abrang

New Member
لایک ها
748
سلام.

بچه ها چه جوری شروع کردید زبانو؟

حتما باید کلاس برم؟

میخوام راحت بتونم بخونم و صحبت کنم.

سطح مم در حد صفره.... درحد کتاب درسیه درواقع;)... ولی کتاب درسی رو کامل مسلطم.

و یه سوال دیگه کسایی که مرحله جهانی المپیاد می رن سوالا رو براشون قبل آزمون ترجمه نمی کنن؟

ویه نکته: تاپیک مشابه م نبود ... کامل گشتم!

فقط یه دونه بود که اونم بخاطر این که جاش نامناسب بوده بستن!

ممنون.

mobina.elahi

New Member
لایک ها
24
پاسخ : زبان انگلیسی رو چه جوری یاد بگیرم؟

از من میپرسی فقط اموزشگاه و این که تو اموزشگاه از خوندنش لذت ببری...ولی اگه واسه گرامر میخوای کتاب بگیر مثه چی بشین بخون تنها راهشه

Alice

New Member
لایک ها
189

یادگیری زبان در جمع اسون تره ولی اگه نمی تونی سعی کن فیلمای زبان اصلی ببینی 504هم با لغات رایج آشنات می کنه کتابای گرارم مفیدن ولی سعی کن متن
زیاد بخونی اولاش سخته ولی کم کم اسون میشه هم با لغات اشنا میشی هم گرامر

saba.

New Member
لایک ها
20

abrang joon man 7sale daramclass miram hanuz tamum nashode!!!!!khodaee hamaram90-95 pass mikonam....hamun film zaban asli va listening,listening,listening...............;)

لایک ها
344

اموزشگاه زبان...............برای چی؟المپیاد؟؟؟درسی مدرسه وکنکور؟؟؟؟؟
ولی در هر صورت اموزشگاه.:151:

zahra

New Member
لایک ها
609

من بر خلاف بقیه ی بچه ها میگم نرو آموزشگاه!!!
قبول دارم جو آموزشگاه کمک بزرگیه ولی الان دیگه اینقدر میشه زبانو متنوع و راحت به صورت خوداموز یاد گرفت که رفتن یا نرفتن فرق چندانی نداره به جز وقتی که تو راها تلف میشه...
از من میشنوی انگلیسو خودت بخون اگر توانشو داری وا3 فرانسه و زبانایی در این سبک کلاس برو...
خیلی از دوستای من الان این کارو می کنن و پیشرفت خوبیم داشتن!!!!!
البته میگم جو کلاس فرق داره اما اگر می تونی خودت با برنامه ریزی خوبی پیش بری نری هم می تونی به درجه ی خوبی تو زبان برسی!

موفق هستیم!

S_A_M

New Member
لایک ها
413

اگه واقعا برات خیلی مهمه اولا یه کلاس توپ و بدرد بخور برو وهم زمان خودت 504 ورو بخون و فیلم گوش کن و کتاب داستان بخون ولی به نظرمن اگه سطحت خیلی بالا نیست حتما حتما کلاس رو برو ...اگه تو تهرانی سفیر خوبه بدک نیس ولی کانون نرو ...وااای

abrang

New Member
لایک ها
748

اگه واقعا برات خیلی مهمه اولا یه کلاس توپ و بدرد بخور برو وهم زمان خودت 504 ورو بخون و فیلم گوش کن و کتاب داستان بخون ولی به نظرمن اگه سطحت خیلی بالا نیست حتما حتما کلاس رو برو ...اگه تو تهرانی سفیر خوبه بدک نیس ولی کانون نرو ...وااای
کانون کجاس؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

abrang joon man 7sale daramclass miram hanuz tamum nashode!!!!!khodaee hamaram90-95 pass mikonam....hamun film zaban asli va listening,listening,listening...............;)
ok.... ولی برام مهم نیس تموم کنم یا نه!.... وقتی راه افتادم دیگه خودم کار می کنم و کلاس نمی رم! فقط یه سوال: چن وقت طول کشید که عادی می تونستی بخونی و بشنوی؟

