فروش ادکلن کشنده در عراق و ایران توسط القاعده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
لایک ها
1,316
پاسخ : فروش ادکلن کشنده در عراق و ایران توسط القاعده

آقا قضیه پپسی نیست
زود باورم اینجا ندارم
بحث سلامتیه
یه اخطاره
حالا هر کی میتونه بره یدونه از این بخره بو کنه نتیجشم به ما بگه
خودتون حاضرید این کار رو بکنید ؟؟؟؟/
دقيقا قضيه همونه متاسفانه
اگر هشداره منم بهتون هشدار ميدم كه از فردا ديگه شير نخوريد چون خبر موثق دارم كه محموله هاى شير مسموم به سيانور شدن نامه اشو هم تا شب ميذارم
لطف كنيد ديگه از فردا شير نخوريد:دى... این که نشد حرف
و خداوند به انسان عقل داد...

آخرین ویرایش توسط مدیر

paria5

New Member
لایک ها
44

من شنیدم 4 روز بعدش آدم میمیرهههههههه:45:
:23:دقیقا چی داره که سمی هستش؟؟؟:176:؟

AminYar

New Member
لایک ها
575

یه گاز سمی. میتونه خیلی عادی یه پروتئین را دناتوره کنه.
لازمم نیست این پروتئین خیلی مهم باشه. چون مسیر های سلول خیلی به هم مرتبط است.
ترکیبش را هم میشه خیلی ساده تهیه کرد.
بچه های شیمی وارد ترند...

لایک ها
1,804

[h=3][/h][h=1]وزارت بهداشت: مردم به هیچ وجه ادکلن‌ Lovely نخرند
[/h][h=2]سلامت - دو سه روز پس از شایع شدن اخباری درباره مرگبار بودن ادکلن‌ Lovely، وزارت بهداشت به مردم هشدار داد این ادکلن را نخرند.[/h]
[h=4]به گزارش خبرانلاین؛ این هشدار را مدیرکل نظارت بر فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو داده است.
پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت دراین باره نوشت: در پی انتشار اخباری مبنی بر عرضه و توزیع ادکلن‌های حاوی گازهای سمی در عراق و احتمال ورود این فرآورده به داخل کشور، سازمان غذا و دارو از مردم خواست تا در صورت مشاهده موارد مشکوک و مرتبط با این موضوع، سریعا دانشگاه‌های علوم پزشکی محل سکونت خود را در جریان امر قرار دهند.
دکتر عبدالعظیم بهفر گفت: سازمان غذا و دارو نیز به صورت غیررسمی در جریان امر قرار گرفته و طی چند روز اخیر مجدانه پیگیراین موضوع است که منبع خبر اطلاع رسمی را در راستای صحت و سقم مسئله در اختیار کارشناسان قرار دهد.
او گفت: با توجه به این که نظارت بر فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی جزو وظایف وزارت بهداشت است به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور اعلام کردیم تا علاوه بر بازدیدهای روتین خود، بازدیدهای میدانی مجددی انجام بدهند که اگر با این ادکلن برخوردند، سریعا آن را گزارش کنند.
بهفر با اشاره به اینکه تاکنون گزارش رسمی در این خصوص به سازمان غذا و دارو اعلام نشده است، گفت: بهتر است سایر سازمان‌ها در صورتی که به موارد این چنینی برخورد می‌کنند، آن را حتما به وزارت بهداشت که متولی امر است منعکس کنند تا بتواند آن را پیگیری کند و دقیق‌تر مورد آنالیز قرار دهد.

