MHHOSSEIN7

New Member
لایک ها
0
سلام
من کلاس هشتم میرم تو تیزهوشان شهیدمدنی تبریز میخونم
من با درسای مدرسمون طوری تنظیم کردم که امسال فصل های د.عصبی هورمون و غدد درون ریز و خواس و تولید مثل چانداران و یخورده از ژنیتیک با بخش کروموزوم ها برای امسال بخونم. برای تابستان نهم هم قراره سه فصل رو مرور کنم و المپیادی بخونمشون و کیاهان دهم رو هم به همراه اون المپیادی بخونم و البته چندتا از درس های پیش دانشکاهی که باما یکی هستن میخواستم از شما درخواست کنم بهترین منباع رو بکید و میخوام بدونم چطوری باید درس بخونم. با برنامه ای که ریختم قراره ماهی بیست ساعت بخونم و بیشتر از اون به درس لطمه میزنه تا اخر نهم برنامه همینه خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید و بکید چه کار های دیکه ای باید بکنم.

bloodborne

New Member
لایک ها
215
پاسخ : خواندن برای المپیاد زیست شناسی از سال هشتم

ببین تنظیم کردن چیزه بی خودیه بشین کتابای زیست دبیرستان و شیمی 2و3وپیش رو بخون بعد بشین کمپبلتو تموم کن و بعد روی کمپبل تسلط پیدا کن .
اهمیت این تسلط رو موقعی که میری کلاس دهم یعنی الان که من هستم می فهمی
سعی کن یه سری مطالب ریاضی رو هم یادبگیری مثل لگاریتم و ترکیبیات و احتمال و تابع و معادله درجه دوم و...
و تا موقعی که میرسی کلاس دهم فقط کمپبل بخون اون وقت می فهمی چقدر و چقدر از بقیه جلویی!!!!
درباره روند المپیاد هم بگم که مثل سابقه هیچ تغییری نمیکنه

MHHOSSEIN7

New Member
لایک ها
0

خیلی ممنون از راهنماییتون
ببخشید مش
کل من فقط بیوشیمیه یعنی نمیدونم چطور بخونمش و اول باید چه مباخثی از شیمی دبیرستان رو خوب بلد باشیم شما هم کفتید شیمی دبیرستان همشو بخونم
با این همه درس و خوندن المپیاد
کی وقت داره بیاد شیمی سه سالو بخونه
:43:

bloodborne

New Member
لایک ها
215

ببینید مشکل بیوشیمیه شما مگه کل موضوعات رو مطالعه کردید؟
برای شیمی خب شما اصولا باید فصل 3تا 5 شیمی 2 و کل شیمی 3 و فصل 1تا3 شیمی پیش رو بخونید
خب اصولا منم که الان دارم لنینجر می خونم و شیمی دبیرستان رو خوندم سر بعضی جاها گیر میکنم و فهم بیوشیمی کلا مشکله برای برخی افراد تو هر مقطع که باشه چه دبیرستان و چه دانشگاهو...
بعد شما وقتی کمپبل می خونید می رسید به فصل های 14 و 15 که ژنتیک کلاسیکه می فهمید که کمپبل اصلا کامل نیس بعد از این جهت که شما باید یه کتاب ژنتیک کلاسیک جدا بخونید که من کتاب زنیتک کلاسیک رضا شاهنظر رو پیشنهاد میدم برای شما که پایه هستید خوبه،برای مبحث ژنتیک کلاسیک شما باید روی مبحث احتمال و ترکیبیات مسلط باشید.

MHHOSSEIN7

New Member
لایک ها
0

من خودم برای ژنتی
ک تعریف ساسان امیری رو شنیدم

bloodborne

New Member
لایک ها
215

اولا ساسان امینی بعدشم که شما فعلا لازم نیس اونو بخونی همین شاهنظر هم بخوئنی هنر کردی

لایک ها
0
منابع المپ زیست رو از کجا گیر میارین؟ هرجایی پیدا نمیشه. pdf اش رو دانلود می کنین؟

لایک ها
0
روش کلیک می کنم وارد صفحه ی اِرور میشه. و این پیغام رو میده:
Warning: Potential Security Risk Ahead
بعد هم یه عالمه نوشته میاره و در کل نمیاره صفحه موردنظر رو دیگه...:rolleyes:

بالا