دانلود +300 مساله هندسه از المپیادهای نقاط مخلف جهان در سال 2016 و 2017 (انگلیسی)

mmahdit

New Member
لایک ها
174
سلام به دوستان عزیز
من یک مجموعه ای از بیش از 300 مساله جدید هندسه که در مسابقات و المپادهای مختلف مطرح شده بود رو تهیه کردم.
امیدوارم براتون مفید باشه. سعی میکنم نسخه فارسیش رو هم هرچه زودتر بدم بیرون که راحتتر بخونیدش. منتها این یکی رو به انگلیسی نوشتم که دانش آموزان و معلمین بقیه کشورها هم بتونن استفاده کنن
خیلی خوشحال میشم اگه معلمین محترم و المپیادیهای عزیز حقیر رو از نظراتتون رو درمورد مساله ها و کلیت مجموعه محروم نکنید.
امیدوارم لذت ببرید.

فایل تغییراتی لازم داشت. برش داشتم تا ان شاء الله بعدا
ادمین های محترم هم میتونن تاپیک رو کلا پاک کنند

آخرین ویرایش توسط مدیر

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2
پاسخ : دانلود +300 مساله هندسه از المپیادهای نقاط مخلف جهان در سال 2016 و 2017 (انگلیسی)

ببخشید یک مقاله اموزشی هعادلات تابعی هم قرار می دید؟

mmahdit

New Member
لایک ها
174
پاسخ : دانلود +300 مساله هندسه از المپیادهای نقاط مخلف جهان در سال 2016 و 2017 (انگلیسی)

ببخشید یک مقاله اموزشی هعادلات تابعی هم قرار می دید؟
این رو بشین بخون و سعی کن مسائلش رو حل کنی. مقاله ش به شکل html یعنی صفحات وب هستش ولی مجموعا قابل خوندنه

IMOmath: Functional Equations

TahaAkbari

New Member
لایک ها
2

این رو بشین بخون و سعی کن مسائلش رو حل کنی. مقاله ش به شکل html یعنی صفحات وب هستش ولی مجموعا قابل خوندنه

IMOmath: Functional Equations
ممنون واسه نظریه اعداد مرحله ۲ چی؟میرزاخانی رو دارم ولی خیلی کم مسعله داره.

mmahdit

New Member
لایک ها
174

ممنون واسه نظریه اعداد مرحله ۲ چی؟میرزاخانی رو دارم ولی خیلی کم مسعله داره.
خواهش میکنم. این کتاب به نظر من خوبه
https://books.google.co.uk/books?id...y#v=onepage&q=number theory andreescu&f=false

عنوان کتاب هستش Number Theory: Structures, Examples, and Problems نوشته تیتو اندریسکو و دورین اندریکا
احتمالا روی اینترنت پیداش میکنی اگه سرچ کنی:197:

بالا