mahan1373

New Member
لایک ها
1
pozitrone گفت
خب بچه ها!فردا نتايج مياد و معلوم ميشه كيا قبول شدن!ولي اين حرف ها رو بايد قبل اعلام نتايج بزنم چون ديگه بعدا وقت نميشه .
نميدونم درباره من چي فكر مي كنين!شايد فكر مي كنين من فقط بلدم درباره ي معدل حرف بزنم يا به آواتار ملت گير بدم يا يه متن طولاني كپي پيست كنم!يا الكي دعوا راه بندازم!
ولي من فقط اينطوري نيستم.
فردا نتايج مياد ولي المپياد واسه من(قبول بشم يا نشم)تموم نميشه.المپياد خيلي چيزا به من ياد داد.چيزايي كه شايد ديگه هرگز فرصت ياد گرفتنشو نداشته باشم.
ميدونيد المپياد چيه؟اينا چيزايي كه من تو اين مدت از المپياد فهميدم.
يا اين متنو نخونيد يا حتما تا آخرشو بخونيد! ضمنا همشو خودم نوشتم!
المپياد از ديدگاه :cry:
1-المپياد آزموني است خوب! كه هر ساله برگزار ميشود وتعدادي مدال ميگيرن! 8O
2-المپياد يعني دروغ!يعني نفر اول شيمي باشي بعدش به دوستت كتاب اشتباه معرفي كني و بعد از اينكه اين كارو كردي خيلي خوشحال شي و افتخار كني كه رقيبت رو از راه به در كردي! :twisted:
3-المپياد يعني بترسي از دوستت سوال بپرسي چون احتمالا يه جواب گمراه كننده بهت ميده :cry: .
4-المپياد يعني از دوستت يك كتاب بخواي( مثلا كتاب درسي شيمي3! :!: ) بعد دوستت فورا بگه:نه ندارم خيلي وقته دنبالشم.اگه داشتم حتما ميدادم!بعدش تو دلش بهت بخنده! :twisted:
5-المپياد يعني تو يه شهري واسه المپياد بخوني كه هيچكس هيچ بويي از المپياد نبرده و اينقدر اذيتت كنن كه جونت به لبت برسه! :cry:
6ـالمپياد يعني درحالي كه واسه المپياد مي خوني و همه هم اينو ميدونن ولي نذارن حتي زنگ ورزشو از كلاس غيبت كني. در حالي كه رقيبات مدرسه نميرن ولي تو بايد هميشه سر كلاسا حاضر باشي و نمرات عالي بگيري و آخرشم بايد طلا بگيري وگرنه آبروي مدرسه رو بردي! :x
7-المپياد يعني كتاب درسي! :!: (اينو مديرمون گفته! ديگه خودتون ببينيد من تو چه وضعي المپياد خوندم!
8-المپياد يعني شنا بر خلاف جهت آبشار !وقتي همه به فكر كنكورن و به تو كه داري واسه المپياد ميخوني ميگن خاك تو سرت!فكر مي كني آخرش طلا ميگيري؟ طلا نگيري بدبخت شدي! :cry:
المپياد از ديدگاه :)
1-المپياد يعني تنها آزموني كه بعد از تموم شدنش ناراحت ميشي كه چرا تموم شد.
2-المپياد يعني وقتي كتاب هاي المپيادتو جمع مي كني يه بغض گنده گلوتو گرفته و اشك تو چشات حلقه زده.
3-المپياد يعني خودت چيزاي سختو مي خوني و جون ميكني تا بفهمي.بعد حسابي خوشحال ميشي و به خودت ايول ميگي!
4-المپياد يعني تونستي تو اين فضاي آموزشي بسته كشورمون كه همه چي تو كنكور خلاصه ميشه!يك كار ارزشمند بكني و تو رشته اي كه عاشقشي مطالعه كني!
5-المپياد يعني دنبال يه فرصت مي گردي تا بري سر كتاباي المپيادت ولي كتاب هاي درسي نميذارن به اونا برسي!
6-المپياد يعني كلي تجربه جديد.تجربه هايي كه يك بار تو عمرت به دست مياري!
7-المپياد يعني سال ها بعد وقتي كه نيگا مي كني به مرور عمرت مي بيني كه هروز عمرت مثل غروب جمعه(استعاره از شب قلم چي!) نيست و عمرتو واسه قلم چي وكنكور تلف نكردي.بلكه كارهاي ارزشمندتري هم كردي.
8-المپياد يعني شماها !يعني داشتن كلي دوست جديد از همه جا كه همشونو از ته قلبت دوست داري :oops:
(اين آخري به همش مي ارزيد :wink: )
تموم شد!اين متنو بخونيد وبگين حالا نظرتون درباره ي من و اين متن چيه؟
دوستدار همه شما.
محمد قلي زاده (پوزيترون)
من از نويسنده اين مطلب فراوان فراوان تشكر ميكنم خيلي خوب بود!!!

