matin75

New Member
لایک ها
151
سلام
خواهشا راه های معتبر و بی خطر رو برای پیچوندن کلاس( البته برای خوندن المپیاد) رو که خودتون تجربه کردین یا از دوستان شنیدین معرفی کنید تا ایشالا... بقیه هم استفاده کنند

در ضمن بخیل نباشین هرچی میدونین بگین دیگه

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
پاسخ : راه های خواندن المپیاد ( و پیچوندن کلاس )

1. حالم خوب نيس...مريضم !
2.من برم بيرون فلان ناظم كارم داره..گفت ك فلان ساعت برم پيشش!
3.اصلاً لزومي نداره بخواي توضيح بدي، خيلي ريلكس مي ري تو كتابخونه يا نمازخونه درستو مي خوني بعد زنگ بعدش با كيفت مي ري سره كلاس، ب همين راحتي!
و....
بهترين كار اينه كه بري ب معلم ت بگي ك من المپي هستم و اگه اجازه بديد بريم كتابخونه بدرسيم و يا 45min اخر كلاس رو بريم بيرون بدرسيم!
معلم ها هم راه ميان نگران نباشيد!
با بهترين ارزوها...

jasem

Well-Known Member
لایک ها
327

ما دبیرستان نمونه شیزاز بودیم مدیرمون(اقای صیادکوه مدیر توحید شیراز) میخواست با تیزهوشان رقابت کنه گفت کسایی که مرحله یک قبول شدن میتونن بعضی از کلاسا رو که نیاز ندارن نیاین....ما هم حرفشو قاپیدیم تا امتحان مرحله دوم کلاس نیومدیم...بعضی وقتا واسه خونواده نفهمن میومدیم کلاس نمیریم میومدیم گیم نت سر کوچه مدرسه پس میزدیم نمیدونم کدوم نامردی به گوشش رسوند که اومده بود سر صف گفته بود بچه های ما تو گیم نت تیزهوشانی ها رو شکست دادن!!!
ولی فقط کلاسای عمومی رو بپیچونین اختصاصی ها ضرر میکنین به خدا

m.sevrus.m

Active Member
لایک ها
169

حواستون باشه ، هر درسی به اندازه خودش مهمه! حتی در مواقع المپیاد ، به جاش از وقت مفیدتون استفاده کنید.
حتی اگر توی سرویس به مدرسه میرید و میاید اونجا مطالعه کنید.
پلهای پشت سرتونو خراب نکنید جوری که ضرر کنید.
مواظب باشید از همه چیز برای المپیاد نزنید. هر چیزی به اندازش مناسبه
یا علی مدد

amircaracas

New Member
لایک ها
16

اقا ما از دم همه رو پیچوندیم.حتی فیزیک و شیمی و حسابانو.هیچ ضرری هم نکردیم.قبول نشدم ولی امسال تو پیش اول پایه ام قلمچی اینا هم همش سه یا دو رقمیه.برای نهایی هم از دو روز بعد مرحله دو شروع کردم معدل کتبی 19.14.البته من به کسی پیشنهاد نمیکنم که همه رو بپیچونه.بستگی به خودتون داره.انصاف بدید ببنید میتونید تو بیست روز نهایی رو ببندید یا نه.چون اصل اونه وگرنه اگر خدایی نکرده قبول نشید تو تابستون انقدر وقت هست که پایه خودتون رو به کنکور برسونید.

abrang

New Member
لایک ها
748

اگه نتونستید از کلاس بزنید بیرون توی کلاس به درس معلم گوش ندید و کتاباتنونو بخونید یا تمرینای المپیاد تونو حل کنید... ( اینجوری تمرکز خودتونم امتحان می کنید!):4:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