لایک ها
344

ببین دوستم بزار من یه چیز کلی بگم برای شروع کردن حتما حتما باید اموزشگاه بری با سطحی که خودتون میگید که دارید(چرا شد دوم شخص جمع؟؟؟)بعدش که خودتون به یه تسلط نسبی و قابل قبولی از خودتون رسیدید میتونید اموزشگاه رو رها کنید.......مهارت speaking n listening از مهرت های دیگه مهم ترند برای native شدن بنابراین شما الان برای تقویت این دوتا میتونید اینکارو کنید اولا اهنگ اروم انگلیسی زیاد گوش بدید و کارتون (نه فیلم)انگلیسی زید ببینید خود من مینکار را رو کردم در ضمن اصلا به نظرم کتاب 504 کتا مناسبی نیست.
در مورد اموزشگاه هم اگه تهرانید اموزشگاه تهران_اکسفورد یا کیش رو بهتون پیشنهاد میکنم اموزشگاه تهران _اکسفورد دو تا شعبه داره یکی خیابون شریعتی و یکی هم خیابون فرشته.....من به جای شما بودم حتما تهران_اکسفورد میرفتم با کتابای English Result کار میکنن که واقعا کتابای عالی و خوبیه که تازه وارد بازار شده و اساتید واقعا مجربی داره.
کیش هم بد نیست حداقل از سفیر بهتره...............خودم تجربشون کردم کیش از Total English استفاده میکنه که نسبتا سبک Interchange قدیمیو داره.

S_A_M

New Member
لایک ها
413

آره حواسم نبود راستی میتونیی کتاب آکسفورد اسکیل را بخری ببین برو بیسیک رو بخر چون درسطح وزارتی بلدی پس وکبت 0 است خیلی خوبه راستی می تونی کتاب گرامرش رو هم بخری ولی خودمم اونو نخریدم هنوز!!!
کانونو زبان ایران خیلی معروفه البته توشهر های دیگه هم هست ولی خیلی کسالت آوره!!
ببین همون سفیر خوبه ولی......
بریتیش....:(

reyhaan

New Member
لایک ها
5

ببین بنظرم اول واقعا باید کلاس بری
نمیشه از پابه خودت شرو کنی
بهتره چند ترم بری بعد که راه افتادی خودت بخونی
چون ادم وقتی میخاد خودش بخونه انگیزه خیلی بالایی نیاز داره!!
اونوقت میتونی از کتابا استفاده کنی
ولی هرچند که استقاده از movie , music خیلی کمک میکنه!
مقاله انگلیسی هم میتونی بخونی!
موفق باشی :)

saba.

New Member
لایک ها
20

کانون ملی زبان.شعبه تو سراسر کشورم داره.من که راضی بودم.....بیشتر مکالمه کار میکنه تا گرامر

abrang

New Member
لایک ها
748

ببین بنظرم اول واقعا باید کلاس بری
نمیشه از پابه خودت شرو کنی
بهتره چند ترم بری بعد که راه افتادی خودت بخونی
چون ادم وقتی میخاد خودش بخونه انگیزه خیلی بالایی نیاز داره!!
اونوقت میتونی از کتابا استفاده کنی
ولی هرچند که استقاده از movie , music خیلی کمک میکنه!
مقاله انگلیسی هم میتونی بخونی!
موفق باشی :)
ممنون.
از نظر انگیزه پٌره پرم!

سودوکو

New Member
لایک ها
70

دیدین وقتی یه نفر می خواد بره خارج چی کار می کنه؟خوب من چند تا از کارایی یو که ممکنه خودتونم بلد باشین می نویسم:
1:اختصاص دادن چندین و چند ساعت به خوندن زبان
رفتن به فیس بوک و پیدا کردن یک دوست خارجی و مکالمه با او(مثلاً بابای من با پسر عموش صحبت می کرد)
انگلیسی حرف زدن در خانه و تغییر جو خانه به طوری که همه افراد انگلیسی حرف بزنن
رفتن به سایت های خارجی
گرفتن معلم خصوصی
خواندن رمان ها و کتاب های های انگلیسی
دیدن فیلم ها با زبان اصلیشون.
...اینا چن تا از کارایی هس که افرادی که می خوان برن خارج انجام می دن و باعث میشه انگلیسی رو درمدت کوتاهی یاد بگیرن مفید و کم هزینه!!:97:
اگه دوس داشتین از چند تاش می تونین استفاده کنین!

