saideh

New Member
لایک ها
156
پاسخ : فروش کتاب‌های المپیاد زیست‌شناسی

مرسی ممنون مشکلمو ناظم تالارها حل کردن ممنون....مرسی نه هنوزم برنامه پی دی افش خرابه ینی با ی برنامه دیگه بازش میکنم..راسی من برا المپیاد زیست اسم نوشتم چه کتابایی بعنوان منبع خوبه؟اسمشو قیمتشو بی زحمت ممنون:1:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

مرسی ممنون مشکلمو ناظم تالارها حل کردن ممنون....مرسی نه هنوزم برنامه پی دی افش خرابه ینی با ی برنامه دیگه بازش میکنم..راسی من برا المپیاد زیست اسم نوشتم چه کتابایی بعنوان منبع خوبه؟اسمشو قیمتشو بی زحمت ممنون:1:
من یه تاپیک نوشتم«فروش کتابهای المپیادی مرحله اول و دوم»اونجا اسم کتابارو نوشتم،قیمت دست اولشونو میخواید؟

saideh

New Member
لایک ها
156

اره نو بهتره بنظرم اون تاپیکه بنظرم زیاده نمیشه الان خلاصه بگین........؟؟/:180:

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

اره نو بهتره بنظرم اون تاپیکه بنظرم زیاده نمیشه الان خلاصه بگین........؟؟/:180:
فکرکنم من باید کم کم برم ناظم بشم!لطفا در حین صحبتاتون با دیگران نقل قول بفرمایید که متوجه پیامتون بشن!!!
برای مرحله اول رو یادمه قیمتشونم به حدود میگم:
کتابهای درسی دوبار!
سوالات المپیاد مرحله اول ۲۰۰۰۰
کمپبل بیولوژی هفت جلدی ۱۲۰۰۰۰
مبانی فیزیولوژی باشگاه دانش پژوهان ۱۵۰۰۰
مبانی گیاه شناسی باشگاه دانش پژوهان ۸۰۰۰
اکولوژی جمعیت باشگاه دانش پژوهان ۱۰۰۰۰
این کتابایی که گفتم کافی و عالی هستن اما میتونید کتابای مرحله اول انتشارات فاطمی رو هم یکبار مطالعه کنید میتونه خیلی مفید باشه

saideh

New Member
لایک ها
156

کجایین؟؟؟؟؟//میشه زود ج بدین من میخام برم.............ببخشیدا

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

چطوری؟؟؟؟؟نخندینااااا......:1::45:.......منظور نقل قول کرنه......راسی چ جوری باید ناظم شد؟؟؟؟؟حالا ناطم کدوم قسمت؟؟؟:13:راسی وقت میشه همشو بخونیم؟؟تاریخ امتحان های المپیاد مشخص نیس؟حدودا؟؟؟؟؟؟؟؟خدا به خیر کنه

آخرین ویرایش توسط مدیر

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

کجایین؟؟؟؟؟//میشه زود ج بدین من میخام برم.............ببخشیدا

چطوری؟؟؟؟؟نخندینااااا......:1::45:.......منظور نقل قول کرنه......راسی چ جوری باید ناظم شد؟؟؟؟؟حالا ناطم کدوم قسمت؟؟؟:13:
پایین سمت چپ زیر نوشته ی هر شخص سه تا گزینه وجود داره یکیش نوشته پاسخ و سمت چپش نوشته پاسخ با نقل قول!شما باید این گزینه رو بزنید بعد نوشته تونو بنویسید
باید شرایط همکاری با آیریسک رو مطالعه کنید باید تعداد نوشته ی مفید زیادی داشته باشید و ناظم تالار ها وظیفه ی اصلاح و نظارت بر فعالیت اعضای سایت هست،درباره ی کتابا سوالی هست؟

saideh

New Member
لایک ها
156

منم همونو میزنم..............اره میگم تاریخ امتحانای المپیاد مشخص نیس؟؟حدودا؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی مشخص میشه؟راسی ای کتابا زیاد نیس؟؟؟؟المپیاد سخته؟؟؟؟؟ایا؟؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