arezu

New Member
لایک ها
4
به نظر من المپیاد اول و آخرش عشقه !
هرکسی تو شرایط خاصی المپیادی شده ! دوستای المپیادی من کسایی بودن که تا آخرین لحظه هرکمکی از دستشون برمی اومد می کردن ! دوستایی که همیشه آرومم کردن ! همیشه بهم انگیزه دادن .. امیدوارم مرحله 2 قبول بشن ! چون لیاقتشو دارن !
روزایی که با المپیاد گذشت .. با عشق به شیمی .. بهترین روزای زندگی من بود و مطمئنم دیگه هیچ وقت اون روزا رو تجربه نمی کنم ! به خاطر همین به همه ی روزایی که گذشته احترام می ذارم و هیچ وقت کسایی رو که تو این مدت کمک کردن فراموش نمی کنم ! با آقای خلینا هم موافقم ! خیلی خوبه که ما خودمون المپیادی شدیم ! المپیادی شدن فقط نشستن سرکلاس های المپیاد نیست .. المپیادی شدن یعنی قوی شدن .. یعنی یکی یه سال کتاب وزارتی رو نخونده باشه ولی شب امتحان از هیچ چی نترسه و به خودش ایمان داشته باشه ! المپیادی شدن یعنی همه ی کسایی که مرحله 2 قبول نمی شن و تو کنکور رتبه های خوبی میارن .. المپیادی شدن یعنی کسایی که مرحله 2 قبول می شن و تو دوره تلاش می کنن برا هدفشون ! المپیاد خیلی فراتر از ایناست ..
امیدوارم مرحله 2 قبول بشین

