لایک ها
207
سلام به همه.
آقا من امسال تغییر رشته دادم از ریاضی اومدم تجربی.از درس زمین شناسی هم خیلی خوشم اومده.
دلم میخواد توی المپیادش ثبت نام کنم...ولی نمیدونم چه زمانی برگزار میشه و چه زمانی میشه ثبت نام کرد..
المپیاد زمین شناسی هم زیر نظر باشگاه دانش پژهانه؟؟؟؟؟چرا توی اون بخش نامه اسمی از المپیاد زمین شناسی و نانو و زبان انگلیسی آورده نشده بود؟؟؟؟
:23:

yaC-1

New Member
لایک ها
120
پاسخ : زمان برگزاری المپیاد زمین شناسی

نه فك نكنم زير نظر باشگاه باشه
نانو ك اره اون اصلا قضيه اش جداست و ماله يه سازمان ديگس جهاني هم نداره
اقاي خلينا ك خودشون اين انجمن رو زدن لطفا بيان يه چيزي در مورد اين الم بگن [MENTION=2]khalina[/MENTION]

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اقاي خلينا ك خودشون اين انجمن رو زدن لطفا بيان يه چيزي در مورد اين الم بگن [MENTION=2]khalina[/MENTION]

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام دوستان گرامی،
سلام به همه.
آقا من امسال تغییر رشته دادم از ریاضی اومدم تجربی.از درس زمین شناسی هم خیلی خوشم اومده.
دلم میخواد توی المپیادش ثبت نام کنم...ولی نمیدونم چه زمانی برگزار میشه و چه زمانی میشه ثبت نام کرد..
المپیاد زمین شناسی هم زیر نظر باشگاه دانش پژهانه؟؟؟؟؟چرا توی اون بخش نامه اسمی از المپیاد زمین شناسی و نانو و زبان انگلیسی آورده نشده بود؟؟؟؟
اقاي خلينا ك خودشون اين انجمن رو زدن لطفا بيان يه چيزي در مورد اين الم بگن @khalina

اقاي خلينا ك خودشون اين انجمن رو زدن لطفا بيان يه چيزي در مورد اين الم بگن @khalina
المپیاد زمین‌شناسی در ایران هم مثل هفت رشته‌ی دیگری که اکنون وجود دارد، قرار است زیر نظر باشگاه تاسیس شود، اما مشکلات مالی باشگاه سبب شد تا آیریسک حمایت مالی خود را از این المپیاد انجام دهد و در اعزام نماینده‌ی ایران از طرف باشگاه به مسابقات جهانی هند نیز آیریسک سرمایه‌گذاری کرد. حالا با توجه به تعویض در تیم مدیریت معاونت استعدادهای درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان (از خانم سویزی به آقای شجاعی) المپیاد زمین‌شناسی فعلا به حاشیه رانده شده و ما منتظریم تا دوباره برای آن برنامه‌ریزی شود.

student_1

New Member
لایک ها
14

سلام به همه.

مگه المپ زبان انگلیسی هم هست؟اگه میشه و اطلاعاتی دربارش دارین میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟

z.b.p

New Member
لایک ها
54

ینی کسی اینجا نیس جواب منو بده؟:179:

خب المپیاد زبان به صورت استانی برگزار میشه...برای شرکت توی این المپیاد باید به مدرسه تون مراجعه کنید...در حال حاضر هم امسال برگزار شده....

student_1

New Member
لایک ها
14

خب المپیاد زبان به صورت استانی برگزار میشه...برای شرکت توی این المپیاد باید به مدرسه تون مراجعه کنید...در حال حاضر هم امسال برگزار شده....
ممنون از راهنماییتون فقط تا مرحله ی استانی داره؟میشه تا جایی که میتونید بیشتر دربارش توضیح بدید لطفا؟

z.b.p

New Member
لایک ها
54

خواهش میکنم.اره تا مرحله ی استانی داره.چیزای زیادی درباره اش نمیدونم فقط اینکه خیلی آسون میشه رتبه اورد....و کلا سخت نیست خب چون استانی هست دیگه.اطلاعاتشو میتونید از مدرسه تون یا اموزش پرورش بپرسید حتما راهنماییتون میکنند.

بالا