لایک ها
3,082
در این تاپیک برای شما 3 تا آزمایشگاه مجازی براتون گذاشتم یکی فیزیک و دو تا شیمی امیدوارم به دردتون بخوره

شبیه ساز آزمایشگاه فیزیک Physics Simulations 1.3

نرم‌افزار رایگان Physics Simulations، برنامه‌ کمک آموزشی برای درس فیزیک می باشد. در این برنامه بسیاری از مباحث فیزیک شبیه سازی شده است که می‌تواند برای درک بهتر رویدادهای فیزیکی برای دانش آموزان مقاطع راهنمایی و دبیرستان مورد استفاده قرار گیرد. در شبیه ساز آزمایشگاه فیزیک فیزیکس سیمولیشنز، آزمایش‌هایی پیرامون مباحثی مانند: نور (شکست نور، عدسی و …)، مغناطیس، الکتریسیته ساکن و متحرک و آونگ می باشد.
برخی از مزایای نرم افزار Physics Simulations:

• [*=center]رایگان (Freeware)
    [*=center]حجم کم
    [*=center]قابل استفاده برای دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان
    [*=center]وجود ماشین حساب مهندسی نسبتاً ساده در برنامه برای محاسبات
    [*=center]امکان گرفتن کوئیز (به زبان انگلیسی) از مباحث و نیز ایجاد کوئیز
    [*=center]عدم نیاز به نصب مواردی چون دات نت فریم ورک یا JRE
    [*=center]امکان محاسبه مقدار مورد نظر بر اساس ورودی های دیگر برای هر یک از آزمایش‌ها
    [*=center]وجود تصاویر متحرک برای برخی آزمایش‌ها
    [*=center]قابل نصب بر روی ویندوزهای ۹۵، ۹۸، ME، ۲۰۰۰ و XP

برخی از معایب نرم افزار Physics Simulations:

• [*=center]عدم امکان استفاده از اعداد اعشاری در محاسبات

آخرین ویرایش توسط مدیر

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : دانلود آزمایشگاه مجازی

ممنون خیلی خوب بود. ولی کاشکی قبلش جستجو میکردید.... این تایپیک قبلا بود. اگه شما هم پستتون رو تو همون میذاشتید خیلی خوب میشد :3:

لایک ها
3,082

دانلود Virtual Chemistry Lab v2.0 - نرم افزار انجام آزمایش های شیمی

[h=4]نرم افزار Virtual Chemistry Lab v2.0 | رایگان | 10.5 مگابایت | لینک مستقیم و رپیدشیر[/h]Virtual Chemistry Lab یکی از زیباترین نرم افزارهای آموزشی می باشد که جهت دروس دبیرستان و کالج طراحی گردیده است. توسط این نرم افزار می توان بسیاری از آزمایش های شیمی را بدون امکانات آزمایشگاهی، مخارج و یا خطرات احتمالی انجام داد و مشاهده نتیجه این آزمایشات در غالب موارد به همان جذابیت عملیات واقعی خواهد بود. به محض اجرا نرم افزار کاربر میتواند آزمایشات خود با چند مرحله ساده آغاز نماید : نخست ازمیان انواع ظروف ( بشر ، لوله ، ارلن و … ) یکی را انتخاب و بر روی میز کار مجازی قرار می دهد و سپس با کلیک بر روی لیست مواد موجود در نرم افزار می تواند وزن و یا حجم مورد نیاز از ماده مورد آزمایش را به ظرف مورد نظر اضافه نماید . مرحله بعد در اکثر موارد آغاز واکنش می باشد که با اضافه کردن ماده دوم صورت می گیرد و اگر آزمایش به صورت صحیح طراحی گردیده باشد ( دو ماده قادر به ایجاد واکنش در مجاورت یکدیگر باشند ) نتیجه بلافاصله قابل رویت خواهد بود.
البته این ساده ترین شکل استفاده از نرم افزار فوق میباشد و در مورد کاربرد جامع آن میتوان کتاب کاملی را به رشته تحریر در آورد ولی به طور یقین کاربران علاقمند و کنجکاو با توجه به همین نکته زمان بسیاری را صرف کشف قابلیت های Virtual Chemistry Lab خواهند نمود که هم از نظر دانش شیمی و هم از نظر اطلاعات عمومی در مورد شبیه سازی Simulation برایشان بسیار ارزشمند خواهد بود.