منم همونو میزنم..............اره میگم تاریخ امتحانای المپیاد مشخص نیس؟؟حدودا؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی مشخص میشه؟راسی ای کتابا زیاد نیس؟؟؟؟المپیاد سخته؟؟؟؟؟ایا؟؟
آزمون مرحله اول حدودای اواخر بهمن ماهه،ببینید اگر تاپیک های دیگه رو خونده باشید من اینارو که توصیه کردم قبلش گفتم برای کساییکه واقعا فقط مدال درنظرشونه وبس!دوست من با کتاب درسی قبول شد!میتونم بگم ممکنه با کتاب درسی مرحله اول رو قبول شید ولی مرحله دو رو محاله!چون المپیاد تخصصیه و باید خیلی مطالعه کنید من منابع کاملی رو گفتم و شما میتونید بسته به استعداد و علاقه اتون یکسری هارو بخونید
المپیاد عشق میخواد!یعنی شما باید واقعا عاشق اون درس باشید و حاضر باشید از هر چیزی بگذرید و کتابای سطح بالا بخونید حتی اگر خیلی چیزاشو نفهمید،باید شجاعت وعلاقه ی زیادی داشته باشید بقیه اش حل میشه

آزمون مرحله اول حدودای اواخر بهمن ماهه،ببینید اگر تاپیک های دیگه رو خونده باشید من اینارو که توصیه کردم قبلش گفتم برای کساییکه واقعا فقط مدال درنظرشونه وبس!دوست من با کتاب درسی قبول شد!میتونم بگم ممکنه با کتاب درسی مرحله اول رو قبول شید ولی مرحله دو رو محاله!چون المپیاد تخصصیه و باید خیلی مطالعه کنید من منابع کاملی رو گفتم و شما میتونید بسته به استعداد و علاقه اتون یکسری هارو بخونید
المپیاد عشق میخواد!یعنی شما باید واقعا عاشق اون درس باشید و حاضر باشید از هر چیزی بگذرید و کتابای سطح بالا بخونید حتی اگر خیلی چیزاشو نفهمید،باید شجاعت وعلاقه ی زیادی داشته باشید بقیه اش حل میشه

saideh

New Member
لایک ها
156

این چیزی که میگین درسه من عاشق زیستم.....و حاضرم هرکاری بکنم.......ولی میترسم از چیو از کی نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

[QUOTE/saideh;254158]این چیزی که میگین درسه من عاشق زیستم.....و حاضرم هرکاری بکنم.......ولی میترسم از چیو از کی نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

این ترس بخاطر نداشتن اعتماد بنفسه باید یادبگیرید ریسک کنید،المپیاد یه کاریه که هم موفقیت داره هم شکست هاما شما درهر حالبرنده اید چون خیلی تجربه ها و علم کسب میکنید و یک توصیه ای هم دارم کمی باید حوصله تونو زیاد کنید
المپیاد یه غول نیست بلکه یک مسیر روشنه برای موفقیت برای علم واقعی رو یادگرفتن...
المپیاد خیلی چیزارو بهتون یاد میده یکیش صبره ودیگری فروتنی(کساییکه اینو یادنمیگیرن با سر زمین میخورن بخاطر غرورشون)

اگر سوال دیگری هست درخدمتم

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

سلام ببخشید بچه ها من میخام کتاب درسی دوم دبیرستانو دانلود کنم نمیشه.....برنامه پی دی افم خراب شده........موندم چیکار کنم لطفا کمکم کنید....:180::180:
دوست عزیز
در سایت زیر که مال خودمه منابع المپیاد زیست رو قرار دادم. در ضمن از نظراتی که اونجا دادن هم استفاده کن. نکاتی هم توشون هست.
اینم سایت:
سایت المپیاد زیست شناسی
موفق باشی

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون از کمکتون:4:برا من نمیاره چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

ممنون از کمکتون:4:برا من نمیاره چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این آدرس سایتش:
http:///olympiadzist.vcp.ir
فقط اون 3 تا / که گذاشتم برای این بود تا آیریسک اونو تبدیل نکنه تا بتونی ببینیش. کافیه اون قسمت بعد از http:/// رو وارد کنی و این قسمت رو وارد نکنی. یعنی اینجوری:
olympiadzist.vcp.ir

*yasi*

New Member
لایک ها
0

Gببخشید میخواستم بدونمکتاب هاتونو فروختین ؟

wedding

New Member
لایک ها
0

سلام.منم میخام شرکت کنم البته واسه اینکه خودمو بسنجم
سخته ؟

بالا