ma.gh

New Member
لایک ها
56
سلام دوستان عزیز.... امیدوارم حالتون خوب باشه.
ببینید الان من واقعا بین کتابای موجود در بازار گیج شدم :|
اخه هرکس یچیز میگه.... من جدیدا با نشر دریافت اشنا شدم... این کتابای همایش زیست شناسی استاد عمارلو از نشر دریافت چطور کتابیه؟؟ چون تعریفشو شنیدم...
اکثر معلما میگن خیلی سبز بعضی هاش غیر استاندارد و برای کنکور نیست.

میگن نشرالگو هم غلط داره :|
من نفهمیدم چیکار کنم اخرش :|
لطفا راهنمایی کنید راستی بعضی ها شاید بدونن من تغییر رشته دادم. تازه تجربی میخونم.
ممنون

ma.gh

New Member
لایک ها
56
پاسخ : "راهنمایی برای انتخاب کتاب زیست"

واقعا کسی نمیخواد جواب بده؟

sarina.n

New Member
لایک ها
66

اخه هرکس یچیز میگه.... من جدیدا با نشر دریافت اشنا شدم... این کتابای همایش زیست شناسی استاد عمارلو از نشر دریافت چطور کتابیه؟؟ چون تعریفشو شنیدم...

لطفا راهنمایی کنید راستی بعضی ها شاید بدونن من تغییر رشته دادم. تازه تجربی میخونم.
ممنون
سلام دوست عزیز راستش من اطلاع خاصی از این کتابی ک گفتین ندارم ولی من شنیدم ک کتابای فاگوزیست برا زیست خوبن .
موفق باشین

bloodborne

New Member
لایک ها
215

اگه تست می خوای گاج بگیر و چیکده تخت سیاه هم بد نیست .

لایک ها
0

ممنون
سلام

ببین کتاب همایش نشر دریافت مال عمارلو رو حتما بگیر ...چرا چون با قالب تست نگاهی به سال دوم و سوم داره و برای پیش هم کتاب نقره ای گاج زیست جامع رو بگیر.

در مورد خیلی سبز و الگو باید بگم بهت چون خیلی سبز بیشتر تست هاش تک کلمه ای دیگه جواب گو کنکورهای اخیر نیس و در مورد الگو بخاطر تست های سخت و پاسخ های غلطی که داره بنظرم نگیری بهتره

ولی توصیه میکنم : تو که الان سال چهارمی زیاد کمک درسی تنها برای ی درس نگیر که بتونی حداقل 2تاش رو تموم کنی هم به درس های دیگه هم برسی.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ممنون
سلام

ببین کتاب همایش نشر دریافت مال عمارلو رو حتما بگیر ...چرا چون با قالب تست نگاهی به سال دوم و سوم داره و برای پیش هم کتاب نقره ای گاج زیست جامع رو بگیر.

در مورد خیلی سبز و الگو باید بگم بهت چون خیلی سبز بیشتر تست هاش تک کلمه ای دیگه جواب گو کنکورهای اخیر نیس و در مورد الگو بخاطر تست های سخت و پاسخ های غلطی که داره بنظرم نگیری بهتره

ولی توصیه میکنم : تو که الان سال چهارمی زیاد کمک درسی تنها برای ی درس نگیر که بتونی حداقل 2تاش رو تموم کنی هم به درس های دیگه هم برسی.

ma.gh

New Member
لایک ها
56

سلام دوست عزیز راستش من اطلاع خاصی از این کتابی ک گفتین ندارم ولی من شنیدم ک کتابای فاگوزیست برا زیست خوبن .
موفق باشین
سلام ممنونم.بله منم شنیدم اما یچیزی هست اونم اینه ک حجم این کتابا واقعا زیاده... نیست؟؟

سلام

سلام

ممنون...
فقط یچیزی اونم این ک میگن الگو سوالات خیلی خوب و مفهمومی داره.... من موندم بین گاج و الگو....
حتی من شنیدم ک کتاب ابی قلم چی هم کتاب سنگینیه و تستای ازموناشم خیلی سختن.