Goharshady

New Member
لایک ها
166
pozitrone گفت
خب بچه ها!فردا نتايج مياد و معلوم ميشه كيا قبول شدن!ولي اين حرف ها رو بايد قبل اعلام نتايج بزنم چون ديگه بعدا وقت نميشه .
نميدونم درباره من چي فكر مي كنين!شايد فكر مي كنين من فقط بلدم درباره ي معدل حرف بزنم يا به آواتار ملت گير بدم يا يه متن طولاني كپي پيست كنم!يا الكي دعوا راه بندازم!
ولي من فقط اينطوري نيستم.
فردا نتايج مياد ولي المپياد واسه من(قبول بشم يا نشم)تموم نميشه.المپياد خيلي چيزا به من ياد داد.چيزايي كه شايد ديگه هرگز فرصت ياد گرفتنشو نداشته باشم.
ميدونيد المپياد چيه؟اينا چيزايي كه من تو اين مدت از المپياد فهميدم.
يا اين متنو نخونيد يا حتما تا آخرشو بخونيد! ضمنا همشو خودم نوشتم!
المپياد از ديدگاه :cry:
1-المپياد آزموني است خوب! كه هر ساله برگزار ميشود وتعدادي مدال ميگيرن! 8O
2-المپياد يعني دروغ!يعني نفر اول شيمي باشي بعدش به دوستت كتاب اشتباه معرفي كني و بعد از اينكه اين كارو كردي خيلي خوشحال شي و افتخار كني كه رقيبت رو از راه به در كردي! :twisted:
3-المپياد يعني بترسي از دوستت سوال بپرسي چون احتمالا يه جواب گمراه كننده بهت ميده :cry: .
4-المپياد يعني از دوستت يك كتاب بخواي( مثلا كتاب درسي شيمي3! :!: ) بعد دوستت فورا بگه:نه ندارم خيلي وقته دنبالشم.اگه داشتم حتما ميدادم!بعدش تو دلش بهت بخنده! :twisted:
5-المپياد يعني تو يه شهري واسه المپياد بخوني كه هيچكس هيچ بويي از المپياد نبرده و اينقدر اذيتت كنن كه جونت به لبت برسه! :cry:
6ـالمپياد يعني درحالي كه واسه المپياد مي خوني و همه هم اينو ميدونن ولي نذارن حتي زنگ ورزشو از كلاس غيبت كني. در حالي كه رقيبات مدرسه نميرن ولي تو بايد هميشه سر كلاسا حاضر باشي و نمرات عالي بگيري و آخرشم بايد طلا بگيري وگرنه آبروي مدرسه رو بردي! :x
7-المپياد يعني كتاب درسي! :!: (اينو مديرمون گفته! ديگه خودتون ببينيد من تو چه وضعي المپياد خوندم!
8-المپياد يعني شنا بر خلاف جهت آبشار !وقتي همه به فكر كنكورن و به تو كه داري واسه المپياد ميخوني ميگن خاك تو سرت!فكر مي كني آخرش طلا ميگيري؟ طلا نگيري بدبخت شدي! :cry:
1-المپياد يعني تنها آزموني كه بعد از تموم شدنش ناراحت ميشي كه چرا تموم شد.
2-المپياد يعني وقتي كتاب هاي المپيادتو جمع مي كني يه بغض گنده گلوتو گرفته و اشك تو چشات حلقه زده.
3-المپياد يعني خودت چيزاي سختو مي خوني و جون ميكني تا بفهمي.بعد حسابي خوشحال ميشي و به خودت ايول ميگي!
4-المپياد يعني تونستي تو اين فضاي آموزشي بسته كشورمون كه همه چي تو كنكور خلاصه ميشه!يك كار ارزشمند بكني و تو رشته اي كه عاشقشي مطالعه كني!
5-المپياد يعني دنبال يه فرصت مي گردي تا بري سر كتاباي المپيادت ولي كتاب هاي درسي نميذارن به اونا برسي!
7-المپياد يعني سال ها بعد وقتي كه نيگا مي كني به مرور عمرت مي بيني كه هروز عمرت مثل غروب جمعه(استعاره از شب قلم چي!) نيست و عمرتو واسه قلم چي وكنكور تلف نكردي.بلكه كارهاي ارزشمندتري هم كردي.
8-المپياد يعني شماها !يعني داشتن كلي دوست جديد از همه جا كه همشونو از ته قلبت دوست داري :oops:
تموم شد!اين متنو بخونيد وبگين حالا نظرتون درباره ي من و اين متن چيه؟
دوستدار همه شما.
محمد قلي زاده (پوزيترون)

من مورد به مورد جواب می دهم.
اولا من هرگز چنین نظراتی نسبت به شما نداشته ام.من همیشه شما را یک المپیادی فعال و نمونه می دانستم و هنوز هم همینطور است.
2-این نامردی ها تو شیمی ممکنه اتفاق بیفته ولی انصافا تا حالا من تو کامپیوتر با چنین موردی برخورد نکرده ام. مثلا تو دوره ی بسیج خیلی از بچه ها کتاب قرض گرفتم و به تازگی هم یکی از دوستان لینک کتابی رو به من دادند که یکسال بود دنبالش می گشتم. خودم هم هرگز چنین کاری نمی کنم
3-هرگز
5-جون من از دهنم زده بیرون! لب مال پارسال بود
6-و البته تو خودت بپیچونی و وقتی گیر افتادی تو چشمای معلم ورزشت نگاه کنی و بگی : ((من حاضر نیستم نصف امتیاز از 100 امتیاز مرحله ی دوم را با 20 نمره ورزش عوض کنم)) و بعد ورزشت 16 بشه
7-مدیر ما هم همینطوریه! اگه آدم حسابی بودند که مدیر مدرسه ی ما نمی شدند!!!
8-من از شنا خوشم نمی یاد ، بگین پرواز در خلاف جهت باد
-----
1-آره ، چون فقط تو المپیاد ممکنه وقت کم بیاری
2-آره، چون فرداش امتحان زبان فارسی داری
3-بعد هم بعد از 6 ماه می فهمی که نفهمیده بودی
4-ولی به هیچ جایی نرسی چون هیچکس برای این کارت تره هم خرد نمی کنه
5-بعد کتابهای درسی رو به بازیافت تحویل می دی و نمرات امتحان نهایی ات گند می شه
6-دو بار!
7-اتفاقا تو ایران که وقتی نگا می کنی می بینی بعد از این همه سال جون کندن وضع میوه فروش سر کوچه از تو بهتره!!!
8-اینو کاملا موافقم