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

آموزشگاه اصلا خوب نیست
من 4 ساله میرم
پیشرفت که داشتم ولی تو این زمان میتونستم با صحبت زیاد و لغت و گرامر تا حالا تافل بگیرم
الان تازه آگاه شدم
آخر تابستون میرم تافل بدم

reyhaan

New Member
لایک ها
5

کانون ملی زبان.شعبه تو سراسر کشورم داره.من که راضی بودم.....بیشتر مکالمه کار میکنه تا گرامر
چی؟نه بابا کانون همش گرامره!اصن مکالمه درس کار نمیکنه فقط سه ترم اخرش که advance هاس بیشتر ریدینگ و لیسنینگ و اسپیکینگه!
وری ترمای high همش گرامره!

ممنون.
از نظر انگیزه پٌره پرم!
خوب این خیلی خوبه!

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

آقا دوستان مگه نارنگیه که کیلویی بگیم من فلان قدر سال زبان رفتم پس تاثیر داره؟:دی :دی
بنده 12 ساله که کلاس میرم!
بدون وقفه
تاثیر داشته اما تاثیر زیادش رو وقتی میبینید که بی وقفه برید
نه اینکه بگید چون رفتم و راه افتادم پس باید رها بشه و به خودم تکیه کنم
کلاس و میط تاثیر داره
در کنارش برای speaking و listening فیلم و آهنگ خوبه
من هم به شخصه مدیونشونم:166:

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

اگه با هزینه 12 سال کلاس چند تا کتاب میخوندی و با جدیت یه سفر خارجی میرفتی تاثیرش بیشتر بود
باید تو سفر هرکی رو گیر میاری باهاش صحبت کنی

لایک ها
344

اگه با هزینه 12 سال کلاس چند تا کتاب میخوندی و با جدیت یه سفر خارجی میرفتی تاثیرش بیشتر بود
دوست من منظورت اینه که بریم سفر خارجی از تو فرودگاه یقه مردمو بگیریم بیاید باهامون اسپیکینگ کنید؟؟؟/:)
البته فک نمیکنم برای یاد گیری در حد اعلا هم حتی 12 سال کلاس لازم باشه......................حالا نمیدونم شاید حد اعلا برای ما خوب معنی نشده.
بعدشم تو سفر خارجی مثلا قراره چند روز بمونیم تو کشوری مثل انگلیس که بتونیم تاثیرشو ببینیم.
بنابراین مهم ترین چیز کلاسه اونم نه برای همه عمر!!!خود من 3 سال رفتم بعدش که رو روند خوبی افتادم دیگه نرفتم چون به سطحی رسیده بودم که دیگه تمامی گرامرهای پایه کاربردی و اساسی رو یاد گرفته بودم و از نظر چهارتا مهرات هم سطح نسبی خوبی داشتم هم تو british هم American بنابراین لازم نیست همش کلاس برید ولی به قول ما شیمیایی ها(!)کلاس برای کسایی که تازه میخوان شرو کنن مث انرژی فعال سازی میمونه برای شروع واکنش...................و در کل نقش کاتالیزگز رو هم برای زبان اموز تا یه حدی بازی میکنه.
بعدشم تاثیر کلاس به مدتش بستگی نداره به خود شخص بستگس داره نمیشه گفت مثلا شما 3 سال برو نه کمتر نه بیشتر شما native میشی.:)
موفق باشیم.:126:

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

محیط کلاسو دوست دارم و داشتم
و همین الانشم از سر الافیه!
وگرنه مشکلی با نرفتن ندارم ...
اما خب اگه قضیه pro شدن باشه خب بنده میتونم نرم و قضیه تافل و از اینجور آزمون ها
اما خب زبان فراره
و یه جور رفیقه واسم
:29::126:

در ضمن عزیز
بنده الانش برای آموزش نمیرم
به دلایلی دیگر میرم:)
درمورد سفر فرمودید
بله
بنده با speaking مشکل ندارم که میگید صحبت بشه
بیتشر مشکلات زبان ا زگرامره ک با کتاب حل میشه نه کلاس

بالا