ADENINE

New Member
لایک ها
115

فقط یچیزی اونم این ک میگن الگو سوالات خیلی خوب و مفهمومی داره.... من موندم بین گاج و الگو....
من هر دو شون رو دارم
با این حال که کتاب نشر الگو توش غلط داره ولی تو درسنامه ای داره نکات خوبی رو نوشته و سطح سوالاتش بالاتره
به نظرم نشر الگو از بقیه کتابای بازار بهتره
ا

m.h.souri

Active Member
لایک ها
118

ببین من خلاصه و مختصر بهت میگم جامع گاج!

zizigooloo77

New Member
لایک ها
20

یدونه جامع گاج بگیری و بتونی تمومش کنی شاهکاره.تستای سازمان ستجشم بزن که راحتتر بتونی کنکور بدی.موفق باشید

saideh

New Member
لایک ها
156

سلام کتاب خیلی سبز زیست خیلی خوبه برا شما هم که4رمی جامع اش بهتره........................خیلی کتاب خوبیه..رتبه های برتر ازش استفاده میکردن.اگه رو اون تسلط داشته باشی کل کتابو فولی وبرعکس

Remistry

New Member
لایک ها
8

به به سلام آقا محمد امین/یه خبرم از ما نمیگیریا؟کمک خواستی من در خدمتم...امیدوارم موفق باشی

ma.gh

New Member
لایک ها
56

سلام کتاب خیلی سبز زیست خیلی خوبه برا شما هم که4رمی جامع اش بهتره........................خیلی کتاب خوبیه..رتبه های برتر ازش استفاده میکردن.اگه رو اون تسلط داشته باشی کل کتابو فولی وبرعکس
سلام دوست من ... :)
والااا چیزی ک هست اینه ک این چند سال گذشته دیگه خیلی سبز جواب نمیده متاسفانه.. اینو دیگه تقریبا همه میدونن.

به به سلام آقا محمد امین/یه خبرم از ما نمیگیریا؟کمک خواستی من در خدمتم...امیدوارم موفق باشی
عههه.... سلام شطوری؟؟؟
مرسی حتما :|
!

واایییییییییی گیج شدمممم..
میگن الگو خوبه اما خیلی سخته و غلط زیاد داره...
میگن گاج خوبه و تستاش خیلی زیاده...!!
معلم ما میگه اصلااا کتاب تست نیاز نیست!

saideh

New Member
لایک ها
156

هرجور راحتین.......ولی ای فکراو ای حرفا غلطه.........خیلی سبز خیلی خوبه....من کلی جستجو کردم..........از رتبه برترا..................من فقط میخاسم کمکتون کنم.......ولی خیلی بدرد میخورها.!!!!از ما گفتن بود....ی نگاهی بهش بکنین:17:

ma.gh

New Member
لایک ها
56

هرجور راحتین.......ولی ای فکراو ای حرفا غلطه.........خیلی سبز خیلی خوبه....من کلی جستجو کردم..........از رتبه برترا..................من فقط میخاسم کمکتون کنم.......ولی خیلی بدرد میخورها.!!!!از ما گفتن بود....ی نگاهی بهش بکنین:17:
تا یه قسمتاییشو خوندم...
اره اما رتبه برترای کدوم سالا؟؟ مسئله این است...
تقریبا دیگه از 92 به بعد خیلی سبز منسوخ شده... کتاب حوبیه اماااا قطعا بهتر ازشم هست..
من از خانم تاج ابادی و چندین نفر از رتبه های تک رقمی اینو شنیدم.

sarina.n

New Member
لایک ها
66

کتاب تست زیستی ک ب درد کنکور بخوره ینی سوالاش در سطح کنکور باشه پیدا نمیکنین .
اگ قلم چی شرکت کردین از سوالای زیست همون استفاده کنین خیلی مفیده در کنارس هم یکی از همین کتابا رو اگ دوس دارین کار کنین

zizigooloo77

New Member
لایک ها
20

تخته سیاهم هست ولی جامعه
خیلی سبز تک گزینه ای شده و واس سالهای جدید خوب نیست.نشر الگو اگه چاپ جدیدشو بخرید خوبه

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام دوست من،
چندتا نکته:اول اینکه فرمایش یکی ازدوستانمون کاملا صحیحه و حرفیه که خودم به دیگران میگم و اونم اینه که اصلا و ابدا دنبال تست درحد کنکور‌که هیچ نصفشم نباشین!زیست خوندنیه و باید مطالب مهم رو باهم ارتباط بدید،
فاگوزیست حجم زیادی داره ولی به خوندنش می ارزه الانم تابستونه و واقعا فرصت خوبیه برای پیشرفت کردن،
تست های گاج کافی ان زیاد نیستن،اصلا و ابدا کتاب درسی رو فراموش نکنید باورکنید مهمترین چیزی که هست کتاب درسیه،حتی نکاتی که از بقیه کتاباتون میفهمین تو کتاب درسی بنویسین برای مرور آخر هم همین کتاب درسی رو باید بخونید،من یه کاری کرده بودم کتاب درسی رو سیمی کرده بودم و بین هر صفحه اش یه ورقه سفید گذاشته بودم برای نکته نویسی!قطرش دوبرابر میشه ولی می ارزه:1:موفق باشید

ma.gh

New Member
لایک ها
56

سلام دوست من،
چندتا نکته:اول اینکه فرمایش یکی ازدوستانمون کاملا صحیحه و حرفیه که خودم به دیگران میگم و اونم اینه که اصلا و ابدا دنبال تست درحد کنکور‌که هیچ نصفشم نباشین!زیست خوندنیه و باید مطالب مهم رو باهم ارتباط بدید،
فاگوزیست حجم زیادی داره ولی به خوندنش می ارزه الانم تابستونه و واقعا فرصت خوبیه برای پیشرفت کردن،
تست های گاج کافی ان زیاد نیستن،اصلا و ابدا کتاب درسی رو فراموش نکنید باورکنید مهمترین چیزی که هست کتاب درسیه،حتی نکاتی که از بقیه کتاباتون میفهمین تو کتاب درسی بنویسین برای مرور آخر هم همین کتاب درسی رو باید بخونید،من یه کاری کرده بودم کتاب درسی رو سیمی کرده بودم و بین هر صفحه اش یه ورقه سفید گذاشته بودم برای نکته نویسی!قطرش دوبرابر میشه ولی می ارزه:1:موفق باشید
سلام... اولا از راهنمایی های شما و دوستان ممنون واقعا. :)
بله همونطور ک میفرمایید کتاب درسی خیلی مهمه منم باهاتون موافقم واقعیت منو زیادی از زیست ترسوندن!من کتاب اب یقلم چی رو گرفتم چون خودمم ازموناشو میدم...
اما یچیزی اونم این ک کتابای گاج منظورتون 8000 تستشه یا کتاب گاج نقره ای جامع کنکور؟؟ من شنیدم نقره ای جامعش بهتره.
ببخشید شما خودتون فاگوزستارو خوندید؟؟؟
میتونم بپرسم رتبه خودتون چند شد؟؟؟
ممنون خیلیی کمکم کردید تاحالا :)

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام... اولا از راهنمایی های شما و دوستان ممنون واقعا. :)
بله همونطور ک میفرمایید کتاب درسی خیلی مهمه منم باهاتون موافقم واقعیت منو زیادی از زیست ترسوندن!من کتاب اب یقلم چی رو گرفتم چون خودمم ازموناشو میدم...
اما یچیزی اونم این ک کتابای گاج منظورتون 8000 تستشه یا کتاب گاج نقره ای جامع کنکور؟؟ من شنیدم نقره ای جامعش بهتره.
ببخشید شما خودتون فاگوزستارو خوندید؟؟؟
میتونم بپرسم رتبه خودتون چند شد؟؟؟
ممنون خیلیی کمکم کردید تاحالا :)

اختیار دارین دوست گلم وظیفه ی همه ی ما کمک به همدیگه است!!(حالا چقدرم من مهمم مسلن!:4: :4: :4: !!!!(

آبی جدید قلمچی خوبه ولی کافی‌نیست،گاج هم منظورم همون نقره ای کنکورشه،فاگوزیست رو یه مقدارشو خوندم اونم بخاطر اینکه وقتم کم بود و اونموقع تازه دیده بودمش،من رتبه ام ۱۷۶۱ شد اونم چون شب کنکور‌نخوابیدم و حالم واقعا بد شد:181:

ma.gh

New Member
لایک ها
56

اختیار دارین دوست گلم وظیفه ی همه ی ما کمک به همدیگه است!!(حالا چقدرم من مهمم مسلن!:4: :4: :4: !!!!(

آبی جدید قلمچی خوبه ولی کافی‌نیست،گاج هم منظورم همون نقره ای کنکورشه،فاگوزیست رو یه مقدارشو خوندم اونم بخاطر اینکه وقتم کم بود و اونموقع تازه دیده بودمش،من رتبه ام ۱۷۶۱ شد اونم چون شب کنکور‌نخوابیدم و حالم واقعا بد شد:181:
پس من فاگوزیست رو میخونم و اول با تستای قلم پی شروع میکنم بعدم میرم سر گاج باشد ک بالاترین درصد ممکنو بزنم...!! :)
ممممممنوننننن واقعا بابت همه چی از همه ک تو این تاپیک شرکت کردن.

بالا