این هم المپیاد بود از نظر من

mahdisaj

New Member
لایک ها
3
خیلی حرفهای قشنگی بود
من با اون مرود که گفته بودین المپیاد تنها آزمونیه که وقتی تموم بشه ناراحت می شی خیلی حال کردم خودمم با این موافقم

saeedkh

New Member
لایک ها
3
من هم به عنوان یک نیمه المپیادی اینجا خیلی دوست پیدا کردم که شاید ارزشش از خود المپیاد بیشتر بود

drali

New Member
لایک ها
34
المپیاد برا من که خاطرات به یاد ماندنی و شیرینی داشت

مر30
مطلب شما هم جالب و تاثیرگذار بود

physics

New Member
لایک ها
104
بغض گلومو گرفته . پوزیترون واقعا مطلبتون قشنگ بود . من امید زیادی به قبول شدن دارم . اما اگه قبول نشم , چیزی که داغونم میکنه , کنکور و تمسخر بقیه و ... نیست . اینه که دیگه نمیتونم با اون عشق قبلی کتابای المپیادمو باز کنم و بخونمشون . امیدوارم همه قبول بشیم .

Aref

New Member
لایک ها
1,008
pozitrone گفت
من با این مورد ابراز هم حسی می کنم.

sanag

New Member
لایک ها
21
pozitrone گفت

محمد قلي زاده (پوزيترون)

از اینا خوشم اومد
به امید قبولی هممون
منم بغض گلومو گرفته

چه کنم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

drali

New Member
لایک ها
34
یعنی میشه منم یکی رو قبول شم (زیست یا شیمی)؟؟

نمیدونم چرا اما من خیلی کم امید دارم

samira22

New Member
لایک ها
2
ممنون! این تاپیک از بهترین تاپیکای این سایت بود!

کاش همه اینو بفهمن که یکی از اصلی ترین اهداف المپیاد دوستیه! اگه قبولنشیم شاید خیلی سخت روزایی رو که با المپیاد و کتاباش و سختی هاشو لذتهاشو... بودیم بتونیم فراموش کنیم، و البته دوستایی که هیچ وقت فراموششوننمی کنیم! که البته همه اینارو فراموش نمی کنیم، منظورم اینه که ناراحتیرو که ازقبول نشدنمون داریم شاید خیلی برامون مشکل باشه که باهاش کنار بیایم ،شاید ناراحت بشیم ولی نباید افسوس بخوریم!به قول دوست خوب المپیادیمون آقای pozitrone مهم ترین چیزی که برامون میمونه و ارزش داره تجربه هایی هست که از المپیاد داشتیم! خودباوری، کناراومدن با مشکلات، اراده، تلاش صحیح، و البته دوستی ها!
امیدوارم همیشه همه ی بچه های خوب این سایت موفق و شاد و رها باشید (باشیم
)
و البته اگه قبول نشیم یه تاپیک اینجا هست که نمی ذاره بریم از این سایت :
کنکوری ها

لایک ها
40
پائولو كوئليو (نويسنده مشهور برزيلي) يه جمله خيلي جالب داره :‌ "‌خطر متفاوت بودن را بپذيريد اما سعي كنيد بودن جلب توجه متفاوت باشيد!"
المپيادم يعني همين، يعني يه كاري بكني كه خيلي هاي ديگه نكردن، نتيجه اش زياد مهم نيس مهم اينه كه اون كاري رو كردي كه واقعا دلت ميخواست- يا همون پرواز خلاف جهت طوفان
-
مهم نيس اطرافيان چي بگن يا چي فكر كنن مخصوصا تو شهرهاي كوچيك كه المپياد هنوز اون جايي رو كه بايد،‌ پيدا نكرده، وقتي ميگي دارم المپياد ميخونم بهت ميگن بيكاريا! برو بشين درستو بخون كنكورتو بده يا اگه خيلي لطف كنن ميگن "موفق باشي"