من اگه کتاب هم جلوم نباشه ، مسائلش تو ذهنمه...(درگیری عجیبی دارم...)
اکثر معلما هم (اونایی که جنبه شو دارن و اذیت نمیکنن) میدونن که من به عبارتی شوت ام، گیر نمیدن
ولی راستشو بگی به نظرم بهتره، بالاخره راه می آن با آدم دیگه..
ولی پیچوندنش یه کم اذیت کننده س
ما جغرافی رو میپیچیم معلمه از دور ما رو میبینه روشو میکنه اونور!!!اینم وضع ماست دیگه...:173:

amir_j

New Member
لایک ها
235

من فهمیدم که پیچوندن اصلا خوب نیست مدرسه نری بهتر از اینه که یه درسو بپیچونی ...!

amir_j

New Member
لایک ها
235

دید معلم نسبت بهت عوض میشه !! فکر میکنه میخوای کلاسو واسه درس نخوندن بپیچونی که واقعا بعضی اوقات
ادم رو عصبی میکنه !! ولی اگه نری مدرسه به هیچکسی مربوط نیست !

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

آره خب قبول دارم،
ولی خب تو یه روز که همه ی درسارو نمیشه پیچوند
فوقش 1-2 درس
اگه کلا نرم خب کلاسای دیگه رو هم که قرار نیست پیچیده بشن رو از دست میدم...
یا فیزیک و ریاضی
درمورد دید معلم هام...
یه جور باید دورش زد دیگه...حالا هر معلم روش خودشو داره..:d

Golnaz

New Member
لایک ها
784

نپیچید ! این جوری روندتون برای المپ هم سریعتر می شه . اگر سر کلاس حضور کامل داشته باشید لا اقل موقع خوندن نمایی از درس تو ذهنتون هست و برای تثبیت اطلاعات یه نگاه به جزوات کافیه ولی اگر سر کلاس نباشید ، زمان امتحانات به مشکل جدی بر می خورید چون کلا نمی دونید داستان چیه .

برای من که حضور سر کلاس خیلی مفیده چون می تونم تو یه ربع زنگ تفریح با یه نگاه گذری کامل مطالب رو به خاطر بیارم و حفظ کنم ( بر خلاف پارسال ) و زمانم توی خونه ( با تمرکز کامل !!!! ) روی المپ باشه . بی دغدغه ...

matin75

New Member
لایک ها
151

بدبختی ما اینه که حتی اگه معلم گیر نده، ناظم گیر میده
مثلا همین امروز ما هزارو پیچوندیم بعد شخصی به نام ع.ف که معاون طبقه بالاست اومده به ما گیر میده
باید یه جایی بریم که کسی ما رونبینه. کتابخونه که تعطیله، در نمازخونه رو قفل می کنن... جای دیگه ای هم به فکرمون نمی رسه(چون جای خاصی نداریم. همه جا قفلن)
امروز رفتیم وسط حیاط نشستیم درس خوندیم

آخرین ویرایش توسط مدیر

melika.t

New Member
لایک ها
6

تنها راهش اينه ك تيريپ مريضا رو بگيري بعد اگه تونستي با كتابت كه مي توني زير لباست نشدم با كولت پاشي بري بيرون در دور ترين نقطه ي حياط طوري ك خودتم ندوني كجايي بشيني درس بخوني يه ربع مونده ب زنگم بري پيش يكي از ايم كاركنان مدرسه بگي چميدونم دل دردي ( اسهالي چيزي ) گرفتم تا الانم دست شويي بودم البته گلاب به روشون بعدم يه برگه بگيري بري سر كلاس در صورتي ك همون لحظه زنگ مي خوره تو با چشماني همچون گربه ي شرك به معلمت زل مي زني و اونم از رو ميًره و مي گه چي شد حالت بهتر شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اين يه پيشنهاد بود البته گفته باشم من از اول راهنمايي شروع كردم و به لطف خدا موفق هم بودم
امتحانش ضرر نداره

matin75

New Member
لایک ها
151

تنها راهش اينه ك تيريپ مريضا رو بگيري بعد اگه تونستي با كتابت كه مي توني زير لباست نشدم با كولت پاشي بري بيرون در دور ترين نقطه ي حياط طوري ك خودتم ندوني كجايي بشيني درس بخوني يه ربع مونده ب زنگم بري پيش يكي از ايم كاركنان مدرسه بگي چميدونم دل دردي ( اسهالي چيزي ) گرفتم تا الانم دست شويي بودم البته گلاب به روشون بعدم يه برگه بگيري بري سر كلاس در صورتي ك همون لحظه زنگ مي خوره تو با چشماني همچون گربه ي شرك به معلمت زل مي زني و اونم از رو ميًره و مي گه چي شد حالت بهتر شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا اين يه پيشنهاد بود البته گفته باشم من از اول راهنمايي شروع كردم و به لطف خدا موفق هم بودم
امتحانش ضرر نداره