قابل توجه دوست عزیزمون shayan 70
وزارت بهداشت هم تایید کرد
حالا مردی یکیشو امروز بخر بو کن تا بهت بگم زودباور کیه :93:
[/h]

لایک ها
1,316

دوست عزيز ٢خط آخر خبرتو بازم بخون:) خبر كه رسما گفتن چيزى تاييد نشده كه!.بنده خودم مادرم كارشناس بهداشته اونم گفت كه اينو گفتن كه اگه موردى وجود داره پيدا كنن اما تا الان موردى مشاهده نشده و فقط شايعه بوده
پستهاى منو هم برو باز بخون!حرف من روى اين ادكلن نبود فقط!حرف من روى شايعات بى پايه اساس هست كه راحت باور ميكنیم!كلا خوب نيست آدم روى هوا حرف بزنه،دقيقا مثل مهندسى پالايشگاه كه توى يك تاپيك ديگه ميگفتى و روش هم اصرار دارى
كلا هم دنبال بحث ميگردى اصن خوبه خطاب به شما نبود پست من
ناظم ها چى كار ميكنن اينجا؟ايشون چند بار بايد اخطار بگيره و تاپيك هاى مختلف رو منحرف كنه تا دسترسيش محدود بشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
3,082

دوست عزيز ٢خط آخر خبرتو بازم بخون:) خبر كه رسما گفتن چيزى تاييد نشده كه!.بنده خودم مادرم كارشناس بهداشته اونم گفت كه اينو گفتن كه اگه موردى وجود داره پيدا كنن اما تا الان موردى مشاهده نشده و فقط شايعه بوده
پستهاى منو هم برو باز بخون!حرف من روى اين ادكلن نبود فقط!حرف من روى شايعات بى پايه اساس هست كه راحت باور ميكنم!كلا خوب نيست آدم روى هوا حرف بزنه،دقيقا مثل مهندسى پالايشگاه كه توى يك تاپيك ديگه ميگفتى و روش هم اصرار دارى
كلا هم دنبال بحث ميگردى اصن من خوبه خطاب به شما نبود پست من
ناظم ها چى كار ميكنن اينجا؟ايشون چند بار بايد اخطار بگيره و تاپيك هاى مختلف رو منحرف كنه تا دسترسيش محدود بشه؟

منظورتون از ایشون کی هست؟
چه کار کرده اند؟
چند تاپیک را منحرف کرده اند؟
بفرمایید تا باهاشون برخورد کنیم.

لایک ها
3,082

آروممممممممممممم
آروممممممممممممم
با هم دعوا داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمامی پست های شما از اول تا آخر بررسی خواهد شد. ( برای رفع ابهام )

لایک ها
3,082

پستهاى منو هم برو باز بخون!حرف من روى اين ادكلن نبود فقط!حرف من روى شايعات بى پايه اساس هست كه راحت باور ميكنم!كلا خوب نيست آدم روى هوا حرف بزنه،دقيقا مثل مهندسى پالايشگاه كه توى يك تاپيك ديگه ميگفتى و روش هم اصرار دارى
كلا هم دنبال بحث ميگردى اصن من خوبه خطاب به شما نبود پست من
به کاربر خاطی به دلیل ارسال زیادی اسپم و هم چنین توهین اخطار داده شد.

لایک ها
1,316

منظورتون از ایشون کی هست؟
چه کار کرده اند؟
چند تاپیک را منحرف کرده اند؟
بفرمایید تا باهاشون برخورد کنیم.
منظورم از ابشون خودم بود!!!!!!بى خيال اصن

لایک ها
3,082

منظورم از ابشون خودم بود!!!!!!بى خيال اصن
البته بررسی گردید و در صورت تکرار فرد خاطی دسترسی او برای یک هفته بسته می گردد.

لایک ها
1,316

شما تو صفحه اصلی بزرگترین خلاف کارها رو بزن ایشون نفر سومه بعد تازه میگی چی کی کجا؟
من که ناظم نیستم شما باید حواست باشه!همین دیروز هم داشت به تاپبک دیگه رو منحرف میکرد!فقط 2 بارش به من خورده
در جواب خودشون که میگن آیا با هم دعوا داریم؟
من ندارم اما از حرفای شما و پیغام های خصوصیتون اینجوری برمیاد!پیغام خصوصی هاتون رو باز چک کن بی احترامی کردی و با احترام جوابتو دادم!حالا کی دعوا داره؟

لایک ها
3,082

این تاپیک داره به یه بحث دو نفره تبدیل میشه.

به همین دلیل بسته شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا