزش کردن یا نقاشی کردن یا نوشتن یا ...))

ولی اینکه من خیلی دوست داشتم یک وضعیتی بشه که همه مثلا خواب باشن و من بیدار باشم. یک سکوت نرم،انگار هیچ ذهنی بجز ذهن شما

تو دور و ورتون کار نمی کنه، اصلا همین که تو همچین وضعیتی باشم انگار دارم پرواز می کنم. و فراتر از تمام فکر های روزانه قدم برمی دارم

وقتی که بقیه سکوت کنند. اونوقت تازه می تونم صدای خودم رو بشنوم، و تازه بفهمم که کیم و چقدر توانایی دارم و اصلا چگونه موجودی هستم

فراتر از تمام اون چیزهایی که برام ساختن، پرواز می کنم

اصلا یه فازی می ده، تازه می فهمی دنیا چه خبره، دیگه هیچ مغازه ای، فروشگاهی ، هیچ دزدی و هیچ پلیسی نیست. می فهمی که دنیا وسیع

تر از اون چیزی که انسان ها برای همدیگه تعریف می کنند. دنیا رو خودم می بینم، نه از پنجره ی رنگی اشخاص

1=1+1

New Member
لایک ها
13

به نام خداوند دانا و توانا

خوب اینکه بگید کسی قرار نیست دیگه بخوابه به نظرم اتفاق چندان خاصی نمی افته جز اینکه شاید اشخاص 1 یا 2 ساعت تو برنامه ی 24 ساعتشون

برای تخلیه ذهنشون از اون چیزی که در بقیه ساعات می افته قرار می دادن،(( مثل ورزش کردن یا نقاشی کردن یا نوشتن یا ...))

ولی اینکه من خیلی دوست داشتم یک وضعیتی بشه که همه مثلا خواب باشن و من بیدار باشم. یک سکوت نرم،انگار هیچ ذهنی بجز ذهن شما

تو دور و ورتون کار نمی کنه، اصلا همین که تو همچین وضعیتی باشم انگار دارم پرواز می کنم. و فراتر از تمام فکر های روزانه قدم برمی دارم

وقتی که بقیه سکوت کنند. اونوقت تازه می تونم صدای خودم رو بشنوم، و تازه بفهمم که کیم و چقدر توانایی دارم و اصلا چگونه موجودی هستم

فراتر از تمام اون چیزهایی که برام ساختن، پرواز می کنم

اصلا یه فازی می ده، تازه می فهمی دنیا چه خبره، دیگه هیچ مغازه ای، فروشگاهی ، هیچ دزدی و هیچ پلیسی نیست. می فهمی که دنیا وسیع

تر از اون چیزی که انسان ها برای همدیگه تعریف می کنند. دنیا رو خودم می بینم، نه از پنجره ی رنگی اشخاص

ذهنت خلاق و خوبی دارین . احسنت

محمد 628

New Member
لایک ها
42

آدم اعجوبه هم باشه 1 ساعت و نیم خوابو نیاز داره دیگه.بعدشم اگر رفتین بهشت احتمالا بهتون یه همچین حرفی رو میزنن دی

بالا