TheOverlord

New Member
لایک ها
282
پاسخ : خواندن فکر شما !!

البته دقت كنيد كه اينجا ٩٠ و ٩٩ با بقيه يكي نيستن ! ولي خب اونا هم كه جزو اعدادي كه به دست ميان نيستن!

kodak

New Member
لایک ها
1

من اولین کاری که برای حل این جور سوالات می کنم اینه که یه سرچ تو گوکل میزنم مثلا این شکلی :
mathematics tricks 84 - ( 8 + 4 ) = 72 how it works ?
اونوقت می بینیم این ایده یک کپی پیست ساده از منبع خارجی بوده و همجین نبوغی هم به کار نرفته تو خلقش
تنها زحمت کشیده کشور ها را جای سمبل یا شکل آخری که باید به ذهن سپرد عوض کرده
یک نمومه از نتایج سرچ تو گوگل رو اینجا میزارم : "The Flash Mind Reader" - how it works : ArtLung : Words
نکته خیلی جالب اینه که سایتهای ایرانی چون محتوا ندارن و نمی سازن یک مطلب ساده علمی رو بهش شاخ و برگ میدن و در حد معجزات آسمانی هم می برنش جلو

دوستان توصیه می کنم خوندن زبان رو جدی بگیرید و از منابع سرچ حداکثر استفاده رو ببرید

momo_200

New Member
لایک ها
0

خوب خیلی چرت و پرت هست و ساده شما اعدادی که به دست می اوری 9 -18-27-36-45-54-63-72-81 می شود و تمام این اعداد که گفتم یک کشور هست برای یک مشت ادم بی سواد مثل تو واووو داره

حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322

خوب خیلی چرت و پرت هست و ساده شما اعدادی که به دست می اوری 9 -18-27-36-45-54-63-72-81 می شود و تمام این اعداد که گفتم یک کشور هست برای یک مشت ادم بی سواد مثل تو واووو داره
آقا لطفا آرامش خود را حفظ کنین چرا عصیانین؟!:4: [MENTION=10589]Wizard[/MENTION]

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

من قبلا همچنین آزمایش هایی رو تحلیل کرده بودم و کلا دست آخر میرسه به چندتا انتخاب محدود و یکسان!مطابق فرمایش دوستان

zohre.f

New Member
لایک ها
0

دوستان سلام..من الان این پستو دیدم و رفتم
البته کامنت های دوستان رو نخوندم..ولی خیلی جالبه شما دقت کنید میبینید که همه جوابا مضرب نه هست و همه اعدای که مضرب نه هستن همه اسم یک کشورن و اینکه اینو با یه نگاهم میشه فهمید..این اصلا خوندن فکر نیس که بازی با اعداده

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

دوستان سلام..من الان این پستو دیدم و رفتم
البته کامنت های دوستان رو نخوندم..ولی خیلی جالبه شما دقت کنید میبینید که همه جوابا مضرب نه هست و همه اعدای که مضرب نه هستن همه اسم یک کشورن و اینکه اینو با یه نگاهم میشه فهمید..این اصلا خوندن فکر نیس که بازی با اعداده
خب خوب بود که کامنتای دوستان رو میخوندید :4:

بالا