دستتون درد نكنه خيلي قشنگ بود

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

[JUSTIFY]این پست رو که خوندم خیلی برام جالب بود.....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]پست متعلق به بچه های قدیمی این سایت بود....بچه هایی که سراسر انرژی بودن و هر کدوم به اون چیزی که میخواستن رسیدن....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]pozitrone یا همون آقا محمد الان داره در رشته داروسازی دانشگاه تهران درس میخونه...اون حتی تو انتخاب رشته هم به علاقش عمل کرد و در حالی که میتونست بره پزشکی تهران رو بخونه رفت داروسازی فقط به خاطر شیمی.......[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]خیلی از بچه های قدیمی دیگه نظرشون رو نوشته بودن ، بچه هایی که همیشه از تجاربشون استفاده میکردم....بچه هایی که با اینکه هر کدوم 2 سال از من بزرگتر بودن اما مثل دوستای خوب باهم ارتباط عالی داشتیم...یادش به خیر عجب دورانی بود.....[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]همشون نهایتا تا اواخر تابستون پارسال مرتب به سایت سر میزدن و اواخر درباره ی کنکور بحث میکردن فقط....اما با شروع مهر دیگه کمتر به سایت سر زدن....به هرحال دانشجوییه و هزار و یک کار ......[/JUSTIFY]

[JUSTIFY]واقعا تفسیر المپیاد اونم از نوع pozitrone یا همون آقا محمد قلی زاده ، یه تفسیر فوق العاده زیبا بود ، یه تفسیر از کسی که عاشقانه المپیاد خوند.!
[/JUSTIFY]

zek

New Member
لایک ها
124
من هم کاملا تک تک جملات پوزیترون رو درک می کنم ولی تا حالا نشده از کسی اشکال بپرسم و جوابم رو نده !!!! بچه های همشهری ما خیلی گلن. از هرکدوم سوال بپرسی جوابتو میدن .
درسته خیلیا می گفتن واسه المپیاد نخون ، مثل دبیر فیزیکمون ولی خیلیا هم بودن که واقعا ازم پشتیبانی می کردن. مثل مدیر سابق عزیزم که حتی اواخر فروردین که رفته بودم مدرسه تازه اش تا ببینمش خیلی با حرفاش بهم روحیه داد.یا معلم المپیادمون که خیلی امیدوارم می کرد.

ولی بعضیا حال می کنن تضعیف روحیه کنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[center:b6a946bd99]ولی المپیاد خوندن کاملا ارزشش رو داشت. چون 3 سال تمام اون چیزی رو خوندم که بهش علاقه داشتم. ( ریاضی )[/center:b6a946bd99]
انشاالله هم که هممون قبول می شیم .

kafshdozak

New Member
لایک ها
3
پاسخ : درددل هاي يك المپيادي!

بچه المپیادی یعنی اون دانش آموز بدبختی که دلش میخاد پرواز کنه میون همه پرنده های دنیا ولی........................ولی بهش میگن مث مرغ سرتو بنداز پایین و همین کتابای درسی رو قورت بده.خسته شدم از این همه روزمرگی بچه گونه .همش درس درس درس.چرا؟چون نهاییه توکنکور تأثیر داره.فدای سرم که تأثیر داره.
المپیاد یعنی به خاطر چیزایی که دوس داری باهمه چیز بجنگی و حتی یه ذره هم پشیمون نباشی.من اگه دوباره به اول سال برگردم بازم المپیاد شرکت می کنم.من یکی که خیره تر از این حرفام.تا تهش میرم که به همه ثابت کنم میتونم

mohabati

New Member
لایک ها
2

این متن رو من واقعا درک می کنم . با اینکه مطمئنم مرحله دوم قبول نمیشم ولی نمی دونم چرا ته دلم روشنه!!!:176:

ninja

New Member
لایک ها
25

منم از سختی هاش خوشم اومد برا اینکه یاد گرفتم چجوری خودمو جمع وجور کنم یاد گرفتم هر جا به اقتضای همون جا استعدادامو رو کنم و تلاش کنم و....
المپیاد لذت داره وقتی ببینی توی امکانات کم می خوای اثبات کنی می تونی و می خوای بتونی ... وقتی میبینی توی یه جایی که نه به المپیاد ارزش می دن و نه در کت می کنن تنها کاری که میتونن بکنن اینه که کمتر مسخرت کنن تو از بالا نگاشون می کنی که چقد فکرشون کوتاهه ....
المپیاد آدمو گلادیاتور می کنه !!!! و مهم بعدشه نه نتیجش!!!

بالا