ببخشیدا ولی به نظر من با این راه نمی شه کار کرد
حداقل تو مدرسه ما
به خاطر اینکه فضای مدرسه ما اصلا اینطوری نیست
مثلا همین امروز جای شما خالی پیچوندیم ولی مکان نداشتیم. تو حیاط هم جای به درد بخوری که کسی نبینه نیست.
یه جایی هم که حدس می زدم خوب باشه فهمیدم که قبلا امتحانت شده و پدر اونایی رو که اون جا پیچوندن رون در آوردن

Al!R3ZA

Well-Known Member
لایک ها
3,166

ما تو مدرسه مون این کارو میکنیم
میریم با مدیر و ناظم صحبت میکنیم ، مدیر با معلم صحبت میکنه ، معلم هم یه امتحان میگیره ، نمره ی 18 به بالا میگیریم ، ازش اجازه خوروج از کلاسو میگیریم ( توی تخصصی ها ) و عمومی هارو فقط با مدیر هماهنگ میکنیم و اون هم با دبیر
و با خونسردی کامل درسمونو میخونیم !

لایک ها
98

ببخشیدا ولی به نظر من با این راه نمی شه کار کرد
حداقل تو مدرسه ما
به خاطر اینکه فضای مدرسه ما اصلا اینطوری نیست
مثلا همین امروز جای شما خالی پیچوندیم ولی مکان نداشتیم. تو حیاط هم جای به درد بخوری که کسی نبینه نیست.
یه جایی هم که حدس می زدم خوب باشه فهمیدم که قبلا امتحانت شده و پدر اونایی رو که اون جا پیچوندن رون در آوردن
من چون میدونم معاونتون کیه ؟؟؟
درک میکنم چی میگین .................
ولی در کل با این معلمای عالی حتما قبول میشین

melika.t

New Member
لایک ها
6

اه چه بد
ولي مدرسه ي ما كاملا بر عكس شماست
فك كنم تو ي بهمن خودتون ديده باشين
البته من فك كنم تا اون جايي ك من مي دونم مدرسه ي شما هم دسته كمي از ماله ما نداره اخه ماشالله از زير رمين گرفته تا حياطتون فضا دور از دسترس زياد داره
يه چيزه دگ هم هستا ك خودتون وضعيت بازيگريتون چطوره؟؟؟؟؟؟
اگه خوب باشه ك معلما كلا ميگن برو نماز خونه اي جايي دراز بكش تا حالت بهتر شه
d :

matin75

New Member
لایک ها
151

ما تو مدرسه مون این کارو میکنیم
میریم با مدیر و ناظم صحبت میکنیم ، مدیر با معلم صحبت میکنه ، معلم هم یه امتحان میگیره ، نمره ی 18 به بالا میگیریم ، ازش اجازه خوروج از کلاسو میگیریم ( توی تخصصی ها ) و عمومی هارو فقط با مدیر هماهنگ میکنیم و اون هم با دبیر
و با خونسردی کامل درسمونو میخونیم !
چه قدر جالب!!!
دم مدیر و ناظم و معلماتون گرم
ما که حداقل یکی ازین سه تا بهمون گیر میده نمیذاره کاری بکنیم
خلاصه خوشا بر حال خوشبختت

matin75

New Member
لایک ها
151

من چون میدونم معاونتون کیه ؟؟؟
درک میکنم چی میگین .................
ولی در کل با این معلمای عالی حتما قبول میشین
معلم های المپیادمونو میگی دیگه؟
اونا که عالین. دمشون گرم.
ولی معلمای مدرسه بعضیاشون خیلی بد قلقن

بالا