فاجعه در تصحيح سوالات تستي

pozitrone

New Member
لایک ها
21
فاجعه در تصحیح سوالات تستی!

--------------------------------------------------------------------------------

توجه توجه!
من کارنامه اعتراضمو بررسی کردم.سوال 50گزینه ی یک زده بودم که این سوال برای من غلط محسوب شده است! :!: :!: :!: 8O 8O 8O
سوال 50 با توجه به کلید سایت خلینا و آقای زمانی نسب و چک کردن با کلی المپیادی دیگر گزینه ی یک قطعا صحیح است.شک نکنید.در حالی که باشگاه این گزینه را غلط اعلام کرده! :!: :!: :!: 8O 8O 8O
با این اتفاق حداقل 10 تا قبولی جا به جا می شوند!وحشتناک است! :!: :!: :!: 8O 8O 8O

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
ببين پوزيترون جواب سوال 45 هم يكه يعني 7تا ايزومر كه باشگاه 3اتيل3متيل پنتان رو حساب نكرده يه سري حرف مهم دارم لطفا پيغام شخصي تو چك كن..

pozitrone

New Member
لایک ها
21
خبر جديد از باشگاه.اون دو تا سوال تصحيح مي شوند و قبولي هاي جديد اعلام مي شوند.
قبولي هاي قبلي هم با اينكه 4 يا 8نمره نمرشون كم ميشه و امكان داره زير كف برسه ولي مردود نمي شن!خدا شانس بده!مثلا امكان داره كسي با نمره 195 اوليه قبول شه ولي با تصحيح مجدد نمرش بشه 187 ولي باز قبول اعلام ميشه در حالي كه كسي با نمره 190 اوليه قبول نشده باشه و بعد از تصحيح هم نمرش 190 بمونه و قبول نشه!خيلي جالب شده امسال!نظرتون چيه؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
آخه اين چه وضعيه!الان امكان داره يكي كه نمرش از من كمتره فقط واسه اينكه باشگاه غلط تصحيح كرده قبول شده باشه و بره دوره!در حالي كه نمرش از من و خيلي ها كمتره.مثلا نفر50 نميره دوره ولي نفر 80 بره دوره!آخه اين چه جور عدالتيه!اين يعني شانس مطلق كه كسي كه اون دو تا سوالو غلط زده باشگاه اونا رو درست بگيره و اونو قبول اعلام كنه در حالي كه نمرش اون نيست و حتي از منم كمتره!خيلي اعصابم به هم ريخته!

milad_hn

New Member
لایک ها
2
سلام عزيز تو اگه با يه تست يشي 192 خوب قبلش هم قبول بودي

kquran

New Member
لایک ها
18
خيلي جالبه!!!انشاالله حق به حقدار برسه!!!
محمد مي خواي چي كار كني؟؟؟ :?:

chemistery

New Member
لایک ها
0
چرا دروغ مي گي ميلاد 188 شدم ولي قبول نشدم :cry:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
آقا ميلاد كف حدودا 192شده!با اين وضعيت اكثر افراد دوره اون دو تا تست رو غلط زدند و باشگاه واسشون درست گرفته تا قبول شدن!
مثلا من نمرم 186.65 است.حالا اگه كسي نمرش الان 194 باشه و بعد از تصحيح مجدد 8نمره بياد پايين ميشه 186 كه از من و خيلي ها كمتره ولي به لطف ندانم كاري باشگاه قبوله!جالبه نه؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
منبع اخبار باشگاه دانش پژوهان جوان مي باشد.

pozitrone

New Member
لایک ها
21
قبوليت قطعيه قطعيه!تبريك ميگم كه حداقل تونستي حقتو بگيري.
ولي حق من و امثال من يه جور خاصي خورده شده كه اون بالا ها نوشتم.

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
خيلي بد نوشته بودم خودمم نمي دونم چرا اين شكلي شد در هرحال زود ويرايشش كردم از كسايي كه خوندنش واقعا واقعا معذرت مي خوام(ببخشيد :oops: :oops: )
در هر حال من به لطف خدا وبا خوش شانسيه فوق العادم وبا اصرار دبير شيميم اعتراض دادم و 8نمره رو گرفتم وشدم 198.7 وفكر مي كنم قبولم ..به همتون توصيه مي كنم كه حتي اگه يك درصدشانس وجود داشته باشه اعتراض بدين هر كدومتون خواستين مي تونم كمكتون كنم هر كاري كه بتونم مي كنم...

kquran

New Member
لایک ها
18
اوه.گريت...
آفرين..مباركه عزيز

vbokaeian

New Member
لایک ها
2
سلام.با این وضع باشگاه منم خیلی نگرانم که امسال برای من هم همچین مشکلی پیش بیاد.برای اعتراض باید چکار کنیم؟تلفنی درست می کنن یا باید خودمون هم بریم؟من تهران نیستم آخه

بالا