دانلود - 10.5 مگابایت - (لینک مستقیم)
دانلود - 10.5 مگابایت - (لینک کمکی)

[h=5]راهنمای دانلود :[/h]
  • دانلود کلیه فایل ها کاملاً رایگان بوده و قیمت های درج شده صرفاً به منظور آگاهی می باشد.
  • پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGetاستفاده کنید.
  • فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  • چنانچه قادر به دانلود از سرور دانلود مستقیم نیستید و در هنگام دانلود با پیغام خطای 403روبرو می شوید، از لینک های کمکی استفاده کنید.
    ( لینک کمکی چیست؟ لینک کمکی، یک کپی مشابه از فایل است که بر روی یک سایت دیگر جهت دانلود قرار داده می شود و در مواقعی که یک سرور قادر به سرویس دهی نباشد شما می توانید فایل مورد نظر خود را از یک سرور دیگر دانلود نمائید)
  • دانلود فایل ها از لینک کمکی به دلیل امکان حذف سریع از روی سرور مربوطه، با مسئولیت خود کاربر می باشد.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrarو یا مشابه آن استفاده کنید.
  • فایل های بسیار حجیم برای سهولت دریافت به چند بخش تقسیم بندی شده اند. پس از دانلود تمامی بخش ها، همگی را درون یک پوشه قرار داده و اقدام به بازگشایی آنها از اولین فایل نمائید. با Extract نمودن فایل قسمت اول، قسمت های بعدی به صورت خودکار شناخته می شوند و یک به یک از حالت فشرده خارج شده و در نهایت فایل کامل را تشکیل می دهند.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت دانلود یارمی باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. در فایل های بسیار حجیم که به چند بخش تقسیم شده اند دقت کنید در هنگام بازگشایی بر روی کدام یک از قسمت ها پیغام خطای CRC داده می شود سپس برای دانلود مجدد فقط همان قسمتی که خراب دانلود شده است را دانلود نمائید.
  • فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا UltraIso بر روی سی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند.

رمز فایل: دانلود یار

mahen1375

New Member
لایک ها
19

نمیشه تو windows 7 ازش استفاده کرد؟

لایک ها
3,082

]چرا میشه من استفاده کردم برا من 64 بیتیه البته

لایک ها
3,082

اين برنامه هم همانند بقيه محصولات شركت كروكوديل يك نرم افزار شبيه سازي است
كه محيط آزمايشگاهي مجازي را در اختيار شما قرار ميدهد تا آزمايش هاي شيميايي را
انجام دهيد.

با استفاده از اين برنامه مي توانيد تمامي آزمايش هاي مربوط به علم شيمي و مواد
شيميايي را انجام داده و حتي آزمايش هاي خطرناك را در محيط اين نرم افزار، بدون
خطر(!) انجام دهيد.

استفاده از اين برنامه به يادگيري شيمي نيز كمك ميكند.

دانلود اين برنامه به دانشجويان و دانش آموزان پيشنهاد ميشود.

دانلود برنامه كروكوديل شيمي با حجم 18
مگابايت

پسورد: www.greenonline.ir

لایک ها
1,316

این که license میخواد که

shallaleh

New Member
لایک ها
141

چرا من هر چي پسوردشو وارد ميكنم نصب نميشه؟! درسته اون پسورد؟!:7:

لایک ها
3,082

چرا من هر چي پسوردشو وارد ميكنم نصب نميشه؟! درسته اون پسورد؟!:7:
دوست عزیز شما کدوم رو نصب کردین؟؟؟

لایک ها
3,082

این که license میخواد که

سلام بر شما

یک سوال داشتم شما کدومو دانلود کردین؟؟/

الان من چک می کنم و اگر کدی ازش موجود بود در همین تاپیک ارسال خواهم کرد.

shallaleh

New Member
لایک ها
141
لایک ها
3,082

اين Virtual Chemistry Lab رو نصب كردم!
اون سالمه لطفا در هنگام زدن رمز به موارد زیر توجه کنین:
1. رمز رو کپی نکنین و خودتون وارد کنین
2. با حروف کوچک وارد کنین
3. www رو حتما وارد کنین

امیدوارم مشکلتون حل شه اگه نشد اون بقیه رو دانلود کنین.

لایک ها
0
سوال: دانلود آزمایشگاه مجازی

نمیشه یه کم حجم آزمایشگاه شیمی رو کمتر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

hamid12

New Member
لایک ها
0

سلام من شبیه ساز کروکدیل رو نصب کردم اما سریال و
license می خواهد لطفا کمکم کنید .
:39::39:

ضمیمه من الان هفتمم (دوم راهنمایی قدیم )

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

سلام من شبیه ساز کروکدیل رو نصب کردم اما سریال و
license می خواهد لطفا کمکم کنید .
:39::39:

ضمیمه من الان هفتمم (دوم راهنمایی قدیم )
خب عزیزم این مشکل نیست که :4:
میگه باید بری پول بدی بشون و لایسنس بخری
اما یه راه دیگه هست میگن شرعا و قانون جهانیا حرامه :4:
برو دنبال کرک و رمز لایسنس و امثالهم ولی من خودم دیدم یه سایتایی کروکدیلی میزارن برا دانلود که لایسنس نمیخواد.

+چرا ضمیمه دادی؟ :4:

hamid12

New Member
لایک ها
0

برو دنبال کرک و رمز لایسنس و امثالهم ولی من خودم دیدم یه سایتایی کروکدیلی میزارن برا دانلود که لایسنس نمیخواد.

لاینسیس چنده:7:
کدوم سایت ها ؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

لاینسیس چنده:7:
کدوم سایت ها ؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

NAME : WWW.PARNIANPC.COM
Serial : CH000SS-605-STDSG
برای کروکدیل

بالا